City24 Aasta Täht 2020

Kinnisvaraportaal City24.ee andis oma 20ndal juubeliaastal taas Aasta Tähe autasud kümnele tublile kinnisvaramaaklerile, kes on viimase aasta jooksul saanud City24 külastajatelt maakleriteenuse eest kõrgeima reitingu ja parima tagasiside. Autasud antakse koostöös Kinnisvaramaaklerite Kojaga välja juba viiendat aastat järjest ja nende saajate valimise taga seisavad portaali tuhanded kliendid, kes on maakleri tööle tagasisidet andnud.

Vaata auhinnatseremooniat siit ja tutvu City24 Aasta Tähtedega!

Liisa Kurm

Liisa Kurm

1Partner Kinnisvara OÜ

Tel: 506 8183

liisa.kurm@1partner.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Gert-Erik Linikoja

Gert-Erik Linikoja

OldeVara Kinnisvarabüroo OÜ

City24 aasta täht
Vaata maakleri objekte
Meelis Paldre

Meelis Paldre

Uus Maa Kinnisvarabüroo OÜ

Tel: 5688 2282

meelis.paldre@uusmaa.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Morten Tibar

Morten Tibar

Uus Maa Pluss OÜ

Tel: 5550 7938

morten.tibar@uusmaa.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Merike Seling

Merike Seling

MainEstate OÜ

City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Maria Kopso

Maria Kopso

Kaunis Maja OÜ

Tel: 501 8008

maria@kaunismaja.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Annika Ole

Annika Ole

EfTEN Capital OÜ

Tel: 520 2202

annika.ole@eften.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Arkadi Dubs

Arkadi Dubs

Alfa Vara OÜ

Tel: 5309 5902

arkadi@alfavara.ee
City24 aasta täht
Maakleri sertifikaadid
Vaata maakleri objekte
Sven Abrams

Sven Abrams

City Property OÜ

Tel: 503 6006

sven@cityproperty.ee
City24 aasta täht
Vaata maakleri objekte
Reti Rand-Sedin

Reti Rand-Sedin

MyHome OÜ

Tel: 5982 0550

reti@myhome.ee
City24 aasta täht
Vaata maakleri objekte
City24 Aasta Tähed: