Harku järve lähedale kerkib uus tornelamu

Tallinnasse, Harku järve äärde on kerkimas 14-korruseline kaasaegne korterelamu, mille akendest avanevad imelised vaated nii järvele kui linnale. 2022. aastal valmivasse elamusse tuleb kokku 100 korterit.

Uusarendused, Artur Jõe, Arhitektuuribüroo Korrus, Uus Maa Kinnisvarabüroo, Harkuranna Torn, Egon Juhanson, ITM Group Arendus, Vilcon Ehitus OÜ, Uued korterid Tallinnas

Aadressile Paldiski mnt 221a kerkiv Harkuranna Torn koosneb kahest hoonemahust, kuhu tuleb kokku 100 kahe- kuni neljatoalist korterit, millest enamikel on ka rõdu. Viimasel korrusel paiknevad eriplaneeringuga luksuslikud 4-toalised penthouse-tüüpi korterid, kus on võimsad järvevaatega terrassid.

„Nõudlus uute korterite järele on väga suur, sest vahepealsel keerulisel ajal langes uusarenduste maht tuntavalt,“ selgitas Uus Maa Kinnisvarabüroo maakler Egon Juhanson. „Suurt huvi toetab ka inimeste soov elamistingimusi parandada ja kolida uude ning moodsasse koju. Kuna hoone on alles rajamisel, siis annab see kõigile ostuhuvilistele võimaluse valida ka korterite siseviimistlust.“

Harkuranna Torni tõmbenumbriks on loomulikult head vaated järvele, mida saab nautida juba madalatelt korrustelt.

Kodu Harkuranna Tornis on ideaalne investeering noorele perele, kes valib elukoha just lasteaia või kooli lähedust arvesse võttes. Samuti on Harkuranna Torni asukohas suurepärane ühistranspordi- ning kergliiklusteede võrgustik, mis võimaldab elada autovaba elu.

Maja keldrikorrusele rajatakse parkla, kuhu saab mugavalt sõita liftiga. Lisaks asuvad autokohad ka maja ees. Esimesel korrusel asuvad äripinnad, panipaigad ja jalgrattaruum.

Hoone kaalutud energiaklass on B, mis tagab mõistlikud kommunaalkulud.

Harkuranna Torni arendajaks on ITM Grupp Arendus OÜ, mis on enam kui 10 aastat tegutsenud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraettevõte omakapitaliga üle 3,5 miljoni euro. Lisaks Harkuranna Torni projektile, on ITM Grupp Arendus OÜ rajamas korterelamut Tallinna kesklinna.

Samuti on just lõppenud Viimsirahu kolmeetapiline arendusprojekt, mille tulemusel on endale tänaseks kodu leidnud juba 48 peret. Viimsirahu arenduse suurepärase koostöö põhjal valiti ka Harkuranna Torni müüjaks Uus Maa Kinnisvarabüroo.

„Arendajana usaldame enda koostööpartnerite referentse ning senist laia kogemust, mistõttu teame, et Harkuranna torni näol leiavad endale kvaliteetse ning funktsionaalse kodu, suurepärases asukohas järgmised 100 peret,“ ütles ITM Group Arenduse tegevjuht Artur Jõe.

Harkuranna Torn valmib 2022. aasta sügisel. Arhitektuurse lahenduse töötas välja Arhitektuuribüroo Korrus – 2005. aastal asutatud arhitektuuribüroo, kelle missiooniks on jätkusuutlike, keskkonnale kasulike disainilahenduste pakkumine ning selle kaudu püsiva väärtuse ja parema tuleviku loomine. Just sarnaste väärtustega arhitektide kasutamine aitab meil luua parima kvaliteediga kodusid.

Projekti ehitustöid juhib Vilcon Ehitus OÜ, kes tegutseb Eesti ehitusturul juba 2009. aastast ning on enam kui 10 aasta jooksul kasvanud arvestatava suuruse ning käibega ehitusettevõtteks, omades pikaajalist ning laiaulatuslikku projekteerimis- ja ehitustööde koordineerimise ning juhtimise kogemust. Vilcon Ehitus OÜ töökvaliteedi kõrget taset näitavad aastate jooksul võidetud auhinnad.

Omanikujärelevalvet Harkuranna Torni projektil teostab üle Eesti tegutsev, Eesti kapitalil põhinev omanikujärelevalve ja konsultatsiooni teenust pakkuv P.P. Ehitusjärelevalve OÜ, mis on asutatud aastal 2006.

Hoonete 3D mudelid nüüd kättesaadavad avaandmetena

19.05.2021

alt
alt

Millised trendid valitsevad ärikinnisvaraturul?

19.05.2021

Sarnased uudised

alt

Paldiski maantee ja Madara tänava nurgale kerkib uus maamärk

alt

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

alt

Nõmmele kerkivad Metsatuka kortermajad

alt

Kuumad pakkumised - parim valik uusi kodusid!

alt

Tartu kehtestas Väike-Turu 7 detailplaneeringu

alt

Järveküla Käokella elurajoonis saavutasid täiskõrguse uued paarismajad

alt

Noblessneris algab uue kortermaja ehitus

alt

City24 uusarenduste kampaania üllatab alati uute ägedate kodudega

alt

Kuidas valida kodu, mis on täna valmis vaid paberil?

Kõige populaarsemad

1

Nõmmele kerkivad Metsatuka kortermajad

2

Tallinna südalinnas avab varsti uksed uus kauba- ja teenindustänav

3

Efteni aktsia puhasväärtus kasvas septembris 0,9 protsenti

4

Viljandi kiitis heaks Järveotsa elamurajooni teise etapi krundijaotuse

5

Ahjud ja korstnad vajavad kontrolli, aga kui sageli?

6

Omavalitsused hakkavad otsustama kogukondadele tähtsate metsade üle

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida