Scandium Kinnisvara siseneb tugevalt äri- ja elukondlikku kinnisvarasse

Seni peamiselt üürimajade arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara suurendab hüppeliselt tegevusmahtu. Arenduses on mitmed suured peredele suunatud elamuarendused Luigel, Laagris ja Peetris. Lisaks on töös mahukas ärikvartal Põhjala tehase kõrval Kopli poolsaarel ning kõrghoone Tallinna mastaapseima liiklussõlme – Tartu mnt ja Peterburi tee ristis.

Kinnisvaraettevõtted, Scandium Kinnisvara, Kalle Aron, Maido Lüiste   Scandium Kinnisvara juht  Maido Lüiste.

Scandium Kinnisvara juhi Maido Lüiste sõnul on portfelli laiendamine olnud töös juba pikemat aega ja selle suunas on väsimatult töötanud kogu ettevõte. Edukas üürimajade arendamine ja silmapaistvate ajalooliste hoonete rekonstrueerimine tänapäevasteks kortermajadeks on andnud ettevõttele tugeva pinnase, mille najalt uutesse ärisuundadesse laieneda.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: „Oleme viimaste aastate jooksul soetanud mitmeid suuri arendusprojekte nii Tallinna tuiksoontel kui ka pealinnaga piirnevates allasumites. Täna on meil kokku arenduses enam kui tuhat ühikut elamuarendust. Valdav osa neist korteritest on suured peredele mõeldud kodud ja ridaelamud. Meie visioon on välja arendada terviklikud elamupiirkonnad, kus tunnevad ennast hästi kõik pereliikmed ning kus kõik eluks vajalik oleks käe-jala juures.“

„Teine pool Scandiumi kasvust tuleb läbi mastaapsete ärikinnisvara arenduste. Näiteks oleme koos Restate’ga arendamas Bekkeri kvartalit Kopli poolsaarel Põhjala loomelinnaku kõrval. Kogu Bekkeri sadama ala on lähiaastatel transformeerumas vibrantseks elukeskkonnaks koos väikeäride, kultuurisündmuste ja kõige eluks vajalikuga. Oleme uhked, et saame piirkonna arengusse oma panuse anda ja aidata sel tõusta Tallinna üheks enim hinnatud keskkonnaks,“ rääkis Lüiste.

Lisaks uute arendusprojektide soetamisele ja mahu laiendamisele, on ettevõttes toimunud ka teised tulevikku vaatavad muudatused.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara innovatsioonijuht ja partner: „Oleme Scandiumis võtnud eesmärgiks kõigi oma arenduste puhul jõuda maksimaalselt roheliste lahendusteni. Olles Rohetiigri esindusorganisatsiooni asutajaliige, püüdleme liginullenergiahoonetest kõrgemale, olgu selleks elu- või ärihooned. Peegeldamaks meie ettevõtte tugevat rohelist sisu ja aina laienevat haaret ka väljapoole, värskendasime suve hakul oma korporatiivset identiteeti ja tulime välja uue veebiga. Lisaks oleme viimase aasta jooksul väga sihikindlalt täiendanud oma kogemustega meeskonda,  et tagada parim in-house kombinatsioon erineva taustaga tippspetsialistidest. Värskeima täiendusena liitus meiega jaanuaris Pro Kapitali elamuarenduse müügi- ja turundusjuht Carmen Kukk, kelle kogemust ja panust meie suurtesse elamuarendustesse saab juba peagi näha.“

Viimase aasta jooksul on Scandium Kinnisvara portfellis valminud co-living elustiiliga üürimaja Newton Stuudiod Kadaka teel Tallinnas ja luksuslik paljude lisavõimalustega DUO Loftid kortermaja Tartu vanalinnas.

Esimesena Eestis süsteemselt tootliku üürikinnisvara ja üürimajade arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara asutati 5 aastat tagasi Maido Lüiste, Kalle Aroni ja Jaak Roosaare poolt. Viimase kolme aastaga on valminud enam kui 450 korterit nii elukondlike kui ka üürikorterite näol. 2020. aasta kasum ulatus 1,9 miljoni euroni. Tänaseks on Scandium Kinnisvara laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade arendamisele, kus kõik eluks vajalik oleks mugavalt lähedal.

Kredexi kodutoetust taotleb 659 vähekindlustatud lasterikast peret

29.06.2021

alt
alt

5 olulist soovitust turvaliseks suveks korrusmajas

01.07.2021

Sarnased uudised

alt

Kinnisvaraarendaja Liven pea kahekordistas möödunud aastal kasumi

alt

Efteni aktsia puhasväärtus kasvas septembris 0,9 protsenti

alt

Scandium Kinnisvara muutus aktsiaseltsiks ja vaatab börsi poole

alt

Bigbank laenab Livenile Pirita kinnisvaraarenduseks 6 miljonit

alt

Arco Vara ehitab Bulgaaria pealinna naabrusesse eramajade rajooni

alt

Esmaspäeval algab Arco Vara uute aktsiate märkimine

alt

Euromoney: EfTEN Capital on Kesk- ja Ida-Euroopa parim kinnisvara fondivalitseja

alt

Kapitel ja Merko sõlmisid lepingu Elemental Skanste büroohoonete ehituseks Riias

alt

EfTEN tegi aegade suurima tehingu, ostes Riias bürookvartali

Kõige populaarsemad

1

Nõmmele kerkivad Metsatuka kortermajad

2

Tallinna südalinnas avab varsti uksed uus kauba- ja teenindustänav

3

Efteni aktsia puhasväärtus kasvas septembris 0,9 protsenti

4

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

5

Ahjud ja korstnad vajavad kontrolli, aga kui sageli?

6

Omavalitsused hakkavad otsustama kogukondadele tähtsate metsade üle

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida