Raba tn 18a, Rääma, Pärnu linn

Pärnu, Pärnu maakond

9 740 EUR + НДС

Коммерческий, 1265 m² | В АРЕНДУ | 

Hea logistilise asukoha ja nähtavusega uus ärihoone.
Hea logistilise asukoha ja nähtavusega uus ehitatav ärihoone Ehitajate tee ääres Raba tn ristmikul (Raba tänavale/lt võimalik pööre mõlemast/sse Ehitajate tee suunavööndist/sse). Ettevõtte esindushoone, müügiesindus-ladu-kontor tüüpi vms krundile kontseptuaalselt sobiv hoone ehitakse valmis arvestades üürniku vajadusi ja erisoove. Hoone on võimalik lahendada nii I kui II korruselisena kui ka muu soovitava ruumi- ja/või fassaadilahendusega. 

Ärihoone ehitatakse teraskarkass konstruktsioonile sandwich-paneelidest seinaelementidega ning klaasfassaadidega. Hoone projekteeritaks kogu laiuses vahepealsete tugipostideta. Müügisaali-laoruumide kõrguseks on 5m (fermi alla), bürooruumide kõrguseks 2,5 m. Ruumide põrandad armeeritud betoon või fiiberbetoon. Müügisaalis, kontori ja olmeruumides vesipõrandaküte (kaugküte) ning soojustagastusega ja jahutusega ventilatsioon. Laoruumides radiaator või kalorifeerküte (kaugküte) ning sundventilatsioon vastavalt ruumi kasutusele. Planeeritud peakaitse võimsus 3 x 50A (võimalik muuta), ruumide valgustus,  elektriinstallatsioon ja nõrkvoolupaigaldis vastavalt normidele. Krundile 2 sissesõitu Raba tn poolt, hoone ümbrus asfalteeritud ja kaetud kiviparketiga, võimalik kuni 33 parkimiskohta.

Käesolev üüripakkumine on esitatud joonistel näidatud ja lisaks käesolevalt kirjeldatud hoone konfiguratsioonis, kus I korruselise hoone ehitamisel (üp 1265 m²) on üür 7,7 €/m²/kuus (lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks) ning II korruselise lahenduse korral (üp 1505 m²) on üür 7,4 €/m²/kuus (lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks). Juhul, kui tellija (üürniku) soovil tehakse hoone ehitamisel ehitustehnilisi või ruumilahendust puudutavaid muudatusi kalkuleeritakse üürileandja poolt vastavalt ümber ka üürihind. 

Üürilepingu sõlmimisel tasub üürnik tagatisraha või annab tagatise vastavalt lepingueelsetel läbirääkimistel kokkulepitule. Tähtaegse üürilepingu periood 10 aastat. Hoone ehitusperiood 9-12 kuud üürilepingu sõlmimisest. Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta.

Площадь

Общая площадь: 1265 m²
Размер грунта: 3274 m²
Этаж / Всего этажей: 1 / 1

Основная

Назначение: склад, Услуги, торговля
Кадастровый номер: 62504:060:0770
Система отопления: центральное отопление
Сертификат энергии: c
Право собственности: недвижимое имущество
Состояние: новое здание
электричество, вода

Дополнительная информация

Коммуникации: интренет
Охрана: система охраны
Санитарные условия: душ
Вентиляция: кондиционер, принуждённая вентиляция
Парковка: во дворе
Парковочные места: 33
бесплатная парковка: Да
Дополнительные условия: промышленное электроснабжение

Краткая информация

Тип недвижимости: Коммерческий
Общая площадь: 1265 m²
Год постройки: 2020
Прямая ссылка: https://www.city24.ee/ru/nedvizhimostj/arenda-kommercheskih-ploschadej/Parnu-Parnu-linn/5645905
Аренда: 9 740 EUR (не содержит НДС)
Цена/единица: 7,7 EUR/m²
City24 ID: 5645905

Связаться с продавцом

  • Janno Peterson

  • Kinnisvaraekspert OÜ
  • Тел.: 50 58 832
  • Тел. 2: 44 20 700
  • Э-майл:
Послать запрос

Kinnisvaraekspert OÜ

Pärnu mnt 82-31, Tallinn
Тел.: 626 250
факс: 626 4260

www.kinnisvaraekspert.ee

Kарта

Фотографии