EfTENi fond ja Invego rajavad Rae valda 45 miljonit maksva elurajooni

EfTEN United Property Fund ja kinnisvaraarendaja Invego rajavad Rae valda kokku 165 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järveküla elurajooni. Projekti kogumaksumus on 45 miljonit eurot ning esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.

Uusarendused, Invego, Eften Capital, Viljar Arakas, EfTEN United Property Fund, Rae vald

"See on meie uue fondi jaoks seni suurim investeering ja ühtlasi esimene, kus teeme Eestis investeeringu elukondliku kinnisvaraprojekti omakapitali. EfTEN United Property Fundi ambitsioon on olla omamoodi Balti kinnisvaraindeks ning eluhoonete arendamisel on selles oma kindel osa," selgitas EfTENi juht Viljar Arakas, kelle sõnul tegi fond Uus-Järveküla arendusse esialge 2,5 miljoni euro suuruse investeeringu. 

EfTEN United Property Fundil on juba ligi poolteist tuhat osakuomanikku. "See fond ongi kõigile Eesti inimestele investeerimiseks loodud, kes soovivad kinnisvarasse investeerida kasvõi igakuiselt. Teha fondi esimene suurem investeering just Eesti perede jaoks uue elurajooni rajamisse, on ka ideoloogiliselt õige samm," ütles Arakas lisades, et kõige olulisem oligi leida just tulevikku vaatav projekt ja partneriks kogenud arendaja. Uus-Järveküla projekti kaasinvestoriks võib Arakase sõnul saada igaüks, kes kasvõi 10 euro eest soetab EfTEN United Property Fundi osakuid.

Uus-Järvekülat arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on uus elurajoon mõeldud peredele, kellele nende esimene kodu on pere kasvades kitsaks jäämas. "Ühtegi nii mastaapset ridaelamute arendust Tallinna piiril ei ole ja tõenäoliselt ka ei tule. Rae valda rajatav Uus-Järveküla on suurepärane koht lastega perede jaoks. Ühelt poolt on vahetus läheduses olemas väga head lasteaiad-koolid ja muu eluks vajalik ning samas ümberringi kena loodus, teisalt aga kesklinna lähedus, teedevõrk ja mugavad ühendused," kirjeldas Vähi, kelle sõnul peaks ka kogenud arendaja ja investori koostöö olema koduostjate jaoks tugev lisaargument.

Uus-Järveküla elurajooni projekteerib PIN Arhitektid, kokku rajatakse 165 ridaelamut ja paarismaja. Ehitus algab 2022. aasta alguses ning esimesed kodud valmivad 2023. aasta kevadel. Ridaelamukodude hinnad algavad 229 900 eurost. Rohkem infot leiab aadressilt www.uusjarvekula.ee

EfTEN Capital on suurim ärikinnisvarafondide valitseja Balti riikides. EfTEN Capitali hallatavate varade maht on 800 miljonit eurot ning kokku juhib EfTEN Capital kuute kinnisvarasse investeerivat fondi. Ettevõttel on esindused kõigis kolmes Balti riigis ning kokku töötajaid üle 50 inimese.

Invego on Eesti juhtiv terviklike elurajoonide arendaja, kelle käe all on valminud Uus-Järveküla läheduses asuv Vana-Peetri elurajoon ning hetkel on valmimisel Tiskreoja, Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoonid. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte rajanud Tallinna ja selle lähiümbrusesse kodud enam kui 500 perele.

Tuhanded Tallinna korteriomanikud ei saa kiirest hinnatõusust osa

24.08.2021

alt
alt

Jõuluks oma koju: Maja projekteerimisest energiaklassini

25.08.2021

Sarnased uudised

alt

Paldiski maantee ja Madara tänava nurgale kerkib uus maamärk

alt

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

alt

Nõmmele kerkivad Metsatuka kortermajad

alt

Kuumad pakkumised - parim valik uusi kodusid!

alt

Tartu kehtestas Väike-Turu 7 detailplaneeringu

alt

Järveküla Käokella elurajoonis saavutasid täiskõrguse uued paarismajad

alt

Noblessneris algab uue kortermaja ehitus

alt

City24 uusarenduste kampaania üllatab alati uute ägedate kodudega

alt

Kuidas valida kodu, mis on täna valmis vaid paberil?

Kõige populaarsemad

1

Tallinna südalinnas avab varsti uksed uus kauba- ja teenindustänav

2

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

3

Ahjud ja korstnad vajavad kontrolli, aga kui sageli?

4

Omavalitsused hakkavad otsustama kogukondadele tähtsate metsade üle

5

Kinnisvaraarendaja Liven pea kahekordistas möödunud aastal kasumi

6

Hüpoteegiga laenu tagades riskite enda kodust ilma jäämisega

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida