Haaberstisse kerkivad Järveotsa Kodud lisavad piirkonna arengule hoogu juurde

Elamuarendusettevõte Bonava rajab Haaberstisse, Harku järve lähedusse, uued Järveotsa Kodud. Piirkonda kerkib järgneva nelja aasta jooksul kolmes etapis kokku viis korterelamut 174 korteriga ning terviklik elukeskkond koos läbimõeldud puhke- ja mängualade ning ligipääsuteedega terviseradadele.

Uusarendused, Järveotsa Kodud, Haabersti, Bonava, Astangu

Järveotsa Kodude rajamist alustati 2020. a sügisel, käesoleva nädala lõpuks saavutab esimene 5-korruseline Tasandi 8 asuv elamu täiskõrguse ja uued kodud on sissekolimiseks valmis juba aasta lõpus. Nüüd käivitatakse elupiirkonna teine etapp, mille käigus kerkivad Tasandi 1 ja 3 aadressil 5- ja 8-korruseline elamu, kus valmib 74 2-4-toalist kodu suuruses 40-80,7 m².

„Kuigi tänasel kinnisvaraturul võib märgata defitsiidi märke, ei peatanud Bonava ühtegi projekti ka pandeemia tingimustes ning jätkame sel aastal uute arenduste turuletoomist plaanipäraselt. Vaatamata sellele, et Harku järve lähedusse on viimaste aastate jooksul kerkinud mitmeid uusarendusi, jätkub piirkonda ostuhuvilisi ning nõudlus kvaliteetsete ja kättesaadava hinnaga äärelinna kodude vastu on selgelt olemas. Järveotsa Kodude esimeses etapis on kaks kolmandikku kodudest tänaseks juba müüdud või huvilised leidnud,“ kinnitas Timo Riismaa, Bonava Eesti tegevdirektor.

„Järveotsa Kodud pakuvad peredele ühtaegu nii kaasaegse linnakodu mugavusi kui looduslähedust ning sobivad hästi oma päris esimese kodu loomiseks. Koos läbimõeldud puhke- ja mängualadega rajame tulevaste elanike jaoks tervikliku elukeskkonna, kus parkimine on viidud turvaliselt majade alla ja kinnistu piiridele ning tööde käigus ehitame välja ka uue Tasandi tänava. Samuti on meie prioriteediks kinnistuga piirneva Järveotsa oja autentne säilitamine ja korrastamine, mis koos terviserajaga loob kogu piirkonnale lisaväärtust ja omanäolisust,“ lisas Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja eeliseid välja tuues.

Järveotsa Kodude uue etapi kodusid iseloomustavad funktsionaalsed planeeringud, suured aknad ning kaasaegne vesipõrandaküte, mis loob kodus puhta üldmulje ja õdusa atmosfääri. Elamutele on omistatud energiatõhus B-energiaklass, mis tagab madalad kodukulud.  Igal kodul on hubane rõdu, esimeste korruste kodudest saad astuda

elutoast otse terrassile. Standardlahendusena on uue kodu toonid heledad, lisaks on saadaval erinevad stiilipaketid lisatasu eest. Soovi korral saab kodu osta koos köögiga ning sealhulgas finantseerida seda ka kodulaenu osana.

Esimene elamu Tasandi 8 aadressil valmib käesoleva aasta lõpuks ning teise etapi elamud 2022. a sügisel. Kogu elupiirkond viie korterelamu ja 174 korteriga valmib 2024. aastal.

Järveotsa Kodud on kaasaegne ja peresõbralik naabruskond Haaberstis, ainulaadse looduskeskkonnaga Astangu asumis Harku järve lähistel, millel on kiire ühendus kesklinnaga ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses, spordiklubides kui terviseradadel. Kodu läheduses on toidupoed, koolid ja lasteaiad ning Rocca al Mare Keskus, Saku Suurhall ja Tallinna Loomaaed jäävad vaid lühikese autosõidu kaugusele. Tallinna linn plaanib lähiaastatel ehitada 13 km pikkuse Põhja-Tallinnast Astanguni viiva rohekoridori koos liigirikkust toetava haljastuse, puhkealade ja erinevate liikumisvõimalustega.

Trepikojaoksjonid kisuvad kiiva

14.05.2021

alt
alt

Korteripuudust ei ole karta

14.05.2021

Sarnased uudised

alt

Ihaste elanikel ei õnnestunud uuselamukruntide rajamist nurjata

alt

Hans H. Luige debüütarendus sai katuse alla

alt

Algas Laaneveere Kodude teise etapi müük

alt

Käokella elurajoonis said püsti järgmised sarikad

alt

Triple Net Capital ehitab Tondile 200 korteriga äri- ja eluhoone

alt

Tallinna ühes suurimas elamuarendusprojektis startis neljas etapp

alt

Kadriorgu mere äärde rajatavad luksuslikud korterelamud said nurgakivi

alt

Harku järve lähedale kerkib uus tornelamu

alt

Reterra investeerib üle 30 miljoni euro Raemõisa elurajooni ehitusse

Kõige populaarsemad

1

Kinnisvaratehingute koguväärtus püstitas II kvartalis uue rekordi

2

Tabasallu kerkib 15 miljonit eurot maksev kogukonnakeskus

3

Kuidas luua lastele aeda mõnus ja turvaline mänguala?

4

Eesti puitmajatootja ehitas Soome elamumessile eksklusiivse villa

5

Materjalide kallinemine tõstis ehitushinnaindeksi rekordtasemele

6

Arco Vara nõukogu otsustas teha jaeinvestoritele suunatud aktsiaemissiooni

Toimetaja valik

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida

alt

Mida jälgida vana (maa)maja renoveerimisel?