Metro Capitalilt alustas Meerhof 2.0 B-torni müüki

Kinnisvaraarendusettevõte Metro Capital alustas Tallinnas, Pirita tee 20a eksklusiivse Meerhof 2.0 B-torni müüki. Meerhof 2.0 kortermaja asub Pirita promenaadi ja Lauluväljaku naabruses.

Pärast Meerhofi esimese maja edukat lõpetamist 2015 aastal käivitas Metro Capital 2016 aasta alguses Pirita tee 20a kinnistul Meerhof 2.0 arendustegevuse, mille käigus valmib 2017 aasta septembriks luksuslik ja keskkonnasõbralik 73 luksuskorteriga Meerhof 2.0 A-torn. Seoses klientide suure nõudlusega eksklusiivsete merevaatega elupindade järgi, otsustas Metro Capital lansseerida ka 70 korteri ja 3 äripinnaga B-torni planeeritust varem. Mõlemad luksuselamud ehitab Nordecon.

“Käesolev aasta on olnud Metro Capitalile üle ootuste edukas ning sisuliselt kogu Meerhof 2.0 10-korruselise hoone merepoolne külg broneeriti ostjate poolt paari kuu jooksul ning huvilisi kogunes rohkemgi kui oli kortereid pakkuda“ kommenteeris kvartalit arendava Metro Capitali partner Ain Kivisaar. „Sellises olukorras ei olnud raske teha otsust tuua turule ka teine analoogne 10-korruseline hoone ning lõpetada kogu projekt tervikuna 2017 aasta sügiseks.“

Meerhof 2.0 on olemasoleva Meerhofi Residentsi edasiarendus. Meerhofi Residents valiti käesoleval aastal 52 osaleja seast ka Balti Kinnisvaraauhindade finaali, mis on Metro Capitalile suureks tunnustuseks ja näitab, et ettevõte liigub oma innovaatilise arendustegevusega õiges suunas.

Meerhof 2.0 projekteerimismeeskonda kaasati lisaks tunnustatud arhitektile ja sisekujundajatele ka akustikud, energiatõhususe eksperdid, nutikodu tehnikud ja isegi Feng Shui asjatundjad. „Luksuskinnisvara arendamine ei ole tänapäeval kivide ladumine heasse asukohta. Oleme selle projekti kallal tõsist tööd teinud ligi kaks aastat ning tulemus on erakordne ja ainulaadne nii seest kui väljast“ ütles Kivisaar.

Kõik Meerhof 2.0 korterid varustatakse standarina nutikodu lahendusega, mille abil saab mobiilsete seadmetega oma kodu juhtida ning jooksavalt jälgida vee-, kütte- ja elektrikulu. Esmakordsena Tallinna uusarendustest valmivad maja sisehoovi tenniseväljak ja golfi green. See on osa Metro Capitali kontseptsioonist, mille kohaselt toetab Meerhof 2.0 aktiivse elustiiliga elanikke, andes lisaks ümbitsevatele spordivõimalustele ka omapoolse panuse.

Mõlema hoone katusele paigaldatakse päikesepaneelid, millest saadav elektrienergia suunatakse elanike üldenergia tarbimisse. Nii säästab iga tulevane Meerhofi elanik keskkonda ja hoiab igakuiselt kokku raha. Olemasoleva Meerhofi Residentsi näitel võib prognoosida, et igakuised kütte-ja elektrikulud jäävad alla 1€/m² kuus. 

Uus Maa: kinnisvaraturul kombitakse tehinguaktiivsuse piire

16.05.2016

alt
alt

Ruhnu soovib saarele spetsialistide jaoks üürielamuid

17.05.2016

Kõige populaarsemad

1

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Trummar Reigo Ahven tunnetab rütme stiilses Raekoja platsi korteris

2

Tallinna korteriturg: uute kodude buum kandub Haaberstisse

3

Tallinn müüb enampakkumisel 1,5 miljoni euroga kesklinna parklat

4

Lasnamäe suurimas elamuarendusprojektis algas teise etapi ehitus

5

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Eesti Arhitektuurimuuseumi teadur Mait Väljas avab Õismäe kaunimate vaadete saladused

6

4 kõige tavalisemat viga, mida kinnisvaraarendajad teevad rahastuse kaasamisel

Toimetaja valik

alt

Turuaktiivsuse langust on viimasel kahel kuul vedanud Tallinn

alt

Milline on hea kinnisvarakuulutuse foto?

alt

SEB: Põhjamaade kinnisvaraturu langus mõjutab ka Eesti ettevõtjaid