Teenused

Teenused

City24 ei ole lihtsalt koht, kus saab kinnisvarakuulutusi otsida või neid üles panna. Tavaliselt on kinnisvaraga seotud palju rohkem tegevusi, mis organiseerimist vajavad. Seetõttu olemegi välja töötanud palju huvitavaid teenuseid ning funktsioone, mis on kasutajale abiks objektide otsimisel, eksponeerimisel ning andmebaasis toimuvate muutuste jälgimisel.

1. Teavitused

Sul on vaja hädasti üürida korterit või osta maja – kuid hetkel ei ole saadaval ühtegi just sellist, mis sobiks? Samuti ei ole sul aega pidevalt internetis surfida ning oodata millal keegi huvipakkuva objekti välja paneb. Mida teha? City24 pakub selle mure lahendamiseks lihtsa ja mugava funktsiooni, mis teavitab sinu poolt seatud kriteeriumitele vastava objekti ilmumisest andmebaasi. Teade saadetakse sinu poolt märgitud e-posti aadressile. Sa ei pea enam iga päev City24 leheküljel käima ning vaatama kas ei ole sobivat objekti andmebaasi tulnud. Hea nipp! kui oled sõlminud oma mobiilside operaatoriga teenuse e-posti saamiseks mobiiltelefonile, siis võid sisestada e-posti aadressiks sinu mobiiltelefonile vastava aadressi ning teade sobiva objekti ilmumisest andmebaasi saabub otse mobiiltelefonile SMS teatena! Seega ei pea sa andmebaasi jälgimiseks isegi arvuti taga istuma. Kõik mobiilside operaatorid ei pruugi sellist teenust toetada – küsi lisainfot oma operaatorilt.

2. Panoraamfotod ja videod

City24-s saavad lepingulised maaklerkeskkonna kasutajad oma kuulutuste juurde lisada panoraamfotosid ja videoid. Panoraamfoto on esitlus, mis sisaldab 360° fotosid, mis aitab luua vaatajale ettekujutuse, justkui asuks ta ise kohas, kus 360° fotod tehti. Tavafoto või video vaatenurgad on reeglina hoopis kitsamad ja vaataja näeb parajasti just seda, mida pildistaja on soovinud näidata. 360° panoraamfoto abil saab vaataja täieliku ülevaate objektist ning see tõstab panoraamfotoga varustatud objekti esile sadade fotoga varustatud objektide ees! Nii videoid kui panoraamfotosid valmistavad mitmed erinevad firmad, kelle poole saate tuuri tegemiseks pöörduda ja city24 keskkonnas lisate vaid viite video või panoraamfoto asukohale (http://www.... ).

3. Objektide salvestamine ehk Lemmikud

City24-s on mugav objekti salvestamise funktsioon, mis võimaldab huvitava objekti salvestada selliselt, et seda on hiljem väga lihtne üles leida. Objekte saab salvestada kahest kohast: objekti detailvaates on selleks nupp “Salvesta lemmikuks“. ning otsingu tulemuses objektide nimekirjas on ka iga objekti foto all „Salvesta lemmikuks“. Kõik lemmikuks valitud objektid lähevad teie kasutajakontosse „Salvestatud lemmikud“ lehele, kust need hiljem ilma igasuguse otsinguta üles leiab.

4. Statistika

Sulle on teada, kui palju inimesi on üles pandud kuulutuse peale sinuga ühendust võtnud – kuid kas ei oleks huvitav teada, kui palju inimesi üldse on kuulutust vaadanud? Palju on selliseid inimesi, kellele pakkumine esmapilgul huvitav tundub, kuid kes siiski pärast kuulutuse lähemat lugemist siiski sinuga ühendust ei võta? Kas on vähene tagasiside tingitud sellest, et kuulutus ei vasta sagedasti kasutatavatele otsingukriteeriumitele või hoopis sellest, et objekti kirjeldus ei ole piisavalt huviäratav? Nendele küsimustele aitab vastust leida objekti statistika funktsioon. Funktsiooni kasutamiseks vali peamenüüst Minu City24 ning seejärel vasakust menüüst Statistika. Kuvatakse nimekiri sinu objektidest, kus iga ühe juures on nupp „Vaata statistikat“. Avaneval lehel on näidatud mitu korda on sinu objekti vaadatud. Kui see arv on suur, kuid sinuga eriti palju ühendust võetud ei ole, siis on arvatavasti objekti kirjelduse juures midagi sellist mis ei tundu kasutajatele atraktiivne. Näiteks on hind liiga kõrge või ei ole hinda, puuduvad pildid või on objekti kirjeldus liiga lühike ja lakooniline. Lahendusena võid kaaluda illustreerivate piltide, panoraamfoto või video lisamist. Samuti tasub üle vaadata objekti kirjeldus ning teha see võimalikult täpseks ning realistlikuks. Samuti võid mõelda maakleri abi kasutamisele. Kui aga klikkide arv on väga väike, siis see tähendab, et sinu objekt ei satu väga sagedasti otsingute tulemustesse. Peaksid sellisel juhul üle vaatama objekti kirjelduse ning seda täpsustama. Näiteks võib hinna puudumine jätta objekti paljudest otsingu tulemustest välja, kuna hinda kasutatakse sageli ühe otsingu kriteeriumina. Ilma hinnata objekte aga sellise otsingu tulemuseks ei näidata.

5. Kaart

Olles leidnud sobiva korteri või maja huvipakkuvas piirkonnas jääb siiski alati küsimus – kus täpselt see objekt asub? On ju suur vahe, kas maja on suure ja mürarikka maantee ääres või pisikesel kõrvaltänaval. Kas läheduses on kool või kauplus? Võibolla on läheduses mets või veekogu. Sellist infot sageli objekti kirjeldusest välja ei loe, kuigi sageli on just see põhjuseks miks eelistatakse ühte maja või korterit teisele. Veel olulisem on see info maatüki ostmisel. Siin pakub City24 koostöös Google´ga välja võimaluse näha oma objekti asukohta kaardil ja isegi reaalset tänavavaadet. See aitab ära hoida asjatu ajakulu nende objektide vaatamisel, mille asukoht on kliendile vastuvõetamatu kuigi piirkond on sobiv.

6. Marketing

Kuulutamine City24 andmebaasis on efektiivne ja kasulik. 5 põhjust, miks võiks kuulutada siin: - ca 70 % kinnisvaraostjatest kasutavad internetti. -Te hoiate kokku aega ja raha, sest meie andmebaasis on Teil võimalik üles panna objekti kohta võimalikult palju infot (plaanid, pildid, panoraamfotod, videod). See võimaldab klientidel “kodutööd” teha, säästes sellega nii oma kui Teie aega vältides kasutuid objektikülastusi. - City24 saab olema kõigis suurima külastajate/kasutajate arvuga keskkondades, tagamaks, et Teie kuulutus jõuab sihtgrupini. -Erinevalt ajalehekuulutustest on Teie aktiivne pakkumine nähtav pidevalt igal ajal ning igast kohast, kus on olemas internet. -Teil on võimalik täpselt näha, kui palju inimesi on Teie kuulutust vaadanud.

Kuna pidevalt töötatakse välja järjest uusi teenuseid, tasub aeg-ajalt vaatamas käia, kuidas City24 edasi arenenud on.