Kolmandiku elust veedad sa voodis

Tänapäeva kiires elutempos elades on paljud meist unustanud, et rahulik uni ja piisav uneaeg on väärtus omaette. Selleks tuleb võtta endale aega, et aru saada, kas olemasolev voodi on piisavalt mugav ja kas ärgates tunned ennast väljapuhanuna.

Kamjo

Kui see pole päris nii, siis soovitame Eesti parimate meistrite käe all valmivaid eksklusiivseid voodeid Kamjolt.

Naturaalsed materjalid – käsitöö Eesti meistritelt – otse tootjalt – väärtuslik uneaeg – need on Kamjo kõrgelt hoitud väärtused.

Väga oluline on aru saada faktist, et kolmandiku elust veedame me kõik voodis ja seetõttu on ülimalt vajalik leida oma kehale sobiv magamisase. Kui und on piisavalt ja une kvaliteet on hea, on tervis tugev ja meel positiivne. Need käivad ikka käsikäes.

Kindlasti ei tohiks voodit soetada ainult välimuse järgi, vaid esmalt tuleks kuulata oma keha häält ehk mis sobib sinu kehale paremini ja seejärel mõelda alles voodi välimusele.

Kamjo voodid on loodud just selleks, et tagada kvaliteetne uni tervislikus magamiskliimas ja ärgates tunned ennast puhanuna ja energiaküllasena.

Lisaks ülimugavatele vooditele suudab Kamjo pakkuda tervislikku magamiskliimat tänu voodites kasutatud looduslikele materjalidele: soojendav vill, pehme puuvill, puude mahlast valminud Talalay lateks ®, termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhv.

Kamjo hindab kõrgelt oma voodites kasutatud materjale, eriliselt rõhutavad Talalay lateksit®, mis saadakse looduslikul teel puude mahlast. Tegemist on ääretult vajaliku täidismaterjaliga, mis on puhas, kauakestev ja mugav. See järgib keha kontuure ja aitab hoida lülisamba loomulikku ja õiget asendit, vabastades keha pingetest. Talalay lateksi ® patendeeritud unikaalne rakustruktuur aitab vältida madratsi sisemusse kogunevat tolmu ja mustust. Vastab puhtuse nõuetele.

Kamjo

Oeko-Tex ® Standard 100. Seda materjali leiab kõikides Kamjo voodite põhimadratsites ja kattemadratsites . Kamjo on ainuke voodite valmistaja Eestis, kes kasutab oma toodangus seda kõrgelt hinnatud Talalay lateksit ®.

Voodite tippklass: Golden People

Siinkohal tooks välja Kamjo kõige kõrgemalt hinnatud kontinentaalvoodi – Golden People (Kuldsed Inimesed). Nagu nimi ütleb, on tegemist eriliselt mugava ja väga kõrgesse kategooriasse kuuluva kontinentaalvoodiga. Ainult sellest voodis on lisaks eelpoolnimetatud looduslikele materjalidele kasutatud mitmeid kihte hobusejõhvi. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on allergeenide vaba, antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügeenilise ja tervisliku magamiskeskonna.

Kamjo toodab peamiselt ekspordiks Põhjamaadesse ja Kesk-Euroopasse, kuid meil on heameel tõdeda, et Kamjol on ainuke esindussalong Tallinnas, kus on võimalus proovida neid mugavaid voodeid ja soetada endale sobivaim voodi tüüp.

Salongi tulles soovitame võtta külastamiseks aega vähemalt 30 minutit, et saaksite kohapeal proovida kõiki voodeid ja katsuda oma käega voodis kasutatud materjale ja saada toetavat infot meie paljukiidetud müügiekspertidelt.

Kamjo esindussalong asub Pärnu mnt 160C, Tallinn: www.kamjo.eu

Sisuturundus, Sisekujundus

City24 veebruari vaadatuimate kodude TOP 5

03.03.2017

alt
alt

Tallinna korterite hind kerkis veebruaris 10 protsenti

06.03.2017

Sarnased uudised

alt

Kolimisteenus aitab talvise kolimise üle elada

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Kas Barco ClickShare esitlusseadmest on teie ettevõttele kasu?

alt

Sinu maja, Sinu nägu – ehitusloa dokumentatsioon aasta lõpuni TASUTA!

alt

Kuidas saada hinnatud kinnisvaramaakleriks?

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Tekk ja padi saavad liiga vähe tähelepanu

alt

Kaasaegne Liikuri Kvartal Lasnamäe alguses

Kõige populaarsemad

1

Klõps! Karu on teki all

2

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

3

Mida teha, kui korteriomanik ei tule ühistu koosolekule?

4

Kristiine Keskus avab toidutänava ja muudab välisilme tundmatuseni

5

Tallinna Maakri tänavale kerkiv uus pilvelõhkuja sai ehitusloa

6

Tallinna kesklinna kerkib 20 miljoni eurone tervisemaja

Toimetaja valik

alt

Maksuekspert: Airbnb maksude tasumata jätmine on suur ja kallis risk

alt

MTA ja Airbnb sõlmisid üürileandjaid puudutava kokkuleppe

alt

Maaüksuste piiride korrastamine muutub maaomanikele lihtsamaks