Nädalavahetusel toimub sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess INTERJÖÖR 2015

24. - 26. aprillini toimub Eesti Näituste messikeskuses 18. sisustusmess Interjöör ja 23. aiandusmess Aiandus.

Mess toob kohale hea valiku sisustus- ja aiandustooteid, suurimad tegijad, spetsialistid ja mõnusa messimelu. Messil tutvustatakse mitmeid uudisprojekte ja jagatakse kingitusi. Saab uudistada ja soetada nii kodumaist kui ka välismaist toodangut. Värskemad uudised uutest trendidest nii sisustuse kui ka värvide maailmast.

2015 on uusarenduste aasta, kus hoogu võtavad nutikad ja atraktiivsed korterid ning sisustuslahendused. Suuremad arendajad esitlevad oma uusi  arendusi (YIT Ehitus, LVM Kinnisvara, Endover, Skanton Kinnisvara, Domus Kinnisvara, Real Estate Club OÜ ja paljud teised kinnisvarafirmad), tasub tulla tutvuma kuna plaanitud on rohkelt häid messipakkumisi!

Ideid, nõu ja praktilisi kogemusi saab koduportaal INkodu.ee ja Eesti Näituste AS-i korraldatud Disaini-Inspiratsiooni ülikoolist, kus on loengupidajatena esindatud värvikas seltskond oma ala professionaale. Messil on avatud sisekujundajate nõuandla, kust saab küsida head nõu sisekujundajatelt. Kõigi seminaril osalejate vahel loositakse kohapeal välja auhind.

D – hallis, Aia-ja Kodusaate messialal on võimalik kolme päeva jooksul aktiivne olles omandada praktiliselt aednikuharidus. Kujundatakse suvekodude alasid, mis saavad dikteerima pisut teistmoodi, vindiga sisustus- ­ja eksterjööri stiile. Esitletakse Kodusaate lemmikuid. Kõik tarkus aiandusest ja Kodusaate lemmikutest on üleval D hallis. Olge julged ja tulge oma küsimustega kohale.

Messi raames toimuvad mitmed võistlused ja esitlused. Sel aastal saab messikülastaja messilt palju häid aiandus-ja sisustusnippe planeeritavates töötubades ja seminarialadel. 

Sisustusmessiga samaaegselt toimub mess „Aiandus 2015“, mis annab ülevaate, kuidas aeda maitsekalt ning ruumisäästlikult kujundada.

Jätkub koostöö Eesti Floristika kooliga, kes korraldab aiandusmessi raames  rahvusvahelised lilleseade võistlused ja pakub kõikidele huvilistele  erinevaid koolitusi. Tallinna lillepoed esitlevad pruudikimpe, millede seast parima valib messikülastaja.

Messikülastajate vahel loositakse välja põnevaid kingitusi. Loosi peaauhinnaks on 2000 eur väärtuses köögimööbel, mille paneb välja kõõgifirma Häcker! Nolte Küchen loosib välja Miele espresso kohvimasina!

Sisustusweb.ee pakub ka sel aastal ikka võimalust messikülastajatel anda hääl oma “Lemmik“ esitlusele, tootele või väljapanekule. Enim hääli kogunud ettevõte saab Sisustusweb’lt reklaamiteenuseid 1000€ väärtuses. 

Hääletajate vahel loosime praktilisi sisustusteemalisi kinkekaarte.

Messil osalevad üle 200 firma, kes pakuvad kõrgekvaliteedilisi sisutus- ja tekstiilitooteid, erinevaid disain- ja valguslahendusi, seina-, akna- ja põrandakatteid, aksessuaare nii koju, aeda kui kontorisse. Sel aastal on mess suurem, kui eelnevatel aastatel.

Mis toimub? Kes on kohal? Mida pakutakse? Seda tasub minna kaema 24. – 26. aprill Eesti Näituste messikeskusesse.

Mess on avatud:

Reedel, 24.04 kell 11.00 – 18.00
Laupäeval, 25.04 kell 10.00 – 18.00 
Pühapäeval, 26.04 kell 10.00 – 16.00

Täpsem info:

www.sisustusmess.ee

www.aiandusmess.ee

Pro Kapital Grupp teenis mullu enam kui 10 miljonit eurot müügitulu

20.04.2015

Maailm vajab 35 aasta jooksul enam kui 2700 miljonilinna

20.04.2015

Kõige populaarsemad

1

Saaremaal üüritakse välja imelist spaamaja

2

Uuring: Tallinna kesklinnas soovib elada ainult viiendik Eesti noortest

3

Rail Baltica Ülemiste ühisterminali ehituseks läheb järgmisel aastal

4

Citycon omandas Kristiine Keskusega piirnevad krundid

5

Oktoobri kinnisvaraturul koroonaviiruse mõju ei peegeldunud

6

Kuidas säästa vannitoa sisustamisel ruumi?

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla