City24 maikuu vaadatuimate objektide TOP 5

Maikuus kogusid kinnisvaraportaalis City24.ee enim vaatamisi eranditult kas eksklusiivsed või omapärased objektid nagu näiteks renoveeritud rehetare Viljandimaal ja Peeter Suure Merekindluse veetorn Harjumaal. Pingerida on seekord tõesti väga huvitav ja väärib uudistamist!

Korter, Tallinn, 135 000 EUR

Stiilne ja valgusküllane korter uues majas Pelgulinnas Stroomi ranna läheduses. Korter asetseb omanäolise arhitektuurse lahendusega hoone 2. korrusel. Ameerikalik loft-stiilis kujundus, läbi kahe korruse funktsionaalne avar planeering ja korteri akende avanemine hoone kahele küljele (nurgakorter) täidavad suurepäraselt oma eesmärki tagada ruumide valgusküllasus ja võimalik parim kasutus ühendades leidlikult avatud stuudio-tüüpi lahenduse kaudu kodukontori eluruumidega. 
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/1894879

Maja, Harjumaa, Saku vald, 235 000 EUR

Kvaliteetselt ehitatud ja väga hästi hoitud kahekordsel eramul on hea funktsionaalne planeering: Esimesel korrusel – avar esik/trepihall, suur elutuba, köök, garderoob, WC, dušširuum ning saun koos puhkeruumiga, tehniline ruum ja garaaž. Teisel korrusel – trepihall, 3 magamistuba (ühest pääs rõdule) ning suur vannituba.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/3571349

Korter, Tallinn, 86 000 EUR

Stiilne korter Tallinna kesklinnas miljööväärtuslikus piirkonnas Suur-Ameerika tänaval.  Maja on ehituatud 1913. aastal ning täielikult renoveeritud 2014. aastal. Kasutatud on miljööväärtuslikku piirkonda sobivaid materjale ja ehitusvõtteid. Korteris on maitsekalt kujundatud hubane atmosfäär ning siselahendused on peensusteni läbi mõeldud. Mööbel on valminud eritellimusel ning moodustab ühtse terviku. 
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/5138935 

Maakodu, Viljandimaa, Suure-Jaani vald, 285 000 EUR

Ainulaadne maakodu täielikult renorveeritud hoonetega: elamu-rehealune, ait-kuur, saun, kelder ja puurkaev.
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/3917272

Maja, Harjumaa, Harku vald, 369 000 EUR

Tegemist on Peeter Suure Merekindluse Sõrve raudteejaama veetorniga, mis on hilisemalt kasutust leidnud Ranna sovhoosi puhkebaasina. Peale rekonstrueerimistöid on ehitis kasutusel ühepereelamuna. Ümberehitustööde käigus ei ole mindud vastuollu muinsuskaitse tõekspidamistega. Säilitatud on olemasoleva hoone maht ning välisarhitektuur. Sõrve raudteejaama veetorn on Peeter Suure Merekindluse raudtee ehitiste silmapaistev näide ja tunnistatud kulutuurimälestiseks.  
http://www.city24.ee/et/kinnisvara/7344650

Ligi 13 aastat kestnud Kalasadama detailplaneeringule pandi eile punkt

03.06.2016

alt
alt

Tallinna korteri keskmine ruutmeetri hind mais veidi suurenes

03.06.2016

Kõige populaarsemad

1

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

2

Lasnamäele rajatakse Tondiraba park

3

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

4

Eluasemelaenude kasvu tõukab tagant suur nõudlus

5

Lidli pood kerkib ka Tartu kesklinna

6

Uus ehitisregister jõudis kasutajate ette

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla