Konkurents Eesti ühisrahastusturul tugevneb

Konkurents Eesti ühisrahastusturul tugevneb: turule tuleb Lätis väljatöötatud ühisrahastuse platvorm Bulkestate.com. Nagu kinnitavad selle loojad, paistavad selle platvormi kaudu tehtavad investeeringud silma kõrge tootlikkuse poolest, tehingute ohutuse tagavad usaldusväärsed partnerid.

Investeerimine, Sisuturundus, Ühisrahastus, Igors Puntuss, Bulkestate.com

Kollektiivne investeerimine on Läänes juba ammu muutunud harjumus-päraseks alternatiiviks panga-finantseerimisele, Baltimaades on ühisrahastuse platvormid hakanud aga arenema võrdlemisi hiljuti.

Kinnisvara sfääris on siiani kõige silmapaistvamad olnud Eesti platvormid. Nüüd tuleb neil leppida uue konkurendi ilmumisega omaenda koju: Eestis alustas oma tegevust Bulkestate.com.

Otsust käivitada Bulkestate.com seletab ettevõtte looja Igors Puntuss sellega, et Baltimaade elanike heaolu on viimasel ajal märgatavalt kasvanud ja inimesed otsivad oma vahendite kasumlikult paigutamise võimalusi, mida aga pangad praeguste hoiuse tootlikkuse hindade juures pakkuda ei suuda.

Bulkestate.com asutaja Igors Puntuss.

Lisaks on kollektiivse kinnisvarasse investeerimise turg meie regioonis veel väga kaugel küllastumisest. Projekte, mis oleks võimelised pakkuma huvi „rahvalikule” investorile ja inimestele (ja ettevõtetele), kes oleks potentsiaalselt valmis investeerima – isegi Eesti, Läti ja Leedu turu väikeste mõõtmete juures – on palju rohkem, kui kõik kolm ühisrahastuse platvormi praegu ära teenindavad.

Kuigi meie regioonis on selline finantseerimise liik alles arenemisjärgus, pakub iga platvorm investorite ligimeelitamiseks oma teadmisi ja oskusi. Läti meeskond, nagu kinnitavad loojad, tegi panuse usaldusväärsusele. Investorite raha on Bulkestate.com platvormis kaitstud hüpoteegiga, millega koormatakse kõik pakutavad objektid; igat objekti uurivad põhjalikult lisaks krediidikomiteele veel eraldi ka ettevõtte partnerid. Platvormi on loonud ja seda toetab CUBE Aģentūra – üks tugevamaid digilahenduste väljatöötajaid Lätis.

„Paljude potentsiaalsete investorite jaoks on usaldusväärsus isegi olulisem kui tootlikkus. Seepärast, enne kui me pakume projekti investoritele, uurime me seda kõigepealt ise, seda analüüsivad põhjalikult meie partnerid. Alles pärast seda, kui kõik pooled on veendunud, et kõik arvutused on õiged, muutub see finantseerimise jaoks kättesaadavaks,” selgitab Puntuss.

Tema sõnul ei tähenda kõrge usaldusväärsus madalat tootlikkust. Platvormil Bulkestate.com moodustab tootlikkus keskmiselt 14% aastas. Seejuures on osalemise lävi teenida soovivate inimeste jaoks võrdlemisi madal: vähim investeerimissumma on kõigest 50 eurot. 

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu selle tingimustega aadressil www.bulkestate.com ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Investeerimine, Sisuturundus, Ühisrahastus, Igors Puntuss, Bulkestate.com

Ajuvaba: renoveeritud korter on madalama tootlusega

14.08.2017

alt
alt

Kihnu saarele rajatakse 90 000 euro eest helikopteriplats

14.08.2017

Sarnased uudised

alt

Usaldusväärne ja kasumlik - Investeerimine kinnisvarasse Reinvest24-ga

alt

Müügis on Tallinna vanalinna imeline pärl

alt

Tartu ridaelamukompleks ootab arendajat

alt

Ühisrahastusplatvorm Bulkestate on Läti turule toonud juba 25 riigi kinnisvarainvestorid

alt

Unikaalne pakkumine Läti kinnisvaraturul - investeerimisprojekt mõisa ja pargiga

alt

Kolimisteenus aitab talvise kolimise üle elada

alt

Eften ostab 3 miljoniga ABC Motorsi Paldiski maantee teeninduskeskused

alt

Arco Vara plaanib emiteerida 2 miljoni euro eest võlakirju

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

Kõige populaarsemad

1

Tallinna kinnisvaratehingute arv langes mullu esimest korda 10 aasta jooksul

2

Riigi Kinnisvara AS paneb tänavu müüki ligi 300 objekti

3

Klõps! Karu on teki all

4

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

5

Kinnisvarafirma Colonna investorid ostsid Lõkke 4 büroohoone

6

Mida teha, kui korteriomanik ei tule ühistu koosolekule?

Toimetaja valik

alt

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

alt

MTA ja Airbnb sõlmisid üürileandjaid puudutava kokkuleppe

alt

Maaüksuste piiride korrastamine muutub maaomanikele lihtsamaks