Algab Tartu maantee 56 City Residence’i ehitus

Kinnisvaraarendaja Endover Kinnisvara sai ehitusloa Tartu maantee 56 ehituseks ning aprillis algab suursuguse 8-korruselise City Residence elu- ja ärihoone ehitus. Maja arhitekt on Rasmus Tamme Ars Projektist, ehitaja Bauschmidt. 

Oliver Makko, Endover Kinnisvara Eesti piirkonna juht: “Kuigi ekspertide hinnangul võib oodata kinnisvaraturul aktiivsuse langust, julgeb Endover Kinnisvara kui üks kesklinna aktiivseim arendaja oma kogemuse põhjal väita, et hästi planeeritud ja läbimõeldud projektide vastu on huvi jätkuvalt kõrge. City Residence´i müügiedu näitab, et oleme tabanud ostjate ootusi.Oleme sellesse projekti põiminud aastate jooksul saadud tagasiside, oma kogemused maailmast ja ostjate ootused: väga suured rõdud ja terrassid, soojad talveaed-rõdud, avarad planeeringud, privaatne roheline sisehoov, kõrge heli- ja soojuspidavusega maast-laeni aknad, targa kodu lahendused, ilmastikukindel maa-alune parkla ja elegantne portjeega fuajee. Ootame  selle esindusliku maamärgi kerkimist linna tuiksoonele.”

Arhitekt Rasmus Tamme arhitektuuribüroost Ars Projekt: “On meeldiv, kui arhitektid saavad linnaruumi tühikutele, kus varem paiknesid amortiseerunud ehitised, anda kvalitatiivselt värske hingamise. City Residence´i karakter toetab kaasaegset avatud elustiili, mis kajastub nii hoone suurlinlikus välisilmes kui ka viimse detailini läbimõeldud interjööri erilahendustes.” Rasmus Tamme käe all on valminud Pagari 1 hoone restaureerimisprojekt, lisaks legendaarne Lutheri elamukvartali projekt ning hetkel valmiv modernne kõrghoone Maakri kvartalis.

Ehitusfirma Bauschmidt OÜ juhatuse esimees Mait Schmidt: “Tartu maantee on üks Tallinna peatänavaid, mida peavad ääristama korralikud kaasaegsed ehitised, mis kujundavad lennujaama poolt pealinna sisenejate silmis linna ilmet. Koos tugeva arendaja Endover Kinnisvaraga ning hea arhitekti Rasmus Tammega anname oma panuse pealinna ilme kujundamisse. Seoses Tartu maantee ja Ülemiste piirkonna arengutega on see üks perspektiivikam äri- ja elamupiirkond Tallinnas.”

City Residence on suurlinliku arhitektuuriga elu- ja ärihoone. Hoonel on 85 korterit, viis äripinda, kahekorruseline maa-alune ilmastikukindel parkla ning privaatne roheline sisehoov. Valmivad kvaliteetse siseviimistlusega 2—4-toalised korterid, mille juures on kuni 24-ruutmeetrised rõdud, unikaalsed soojad talveaed-rõdud ning avarad terrassid. Hoone 8. korrusele on planeeritud eksklusiivsed Platinum Collection erilahendustega korterid. Korterite hinnad algavad 136 500 eurost. Hoone valmib 2016. aastal.  

Eesti Arengufond avas energiaühistute veebilehe

17.04.2015

Arhitektuuri jaoks on järjest rohkem raha, kuid vähem ruumi

20.04.2015

Kõige populaarsemad

1

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

2

Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

3

Põhjalik saunaülevaade: Kellel on ja kes sooviksid seda soetada?

4

Kinnisvaraturule saabusid Eestisse tagasipöördujad

5

Kolmandas kvartalis ehitati uusi hooneid vähem

6

Kriis annab Tallinna kinnisvarasektorile hoogu juurde

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla