Kuidas valida professionaalset koristusteenust?

Hea ja usaldusväärse koristusfirma ja koristusteenuse leidmine võib tunduda tõeline väljakutse, eriti kui sa pole teenust varem kasutanud. Võib-olla kahtled, kas julged oma kodu ja kontori võõra kätte usaldada või tunned ebakindlust teenuse kvaliteedi osas. Ehkki võid esialgu tunda ebakindlust, on kvaliteetse koristusteenuse kasutamine seda väärt, kuna see säästab nii aega kui ka energiat.

Sisuturundus, Nõuanne, Koristusfirma, Koristusteenus, SPS Grupp, Koristamine

Kellele on mõeldud koristusteenused?

Koristamine on tegevus, millega peavad tegelema nii ettevõtte omanikud kui ka erakliendid. Küsi endalt, kas ja kui palju sa hindad puhast keskkonda ning kui oluline on sinu jaoks aja säästmine, sest professionaalne koristusfirma tagab sinu jaoks mõlemad. Tellides endale koristusfirma, säästad väärtuslikku aega ja saad keskenduda ise muudele olulistele tegevustele. Koristusteenus sobib igaühele, kes tunneb, et soovib aega koristamise arvelt kokku hoida, samas nautida kvaliteetset teenust.

Milline koristusteenus mulle sobib?

Vastavalt vajadusele hõlmab koristusteenus väga mitmeid erinevaid teenuseid – olgu selleks igapäevane hoolduskoristus, kaubanduspindade koristus, tootmishoonete koristus või juba eripuhastustööd nagu näiteks akende pesu, ehitusjärgne koristus või põrandate hooldus.

Koristusteenuse valikul lähtu esmalt küsimusest – mis ülesandega on mul abi vaja? Kas tegemist on ühekordse tööga või regulaarse teenusega? Enne koristusfirmaga ühendust võtmist kogu kokku hinnapäringuks vajalik info. Loe täpsemalt, mida sisaldavad erinevad puhastus- ja koristusteenused ning millised andmed on hinnapakkumiseks vajalikud.

Kuidas valida koristusfirma?

Koristusfirma valikul tutvu ettevõtte taustaga ja kogemusega erinevate tööde teostamisel. Samuti vaata üle, kas ettevõttel on erinevad sertifikaadid ja tunnustused, näiteks kas ettevõte järgib ISO-standardeid. SPS Grupp omab näiteks ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaate. Uuri, millist tehnikat puhastusfirma kasutab, kas see on kaasaegne ja sobib vajadusel väga suurte pindade puhastamiseks.

Muidugi on ülimalt oluline positiivne esmamulje firmast. Kui koristusfirma vastab päringule kiirelt ning annab asjatundlikku nõu ja infot sobiva koristusteenuse valikul, on see hea märk. Ära kindlasti lähtu vaid hinnast – soodsam hind ei pruugi tähendada kvaliteetsemat teenust. Pigem vaata üle teenuse sisu, firma üldmulje ja kogemus ning tee otsus selle põhjal. SPS Grupi kogemuse ja meetodite kohta saad lugeda siit.

Mida sisaldab hoolduskoristus?

Hoolduskoristuse alla kuuluvad perioodilised tööd, mille käigus teostatakse hoone ruumide, nende osade, hoone ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust. Hoolduskoristus sobib nii äri- kui ka erakliendile.

Hoolduskoristus ehk koristusteenus jaguneb järgmisteks valdkondadeks:

- büroo ja kontori  koristusteenus
- laopindade  koristusteenus
- kaubanduspindade  koristusteenus
- väliterritooriumi korrashoid

Milleks tellida eripuhastustööd?

Tellides oma hoonele või ettevõttele eripuhastustööd, pikendad ruumide eluiga ning hoiad kokku remondikuludelt. Just perioodiline hooldus säilitab ruumide hea välimuse ja kestuse. Eripuhastustööde tellimine professionaalselt koristusfirmalt on oluline ka seetõttu, et tööde teostamiseks on sageli vaja spetsiaalseid töö- ja puhastusvahendeid. Samuti võivad endal puududa töödeks vajalikud teadmised või kogemus, mille osas just koristusfirma sind aidata saab.

Eripuhastustööde tellimisel võid lähtuda aastaajast. Näiteks kevadel on parim aeg akende pesuks ja fassaadi puhastuseks, suvel tänavakivide pesuks ja hoolduseks, sügisel ja talvel näiteks pehme mööbli- ja vaipade puhastamiseks. Lisaks on erinevaid töid, mida saab teostada sõltumata aastaajast nagu näiteks põrandate hooldus ja vaipade keemiline puhastus.

Eripuhastustööde tellimine tuleb appi ka ebameeldivate juhtumite puhul – näiteks saab tellida koristusfirma appi grafiti eemaldamisel või suitsu- ja tulekahjustuste puhastamisel.

Foto: Pexels

Aktiivne eluasemelaenuturg sai juunis veidi jahutust

27.07.2021

alt
alt

Jah, meil on kinnisvarabuum!

28.07.2021

Sarnased uudised

alt

Kuidas sisustada boho stiilis kodu?

alt

5 nippi, kuidas kodumasinate pealt raha kokku hoida

alt

Kui pikk on külmkapi eluiga ja kuidas seda pikendada?

alt

Kuidas luua lastele aeda mõnus ja turvaline mänguala?

alt

5 nippi, kuidas hoida korteris normaalset õhuniiskuse taset

alt

Milliseid seadmeid vajad nutikodu loomiseks?

alt

Kuidas kinnisvaraturu hinnarallist riske maandades osa saada?

alt

Platsiehitus versus elementmaja versus moodulmaja

alt

Kuidas muuta äsja valminud korter hubaseks?

Kõige populaarsemad

1

Kinnisvaratehingute koguväärtus vähenes kolmandas kvartalis kümnendiku

2

Kinnisvaraarendaja Hepsor alustas ettevalmistusi IPO-ks

3

Kuidas sisustada boho stiilis kodu?

4

Endisest Kunstiakadeemia hoonest sai luksuslik elu- ja ärihoone

5

EKFL: säästudega ostetakse eluasemele lisaks üürile antavaid kortereid

6

Uute korterite hinnad on tõusnud aasta algusest 18 protsenti

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida