EfTENi fondi ja Invego ühisarendusse osteti esimese kuuga kolm majatäit kodusid

EfTEN United Property Fund ja kinnisvaraarendaja Invego poolt Rae valda rajatava Uus-Järveküla elurajooni osteti esimese kuuga 16 ridaelamukodu, mis on kümnendik projekti kogumahust. Projekti kogumaksumus on 45 miljonit eurot ning esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.

Uusarendused, Invego, Majaosade müük, Kristjan Tamla, Ridaelamud, Uued kodud Harjumaal, EfTEN United Property Fund, Uus-Järveküla, Kristjan-Thor Vähi

"Esimesed kolm majatäit kodusid on sisuliselt müüdud ja tänasest panime müüki juba järgmised kolm maja," kinnitas Uus-Järvekülat arendava Invego juht Kristjan-Thor Vähi, kelle sõnul on arenduse tugevusteks nii kiire ja mugav ühendus Tallinnaga, väga head lasteaiad-koolid ja muu eluks vajalik taristu ning samas looduse lähedus. "Kindlasti aitab poolteist aastat ette müügitehinguid sõlmida fakt, et arenduse taga seisab EfTENi näol ka väga mainekas investor," rõhutas Vähi.

"EfTEN United Property Fundi pea 3000 investoril on põhjust rõõmu tunda, et projekti müük on esimesest päevast alates kenasti käima läinud. Selle projekti kaasinvestoriks võib ka täna saada igaüks, kes soetab EfTEN United Property Fundi osakuid kasvõi 10 euro eest," selgitas EfTENi jaeärisuuna juht Kristjan Tamla.

Uus-Järveküla elurajooni projekteerib PIN Arhitektid, kokku rajatakse 165 ridaelamut ja paarismaja. Ehitus algab 2022. aasta alguses ning esimesed kodud valmivad 2023. aasta kevadel. Ridaelamukodude hinnad algavad 229 900 eurost.

EfTEN United Property Fund rahastab Uus-Järveküla elurajooni arendust 2,5 miljoni euro suuruse investeeringuga. EfTEN Capital on suurim ärikinnisvarafondide valitseja Balti riikides. EfTEN Capitali hallatavate varade maht on 800 miljonit eurot ning kokku juhib EfTEN Capital kuute kinnisvarasse investeerivat fondi. Ettevõttel on esindused kõigis kolmes Balti riigis ning kokku töötajaid üle 50 inimese.

Invego on Eesti juhtiv terviklike elurajoonide arendaja, kelle käe all on valminud Uus-Järveküla läheduses asuv Vana-Peetri elurajoon ning hetkel on valmimisel Tiskreoja, Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoonid. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte rajanud Tallinna ja selle lähiümbrusesse kodud enam kui 500 perele.

EKFL: säästudega ostetakse eluasemele lisaks üürile antavaid kortereid

21.10.2021

alt
alt

Kuidas sisustada boho stiilis kodu?

22.10.2021

Sarnased uudised

alt

Ärikinnisvara kontsern Kawe hakkas ehitama kortereid

alt

Tallinn võtab vastu Torupilli asumis kuue hoonega detailplaneeringu

alt

Endover arendab Volta tööstusala Põhja-Tallinna uueks tõmbekeskuseks

alt

Uusarenduste buum on puudutanud vaid väikest osa Eestist

alt

Endisest Kunstiakadeemia hoonest sai luksuslik elu- ja ärihoone

alt

Uute korterite hinnad on tõusnud aasta algusest 18 protsenti

alt

Paldiski maantee ja Madara tänava nurgale kerkib uus maamärk

alt

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

Kõige populaarsemad

1

Ehitaks maja, aga millest alustada?

2

Üürnike poole kaldu olnud üüriturg on tasakaalustumas

3

Kinnisvaratehingute arv jäi oktoobris septembrile alla

4

Seitse enamlevinud küsimust kaasomandi kohta

5

East Capital Real Estate omandab büroohoone Vilniuse olulisimas ärikvartalis

6

Õnnetusjuhtum kortermajas – kas pöörduda kodukindlustuse või korteriühistu poole?

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida