Kolmandiku elust veedad sa voodis

Tänapäeva kiires elutempos elades on paljud meist unustanud, et rahulik uni ja piisav uneaeg on väärtus omaette. Selleks tuleb võtta endale aega, et aru saada, kas olemasolev voodi on piisavalt mugav ja kas ärgates tunned ennast väljapuhanuna.

Kamjo

Kui see pole päris nii, siis soovitame Eesti parimate meistrite käe all valmivaid eksklusiivseid voodeid Kamjolt.

Naturaalsed materjalid – käsitöö Eesti meistritelt – otse tootjalt – väärtuslik uneaeg – need on Kamjo kõrgelt hoitud väärtused.

Väga oluline on aru saada faktist, et kolmandiku elust veedame me kõik voodis ja seetõttu on ülimalt vajalik leida oma kehale sobiv magamisase. Kui und on piisavalt ja une kvaliteet on hea, on tervis tugev ja meel positiivne. Need käivad ikka käsikäes.

Kindlasti ei tohiks voodit soetada ainult välimuse järgi, vaid esmalt tuleks kuulata oma keha häält ehk mis sobib sinu kehale paremini ja seejärel mõelda alles voodi välimusele.

Kamjo voodid on loodud just selleks, et tagada kvaliteetne uni tervislikus magamiskliimas ja ärgates tunned ennast puhanuna ja energiaküllasena.

Lisaks ülimugavatele vooditele suudab Kamjo pakkuda tervislikku magamiskliimat tänu voodites kasutatud looduslikele materjalidele: soojendav vill, pehme puuvill, puude mahlast valminud Talalay lateks ®, termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhv.

Kamjo hindab kõrgelt oma voodites kasutatud materjale, eriliselt rõhutavad Talalay lateksit®, mis saadakse looduslikul teel puude mahlast. Tegemist on ääretult vajaliku täidismaterjaliga, mis on puhas, kauakestev ja mugav. See järgib keha kontuure ja aitab hoida lülisamba loomulikku ja õiget asendit, vabastades keha pingetest. Talalay lateksi ® patendeeritud unikaalne rakustruktuur aitab vältida madratsi sisemusse kogunevat tolmu ja mustust. Vastab puhtuse nõuetele.

Kamjo

Oeko-Tex ® Standard 100. Seda materjali leiab kõikides Kamjo voodite põhimadratsites ja kattemadratsites . Kamjo on ainuke voodite valmistaja Eestis, kes kasutab oma toodangus seda kõrgelt hinnatud Talalay lateksit ®.

Voodite tippklass: Golden People

Siinkohal tooks välja Kamjo kõige kõrgemalt hinnatud kontinentaalvoodi – Golden People (Kuldsed Inimesed). Nagu nimi ütleb, on tegemist eriliselt mugava ja väga kõrgesse kategooriasse kuuluva kontinentaalvoodiga. Ainult sellest voodis on lisaks eelpoolnimetatud looduslikele materjalidele kasutatud mitmeid kihte hobusejõhvi. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on allergeenide vaba, antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügeenilise ja tervisliku magamiskeskonna.

Kamjo toodab peamiselt ekspordiks Põhjamaadesse ja Kesk-Euroopasse, kuid meil on heameel tõdeda, et Kamjol on ainuke esindussalong Tallinnas, kus on võimalus proovida neid mugavaid voodeid ja soetada endale sobivaim voodi tüüp.

Salongi tulles soovitame võtta külastamiseks aega vähemalt 30 minutit, et saaksite kohapeal proovida kõiki voodeid ja katsuda oma käega voodis kasutatud materjale ja saada toetavat infot meie paljukiidetud müügiekspertidelt.

Kamjo esindussalong asub Pärnu mnt 160C, Tallinn: www.kamjo.eu

Sisuturundus, Sisekujundus

City24 veebruari vaadatuimate kodude TOP 5

03.03.2017

alt
alt

Tallinna korterite hind kerkis veebruaris 10 protsenti

06.03.2017

Sarnased uudised

alt

Kuidas pikendada nõudepesumasina eluiga?

alt

Kas sinu aed on suveks valmis?

alt

Millest sõltub sise- ja välisukse hind?

alt

Kui palju maksab maakütte paigaldus?

alt

Kuidas sisustada nõupidamisruum videokonverentside tarbeks õige tehnikaga?

alt

Kuidas nutikalt sisustada väikest elutuba?

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Lugu eramaja omanikust, kelle maja päikesekatus katab kogu majapidamise elektrikulu ja jääb veel ülegi

Kõige populaarsemad

1

Üüritulu deklareeritakse karmi sanktsiooni kartuses üha enam

2

Kinnisvaraturg jätkas juulis taastumise lainel

3

Peamised müüdid, mis kimbutavad koduostjaid

4

Tartu Kandi arenduse esimene hoone sai ehitusloa

5

Varajane tudengikorterite palavik vähendab kaugemate õppurite valikuid

6

Siseturism aitas majutusäril püsida

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla