Meresalu – uus avastatud pärl Pakri poolsaarel

Looduslikult kaunil ja mitmekülgsel Pakri poolsaarel leiab kodukoha, mis on ideaalseks elupaigaks inimestele, kes hindavad merevaateid, kordumatut loodusmaastikku ja elu linnakärast eemal.

Sisuturundus, Ivar Piirsalu, Meresalu, Prisma Kinnisvarad

Üheks taoliseks paigaks on Meresalu arendus, mille kinnistutele on võimalik rajada just selline kodu, kus on piisavalt privaatsust ja millest meri ning kaunid liivaluited jäävad vaid saja meetri kaugusele.

Tegemist on liialdamata ühe unikaalsema kohaga oma kodu või suvekodu rajamiseks Eesti põhjarannikule, sest kuhu te näiteks Tallinna ümbruses ka ei vaataks, enamikes kohtades on ligipääs merele ühel või teisel põhjusel piiratud. Meresalus aga on kaunis Lahepere laht kogu oma ulatuses tänu maastikukaitsevööndile igapäevaselt kättesaadav kõigile.

Kui siia lisada veel fakt, et Pakri poolsaar tervikuna pakub tänu loodusvormide vaheldusrikkusele ja ajalooliselt põnevatele objektidele avastamisrõõmu aastateks, siis tasub oma tuleviku sidumist Meresaluga kindlasti kaaluda.

Kinnistud ootavad oma unistuste kodu rajajaid

Lisaks merelähedusele iseloomustavad Meresalu kinnistuid ka kaunitest põlispuudest metsaala, kadakad ja rannamännid ning kruntide vahelt läbi voolav oja. Samsse jääb ka Kersalu juga.

Krundid on ehitamiseks valmis, planeering kehtestatud, elekter, vesi ja teed olemas. Krundid on privaatsed ja suured – 5000 kuni 20 000 ruutmeetrit.

Tegemist on väga hea võimalusega noortele peredele, kes soovivad, et nende lapsed kasvaksid üles loodust, mereõhku ning liikumisvabadust nautides, aga ka vanematele inimestele, kes eelistavad oma kuldse ea veeta linnamürast eemal.

„Siin on säilinud lausa ürgne looduskeskkond mitmesaja miljoni aastaste kivimitega, privaatsed liivaluited ja salajased rannad, kus on võimalik sportida, suve nautida või lihtsalt jalutada. Paadi merre laskmise ja kalastamise võimalused on siinsamas, värske kala on alati laual ning sellised võimalused toetavad igati unistuste elukorraldust,“ kommenteeris kohalik elanik Ivar Piirsalu.

Selliseid kohti on jäänud ajapikku üha vähemaks ja nii ei pane ta imeks, et Meresalu üsna pea elanikud leiab.

Linnast pääseb koju kergesti

Meresalu arendus jääb Tallinna kesklinnast 41 kilomeetri kaugusele, ning kohale jõuab autoga mööda heas korras Paldiski maanteed üsna mugavalt. Asukoht lubab igapäevaselt käia linnas tööl nii autortranspordiga kui võimaldab ka mugavalt liikumist ühistranspordiga.  Kõrval on bussipeatus ja 2,5 km kaugusel rongipeatus.

Üle lahe paistavad kätte Laulasmaa SPA ja Kloogarand koos kooli ja kauplustega mis paiknevad lühikese autosõidu kaugusel.

Paldiski linn paikneb 7 kilomeetri kaugusel ning üllatava faktina on tegemist Eestis pindala suuruselt teise linnaga peale Tallinnat, mille haldusalasse kuuluvad nii Pakri poolsaar kui ka Suur-Pakri ja Väike-Pakri saared, seega enamuses moodustab selle „linna“ hoopiski üllatavalt imetlusväärse ja kordumatu loodusega hajaasustus kus võib kohata nii lambaid, metskitsi kui ka üliharuldast lindu Krüüselit ning isegi känguru - seda küll juba korraldatud tingimustes.

Linn ise on jõudsalt arenenud ning ajaloolisest allveelaevade õppekeskusest on arenenud innovatiivne ja kaasaegne linnakeskkond kus tegutsevad tehnopargid, sh roheenergiale ja targa linna lahendustele spetsialiseerunud Pakri Teadus-ja Tööstuspark, kaks sadamat sh Tallinna sadam ning loodud on igapäevaselt otseühendus laevaga Rootsi. Siin paiknevad ka koolid, lasteaiad, poed ning toitlustusasutused, samasse jääb ujula, spordi- ja huvitegevused.

Meresalu kruntide hinnad jäävad vahemikku 40 000 – 60 000 eurot.

„Soovitan kindlasti veenduda selle paiga ainulaadsuses,“ ütles Ivar Piirsalu.

Rohkem infot Meresalu arendusest loe siit.

Hyperloop One: vaakumtoru tooks soodsa Tallinna-Helsingi püsiühenduse

21.04.2017

alt
alt

Reidi tee teine etapp sai ehitusloa

24.04.2017

Sarnased uudised

alt

4 kõige tavalisemat viga, mida kinnisvaraarendajad teevad rahastuse kaasamisel

alt

Miks kaasavad laenuvõtjad raha intressiga 11% aastas?

alt

Kolimisteenus aitab talvise kolimise üle elada

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Kas Barco ClickShare esitlusseadmest on teie ettevõttele kasu?

alt

Sinu maja, Sinu nägu – ehitusloa dokumentatsioon aasta lõpuni TASUTA!

alt

Kuidas saada hinnatud kinnisvaramaakleriks?

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

Kõige populaarsemad

1

Tallinna korteriturg: uute kodude buum kandub Haaberstisse

2

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Näitleja Sepo Seeman tervitab kevadet luksuslikus Kakumäe eramus

3

Tallinn müüb enampakkumisel 1,5 miljoni euroga kesklinna parklat

4

Lasnamäe suurimas elamuarendusprojektis algas teise etapi ehitus

5

City24 eripakkumisel tulid müüki kodud ligi 40 uusarenduses

6

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Eesti Arhitektuurimuuseumi teadur Mait Väljas avab Õismäe kaunimate vaadete saladused

Toimetaja valik

alt

Turuaktiivsuse langust on viimasel kahel kuul vedanud Tallinn

alt

Milline on hea kinnisvarakuulutuse foto?

alt

SEB: Põhjamaade kinnisvaraturu langus mõjutab ka Eesti ettevõtjaid