Ülemiste City avab megarestorani

Alates 1. maist suletakse Ülemiste Citys restoran CityPlatz ja ruumides algavad uue restoranikompleksi ümberehitustööd. Juba septembris avatavas uues söögikohas saab nautida nii Eesti, Vahemere kui prantsusepäraseid roogasid ja köök on valmis teenindama ca 3000 inimest päevas.

„Ülemiste City töötajate arv on viimase aastaga kaks korda kasvanud, mistõttu tekkis vajadus uue, suurema ja mitmekesisema valikuga söögikoha järgi,“ sõnas Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov. „Ootused uuele restoranile on kahtlemata kõrged, sest lisaks osale meie 6000 töötajast käib siin söömas ka palju linnaku külalisi. Uue kontseptsiooni kohaselt peab restoranis tulevikus saama hommikusööki, toekat lõunat ja süüa kaasa osta ning vajadusel ka peenemaid ärilõunaid korraldada.

Technopolis Ülemiste AS investeerib uue restorani ümberehitusse kokku 1,6 miljonit eurot.“ Lähinädalail selgub, kellest saab uue restorani operaator. „Kuna leping on allkirjastamisel, siis nime veel välja öelda ei saa, kuid tegemist on tuntud rahvusvahelise toitlustusettevõttega, kes siseneb Eesti turule esmakordselt,“ kinnitas Gert Jostov.

Restoranis on kokku 1786 m² pinda ja 368 istekohta. Ruum on jagatud äratuntavalt kolme erineva köögiga toitlustusala vahel. Prantsuse kohvik ning Deli pakuvad pagaritooteid ja sooje võileibu hommikust kuni tööpäeva lõpuni. Traditsiooniline Eesti köök pakub suppe ja praade lõunaks. Ning Vahemere köögis valmivad grillitud lihatooted, mereannid, pastad, pitsad jpm värskelt otse kliendi silme all.

„Ümberehituse käigus saab restoran täiesti uue näo ja sisustuse. Ühtlasi uuendatakse täielikult restorani senine ventilatsioonisüsteem, mis ülejäänud hoonega ühise aatriumi tõttu on täna mõnevõrra probleeme valmistanud,“ kinnitas Gert Jostov. „Kuna tegemist on peamiselt lõunasöögi kohaga, siis on restoranis suurt tähelepanu pööratud kiirele teenindusele – toitude ladusaks kättesaamiseks on erinevate toidugruppide väljastusletid paigutatud ühtlaselt kogu restorani alale ja inimesi hakkab teenindama kokku 7-9 kassat.“

Aadressil Lõõtsa tn 6 asuv uus restoran avab uksed käesoleva aasta septembris.

Rotermanni kvartalisse plaanitakse kuni kaheksakorruselisi ärihooneid

22.04.2014

Luksushotell Kolm Õde on läinud Äripanga omandusse

23.04.2014

Kõige populaarsemad

1

Hipsterkorterite hinnad põrkusid taluvuspiiriga

2

SEB: Kinnisvaraturul tasub valmistuda ka halvemaks ajaks

3

Väikeste ruumide sisustamine nõuab nutikust

4

Uus-Peetri Kodu – mugav elu pealinna lõunaväravas

5

Novira rajab südalinna uue elamukvartali

6

Kinnisvaraettevõtted ootavad müügihindade kasvu aeglustumist

Toimetaja valik

alt

SEB: Kinnisvaraturul tasub valmistuda ka halvemaks ajaks

alt

Väikeste ruumide sisustamine nõuab nutikust

alt

Haldusreformi järel muutub Eestis ligi 200 000 elukoha aadressi