Estmak Capital ja Nordecon alustavad Kuuseheki elurajooni kolmanda maja ehitust

Eesti kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital alustas Sauel Kuuseheki elurajoonis kolmanda ehk viimase kortermaja ehitust, mis peaks valmima 2022. aasta suvel. Hoone maksumus on 3,6 miljonit eurot. Juba enne kopa maasse löömist on korterite vastu huvi tundnud enam kui sada inimest.

Uusarendused, Priit Luman, Estmak Capital, Saue, Nordecon, Kuuseheki elurajoon, Timofey Sukonkin

„Praeguseks on Kuuseheki elurajoonis valminud kaks maja, mille korteritele on õnnelikud omanikud leitud. Valdavalt elavad seal noored pered, kes väärtustavad Saue linna rohelust, rahulikku piirkonda ja kiiret otseühendust Tallinnaga. Samuti hinnatakse lasteaia, kooli ja paljude teiste teenuste vahetut lähedust,“ ütles Estmak Capitali juhatuse esimees Timofey Sukonkin. Järgmise aasta suveks valmib ka Saue linna ja Laagri alevikku ühendav maantee, mis teeb liikumise veelgi mugavamaks.

Sukonkini sõnul on Saue arenev ja kasvav, aga samal ajal siiski rahulik ja väljakujunenud elurütmiga linnake, mis asub pealinnast 15-minutilise autosõidu kaugusel. „Samas saab Sauele moodsa A-energiaklassi korteri märksa odavamalt kui Tallinnasse. Oleme kodulehel avanud võimaluse panna end Kuuseheki 54 korterite ostu huviliste nimekirja, mida on sajad inimesed juba ka teinud,“ lisas ettevõtja.

Sukonkin märkis, et nii nagu pealinnas, ületab ka Tallinna lähiümbruse valdades ja linnades nõudlus uute elupindade järele pakkumist. „Hinnad ei tõuse küll nii järsult kui Tallinnas, aga nad on siiski järjepidevas kasvus. Inimesed hindavad looduse lähedust ja kiiret ühendust pealinnaga,“ selgitas Sukonkin.

Kuuseheki 54 kortermaja ehitusleping sõlmiti Nordeconiga. Lepingu maht on 3,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Hoone valmimisajaks on 2022. aasta suvi. “Hea meel on jätkata koostööd tellijaga, kellega on usalduslikus õhkkonnas valminud ka varasemad sama elurajooni hooned. Väärtustame kõrgelt ka Estmak Capitali tulevikku vaatavat ja keskkonnateadlikku mõtteviisi,“ kommenteeris Nordecon ASi juhatuse liige Priit Luman.

Sarnaselt kahele varasemale hoonele kerkib ka Kuuseheki 54 kolmekorruselise majana, kus asub 48 korterit – kahe-, kolme- ja neljatoalised. Maja ehitatakse uute A-energiaklassi standardite järgi. Iga korteri juurde kuulub koht avatud parklas, kus on ka elektriautode laadimiskohad. Soovi korral saab korteri juurde osta panipaiga. Väikesed elanikud leiavad rõõmu valgustatud ja turvalise hooviga suurelt mänguväljakult.

Estmak Capital tegeleb elamis- ja ärikinnisvara projektide arendamisega Baltimaades ning on suunatud kvaliteetsete, kõrgtehnoloogiliste ja innovaatiliste projektide väljaarendamisele.

Keskmine kodulaenu summa on kasvanud üle 100 000 euro

12.05.2021

alt
alt

YIT alustab uute energiatõhusate kodude rajamist Keilasse

13.05.2021

Sarnased uudised

alt

Ihaste elanikel ei õnnestunud uuselamukruntide rajamist nurjata

alt

Hans H. Luige debüütarendus sai katuse alla

alt

Algas Laaneveere Kodude teise etapi müük

alt

Käokella elurajoonis said püsti järgmised sarikad

alt

Triple Net Capital ehitab Tondile 200 korteriga äri- ja eluhoone

alt

Tallinna ühes suurimas elamuarendusprojektis startis neljas etapp

alt

Kadriorgu mere äärde rajatavad luksuslikud korterelamud said nurgakivi

alt

Harku järve lähedale kerkib uus tornelamu

alt

Reterra investeerib üle 30 miljoni euro Raemõisa elurajooni ehitusse

Kõige populaarsemad

1

Kinnisvaratehingute koguväärtus püstitas II kvartalis uue rekordi

2

Tabasallu kerkib 15 miljonit eurot maksev kogukonnakeskus

3

Kuidas luua lastele aeda mõnus ja turvaline mänguala?

4

Eesti puitmajatootja ehitas Soome elamumessile eksklusiivse villa

5

Materjalide kallinemine tõstis ehitushinnaindeksi rekordtasemele

6

Arco Vara nõukogu otsustas teha jaeinvestoritele suunatud aktsiaemissiooni

Toimetaja valik

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida

alt

Mida jälgida vana (maa)maja renoveerimisel?