City24 juuli vaadatuimate objektide TOP 5

Juulis köitsid kinnisvaraportaali City24.ee külastajaid peamiselt kallima hinnaklassi eramud, kuid edetabelisse pääses ka üks armas suvila Võrumaalt. Ilmselt paneb suvesoe ja lokkav loodus rohkem unistama oma majast, aga ka sisustus- ja renoveerimisideede kogumine on endiselt populaarne.

Maja-veetorn, Harjumaa, 369 000 EUR
Tegemist on Peeter Suure Merekindluse Sõrve raudteejaama veetorniga, mis on hilisemalt kasutust leidnud Ranna sovhoosi puhkebaasina. Peale rekonstrueerimistöid on ehitis kasutusel ühepereelamuna. Ümberehitustööde käigus ei ole mindud vastuollu muinsuskaitse tõekspidamistega. Säilitatud on olemasoleva hoone maht ning välisarhitektuur. Sõrve raudteejaama veetorn on Peeter Suure Merekindluse raudtee ehitiste silmapaistev näide ja tunnistatud kulutuurimälestiseks.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/7344650 

Maja, Harjumaa, 209 000 EUR
Eramu asub Pirital hinnatud Mähe aedlinnas. Hoone ja hooldatud aed on ilmakaarte suhtes ideaalse paigutusega - lõunapäike paistab terrassile. Esimene korrus on ehitatud kivist, teine korrus puit-karkass. 
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/5937664

Suvila, Võrumaa, 65 000 EUR
Kauni vaatega suvila Lauga järve kaldal. Hoone asub 10 meetri kaugusel veepiirist. Avaral terrassil asub tünnisaun, millest avaneb looduslikult kaunis vaade Lauga järvele. Samuti avaneb järvele vaade leiliruumist. Planeeringult asub saunamajas eesruum, duširuum, wc, leiliruum ja katusealune magamistuba.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/2884989

Maja, Harjumaa, 239 000 EUR
Väga hea planeeringuga ilus kodu Tallinna külje all Kangru aleviku uuselamurajoonis.  Majaosa esimesel korrusel paiknevad tuulekoda, esik, tualettruum, saun, duširuum, kabinet, avatud köögiga avar elutuba, majapidamisruum, terrass. Teisel korrusel on kolm magamistuba, millest üks eraldi garderoobiga, avar trepihall, vannituba koos tualettruumiga ja rõdu.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/2495113

Palkmaja, Harjumaa, 220 000 EUR
Muinasjutuline palkmaja Kiili alevis, vaikse tupiktänava lõpus. Esimesel korrusel asuvad elutuba, vannituba, kus on dush ja saun ning korralik suur sauna eesruum. Avar söögitoaga köök, millelt pääseb päikeselisele terrassile. Eraldi WC, esik, suur garderob ja üks magamistuba. Teisel korrusel on 2 eraldi magamistuba, valgusküllane avatud trepihall ja avatud kontor, millest on võimalik teha magamistuba.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/5902046

 

E.L.L. Kinnisvara maksis emafirmale 20 miljoni eurot dividende

02.08.2016

alt
alt

Tallinn asub koostama Pirita rannaala detailplaneeringut

02.08.2016

Kõige populaarsemad

1

Kas eelistada kinkelepingut või testamenti?

2

Uusarendused leiavad praegu väga hästi ostjaid

3

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

4

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

5

Soodsa üürihinna nautimise asemel tasub tegeleda kodu ostmisega

6

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla