Aprillis avab uksed sisustusmess Interjöör 2017

Aprilli teises pooles (21.-23.04) toimub Eesti Näituste messikeskuses juba 20. korda sisustusmess Interjöör ja selle raames veel 25. aiandusmess ning 6. kinnisvaramess.

Sisuturundus, Tallinn

Interjöör 2017 pakub laias valikus sisustuse ja kujundusega seotud ideid ning tooteid kodu, kontori, suvila ja aia jaoks, lisaks ka seminare, loenguid ning tasuta nõuandlaid. 

Koostöös iN.kodu.ee teemaportaaliga toimub ka eelmisel aastal suurt tähelepanu pälvinud Disainilaat, kus saab tutvuda kodumaiste toodete ning -disainiga. 

Kodu 

Sisustusmessil on esindatud kõikvõimalikud valdkonnad, sajad eksponendid on tulnud kohale, et messikülastajale kõik koduks vajalik ühte kohta koondada. See on harukordne võimalus tutvuda põhjalikult koduteemaga ühes kohas ja ühel ajal.

Eelmisel aastal alguse saanud ning suurt poolehoidu võitnud Disainilaat tuleb täies hiilguses ka sellel aastal. Eesti Näituste B-halli kaks korrust muutub messi ajaks ajutiseks disaini-, käsitöö- ning loomelaadaks. 

Esindatud on paljud Eestimaised ning ka mõningad välismaised tootjaid ja disainerid, kes tutvustavad oma loomingut. Lisaks oma ala professionaalidele on Disainilaadal näha ka palju isetegijaid, kelle stendidel saate tutvuda kodumaise loomega: seebid, ehted, mängud, mööbel, disainelemendid jpm.

Kinnisvara

Külastajaid ootab ees üheksa erineva kinnisvaraettevõtte pakkumised, nõuandlad, uusarendused ja palju muud.

Koha peal saab külastaja vajalikku informatsiooni müügis olevate korterite kohta, asjatundjate nõu, millele korteri soetamisel tähelepanu pöörata ning ka valminud ja peagi valmivate uusarenduste kohta. Kindlasti ei ole puudu ka erinevate objektide messipakkumised.

Messipäevadel on kohal kogu YIT müügitiim ning sisekujundajad, kes aitavad uue kodu otsijal valida YIT arendustest sobivaima lahenduse. Sisekujundaja annab nõu, kuidas professionaali käe läbi kodu sisustada. Pakkumisel on sissekolimiseks valmis kortereid ning uusarendusi. Kõigile uutele koduotsijatele on arendajalt ka mitmeid põnevaid messipakkumisi.

LVM Kinnisvaral on suur hulk selle kevade arenduste esmaesitlusi ja praeguste projektide eripakkumisi. Samuti esitletakse uut kinnisvarahindamisega seotud teenust.

Domus Kinnisvara pakub kõikidele messikülastajatele oma parima valiku uusi kodusid, mille seas on nii uued korterid, ridaelamud kui ka krundid ning sealhulgas turul päris värsked projektid. Lisaks on portfellis investoritele suunatud pakkumisi nii üksikute objektide kui ka suuremahuliste arendusprojektide näol. Seega oodatakse ka klientide ostu- ja investeerimissoove üle Eesti. Domus Kinnisvara ootab ka kõiki kinnisvara puudutavaid küsimusi – kui külastaja soovib teada, mis tema kinnisvara väärt on või mis tegevusi peab tegema ehitusdokumentatsiooni korrastamiseks, siis Domuse sõbralikud konsultandid vastavad heal meelel.

Metro Capital tutvustab messil Kadriorus asuvat perekorteritega Tivoli elamurajooni, eksklusiivset Meerhof 2.0 arendust ja Kadrioru pargi ääres paiknevat Kiikri Residentside projekti. Messil räägime uusarendustest, anname nõu kuidas valida enda elustiilile sobiv uus kodu, mida tuleb uut kodu ostes jälgida ja kuidas mõjutavad Metro Capitali poolt kasutatavad keskkonnasäästlikud lahendused tulevaste elanike elu. 

Skanton Kinnisvara jagab tasuta nõu kinnisvara teemadel, kuidas müüa, osta jne. Osad olemaolevad pakkumised on just messikülastajatele hinnasoodustusetaga. Skanton üllatab ka loosivõimalustega!

Epicenter Kinnisvara pakub külastajatele võimalust osaleda loosimisel, mille auhinnaks on lennupiletid kahele Londonisse. Tutvustatakse uusi arendusi, avatud on tasuta nõuandla ning pakkuda on ka messisoodustusi.

Rosenhaus Kinnisvara tutvustab uusarendusi Pirital www.kodukloostrimetsas.ee ning Assakul www.uustalukodu.ee. Pakutakse väga soodsaid messipakkumisi, tasuta kinnisvaraalast konsultatsiooni, nõustamist hoonete kasutuslubade taotlemist puudutavaid küsimustes, loosimisi, mänge ning palju muud.

Toomkinnisvara pakub kvaliteetset abi kinnisvara müügi- ja üüriküsimustes. Käesolevast aastast pakuvad nad ka koduvahetuspaketti.

Muud tegevused

Aiandusmessil saab jälgida põnevat floristika õppuri võistlust International Student Florist Cup 2017, lisaks on esindatud ka muud võistlustööd, nii meeskonnas kui ka individuaalselt.

Kohale tuleb demonstratsioonesinemisega ka üks maailma tuntumaid floriste Jaapanist Mr. Aritaka Nakamura

Muidugi on ka seekord külastajatel võimalus saada osa erinevatest esitlustest, tootetutvustustest, seminaridest ning külastada ka tasuta nõuandlaid. Kohal on nii feng shui spetsialist kui ka sise- ja aiakujundaja esindajad, kes jagavad külastajatele tasuta nõu.

Kuulata saab erinevaid seminare, näiteks digiajastu ja sisekujunduse kooslusest, värvidest ja materjalidest interjööris, aiakujundusest, feng shui ning mööbli teemadel.

Messi raames toimuvad ka traditsioonilised loosimise mängud ning Sisustuweb.ee parima stendi valimine. Lisaks saab meelelahutuseks jälgida paljusid võistlusi, tootetutvustusi ja muidugi ei puudu ka üllatavad messipakkumised. 

Mess on avatud:

Reedel, 21.04 kell 11.00 – 18.00

Laupäeval, 22.04 kell 10.00 – 18.00 

Pühapäeval, 23.04 kell 10.00 – 16.00

Täpsem info:

www.sisustusmess.ee

www.aiandusmess.ee 

www.disainilaat.ee

Sisuturundus, Tallinn

Millised on eluruumile esitatavad nõuded?

27.03.2017

alt
alt

Riigile loovutatud rämpskinnisvara hulk on tänavu kõvasti kasvanud

28.03.2017

Sarnased uudised

alt

Kuidas plokiahela tehnoloogia kinnisvarasektorit muudab

alt

Kuidas pikendada nõudepesumasina eluiga?

alt

Kas sinu aed on suveks valmis?

alt

Millest sõltub sise- ja välisukse hind?

alt

Kui palju maksab maakütte paigaldus?

alt

Kuidas sisustada nõupidamisruum videokonverentside tarbeks õige tehnikaga?

alt

Kuidas nutikalt sisustada väikest elutuba?

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

Kõige populaarsemad

1

Uskumatu, aga see on Tallinna korter!

2

Kriis annab Tallinna kinnisvarasektorile hoogu juurde

3

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

4

Kinnisvaraturule saabusid Eestisse tagasipöördujad

5

Unikaalne kivielamu, mille väärtus paneb ajale vastu

6

Tehnopoli ehitatakse 8-korruseline mahukas ärimaja

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla