Kolmandiku elust veedad sa voodis

Tänapäeva kiires elutempos elades on paljud meist unustanud, et rahulik uni ja piisav uneaeg on väärtus omaette. Selleks tuleb võtta endale aega, et aru saada, kas olemasolev voodi on piisavalt mugav ja kas ärgates tunned ennast väljapuhanuna.

Kamjo

Kui see pole päris nii, siis soovitame Eesti parimate meistrite käe all valmivaid eksklusiivseid voodeid Kamjolt.

Naturaalsed materjalid – käsitöö Eesti meistritelt – otse tootjalt – väärtuslik uneaeg – need on Kamjo kõrgelt hoitud väärtused.

Väga oluline on aru saada faktist, et kolmandiku elust veedame me kõik voodis ja seetõttu on ülimalt vajalik leida oma kehale sobiv magamisase. Kui und on piisavalt ja une kvaliteet on hea, on tervis tugev ja meel positiivne. Need käivad ikka käsikäes.

Kindlasti ei tohiks voodit soetada ainult välimuse järgi, vaid esmalt tuleks kuulata oma keha häält ehk mis sobib sinu kehale paremini ja seejärel mõelda alles voodi välimusele.

Kamjo voodid on loodud just selleks, et tagada kvaliteetne uni tervislikus magamiskliimas ja ärgates tunned ennast puhanuna ja energiaküllasena.

Lisaks ülimugavatele vooditele suudab Kamjo pakkuda tervislikku magamiskliimat tänu voodites kasutatud looduslikele materjalidele: soojendav vill, pehme puuvill, puude mahlast valminud Talalay lateks ®, termoregulatsiooni mõjuga hobusejõhv.

Kamjo hindab kõrgelt oma voodites kasutatud materjale, eriliselt rõhutavad Talalay lateksit®, mis saadakse looduslikul teel puude mahlast. Tegemist on ääretult vajaliku täidismaterjaliga, mis on puhas, kauakestev ja mugav. See järgib keha kontuure ja aitab hoida lülisamba loomulikku ja õiget asendit, vabastades keha pingetest. Talalay lateksi ® patendeeritud unikaalne rakustruktuur aitab vältida madratsi sisemusse kogunevat tolmu ja mustust. Vastab puhtuse nõuetele.

Kamjo

Oeko-Tex ® Standard 100. Seda materjali leiab kõikides Kamjo voodite põhimadratsites ja kattemadratsites . Kamjo on ainuke voodite valmistaja Eestis, kes kasutab oma toodangus seda kõrgelt hinnatud Talalay lateksit ®.

Voodite tippklass: Golden People

Siinkohal tooks välja Kamjo kõige kõrgemalt hinnatud kontinentaalvoodi – Golden People (Kuldsed Inimesed). Nagu nimi ütleb, on tegemist eriliselt mugava ja väga kõrgesse kategooriasse kuuluva kontinentaalvoodiga. Ainult sellest voodis on lisaks eelpoolnimetatud looduslikele materjalidele kasutatud mitmeid kihte hobusejõhvi. Iga hobusejõhvi salk töötab nagu miniatuurne õhuvool, suunates ära niiskuse ja lastes sisse värske õhu. Kui kasta hobusejõhv vette ja seejärel korraks raputada, siis see kuivab koheselt. Tasub veel märkimist, et hobusejõhv on allergeenide vaba, antibakteriaalne, ei tekita allergiat, tagades seega hügeenilise ja tervisliku magamiskeskonna.

Kamjo toodab peamiselt ekspordiks Põhjamaadesse ja Kesk-Euroopasse, kuid meil on heameel tõdeda, et Kamjol on ainuke esindussalong Tallinnas, kus on võimalus proovida neid mugavaid voodeid ja soetada endale sobivaim voodi tüüp.

Salongi tulles soovitame võtta külastamiseks aega vähemalt 30 minutit, et saaksite kohapeal proovida kõiki voodeid ja katsuda oma käega voodis kasutatud materjale ja saada toetavat infot meie paljukiidetud müügiekspertidelt.

Kamjo esindussalong asub Pärnu mnt 160C, Tallinn: www.kamjo.eu

Sisuturundus, Sisekujundus

City24 veebruari vaadatuimate kodude TOP 5

03.03.2017

alt
alt

Tallinna korterite hind kerkis veebruaris 10 protsenti

06.03.2017

Sarnased uudised

alt

Lasnamägi kui ideaalne äripiirkond

alt

Wolt, Bolt või pankrot? Toidu kojutellimine on restorani päästerõngas

alt

Saunade 3D projektid Saunamaailmast – enne planeeri, hiljem ehita!

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Kuidas leida oma kinnisvaraprojektile rahastust?

alt

Korralik santehnika tõstab kinnisvara väärtust

alt

Ülevaade Leedu elamukinnisvara turust

alt

Kas tellida köögikapid eraldi või terviklik komplekt köögimööblit?

Kõige populaarsemad

1

Eesti reaalsus: Korterite hinnad erinevad piirkonniti sada korda

2

Kuidas arvestada tulude deklareerimisel eluasemelaenu intresse

3

Haruldus: Saaremaal ootab uut omanikku renoveeritud Mustjala tuulik

4

Merko ehitab ligi 9 miljoniga Tartu maanteele Hiltoni hotelli

5

Lasnamäe taha kerkib uus asum

6

Pro Kapital sõlmis Ratsuri majade 3,5-miljonise ehituslepingu

Toimetaja valik

alt

Luminor: kinnisvara hinnamulli lõhkemist näha ei ole

alt

Kas seadustamata hoone eest ootab kopsakas trahv?

alt

Küsitlus: Parkimiskoht ja köögimööbel olgu uue korteri hinna sees!