KAMPAANIA TINGIMUSED 


  1. Kampaania korraldajaks ja läbiviijaks on Kinnisvaraportaal OÜ (edaspidi City24), registrikood 10680295, aadress Rotermanni 2, 10111 Tallinn; veebiaadress city24.ee; e-posti aadress klienditugi@city24.ee
  2. Kampaania aadress on city24.ee/kuumadpakkumised.
  3. Kampaania kehtib 23. september kuni 25. oktoober 2019
  4. Kampaaniaperioodil kutsume kampaanialehe külastajaid tutvuma uusarendustega ja hääletama oma lemmiku poolt, vastates küsimustikule, mis on leitav https://www.city24.ee/kuumadpakkumised/?view=survey.
  5. Kampaanias osalemiseks peab olema vähemalt 18 aastane.
  6. Kampaanias osalejate vahel loosime välja ööbimise ÖÖD majas. Võitja saab oma võidu kätte City24 kontorist või posti teel unikaalse koodiga ÖÖD kinkekaardi näol, mille alusel on võitjal õigus broneerida ÖÖD majas 2 (kaks) järjestikust ööd mistahes vabadel kuupäevadel kuni 31.05.2020 v.a. riiklikud pühad ning nendele eelnev päev. Broneeringu tegemiseks saab võitja kontrollida vabade kuupäevade kohta ÖÖD Hotel Jõeranna Airbnb lehel ning kirjutada broneeringu tegemiseks ÖÖD meiliaadressil: info@oodhouse.com
  7. Kampaanias osalemiseks tuleb jätta oma nimi, e-posti aadress ja telefoninumber. City24 kasutab kampaania jooksul kogutud isikuandmeid ainult selleks, et teavitada võitjat kampaania loosi tulemusest. Küsitluse vastuseid kasutatakse üksnes üldistatavate statistiliste andmete koostamiseks.
  8. Kampaania loosimine toimub 27.oktoobril 2019. Võitjat teavitatakse isiklikult tema kontaktandmetele hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast loosimist. City24.ee on õigus avaldada võitja nimi City24 veebilehel, sotsiaalmeediakanalis, uudiskirjas.

Vaata kaardilt

Otsid uut kodu?

Palun täida kohustuslikud väljad

Aitäh! Sinu sõnum on saadetud

Sinu sõnum on edastatud.

Vaata kaardilt