Parim maakler – Aasta täht – City24.ee

City24 Aasta Täht 2017

2017 jagas kinnisvaraportaal City24 teist korda välja Aasta Tähe autasu. Auhinna pälvisid kümme parimat kinnisvaramaaklerit, kes on saanud viimase aasta jooksul City24.ee klientide poolt kõrgeima hinnangu ja parima tagasiside.

City24 2017 Aasta Tähed on Sinu ees!

Heidi Puppart

Heidi Puppart

LVM Kinnisvara OÜ

Tel: 53 409 999

heidi.puppart@lvm.ee
Heidi Puppart
Maakleri sertifikaadid
Heidi Sillar

Heidi Sillar

CKE Kinnisvara OÜ

Tel: 58 811 609

heidi@cke.ee
Parim maakler 2017
Sergei Zahharov

Sergei Zahharov

Uus Maa Kinnisvarabüroo

Tel: 56 833 391

sergei.zahharov@uusmaa.ee
Parim maakler 2017
Maakleri sertifikaadid
Timo Olonen

Timo Olonen

Arcus Kinnisvara

Tel: 58 168 813

timo@arcuskv.ee
Parim maakler 2017
Külli Friedrichson

Külli Friedrichson

Kinnisvarabüroo Uus Maa OÜ

Parim maakler 2017
Maakleri sertifikaadid
Helen Shank (Siller)

Helen Shank

1Partner Kinnisvara

Tel: 50 54 661

helen.shank@1partner.ee
Maakleri sertifikaadid
Kristina Kivi

Kristina Kivi

Kivi Kinnisvarabüroo OÜ

Tel: 556 73 246

kristina@kivikinnisvara.eu
Parim maakler 2017
Maakleri sertifikaadid
Gert-Erik Linikoja

Gert-Erik Linikoja

OldeVara OÜ

Maakleri sertifikaadid
Maakleri sertifikaadid
Terje Kebbinau

Terje Kebbinau

Pindi Kinnisvara OÜ

Tel: 56 356 194

terje.kebbinau@pindi.ee
Parim maakler 2017
Maakleri sertifikaadid
Tiina Steinberg

Tiina Steinberg

Arco Vara

Maakleri sertifikaadid