Populaarne City24 valmismajade ülevaade toob taas eramuhuvilisteni põnevaid pakkumisi

Sel kevadel tutvustame teile ligi 15 majatootjat, kelle valikust leiab ajatu disani ja arhitektuuriga moodsaid linnahäärbereid, klassikalisi ja modernseid ühe- ja mitmepereelamuid, hubaseid suvekodusid ja abihooneid. Tehasemaja püstitamine on kiire ja kindel viis oma kodu ehitamiseks ning sisse kolida saab juba mõne kuuga. Leia oma unistuste kodu, saun või suvila siit ja osale kindlasti ka valmismajade küsitluses! City24 pikaajaline partner on ÖÖD Hötels, kelle poolt loosime mõnusa ööbimise luksuslikus ÖÖD peegelmajas!

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

HAPPY HOME Ajatu disaini ja arhitektuuriga energiasäästlikud majad

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

Happy Home elementmajad on valminud parimate arhitektide ja inseneride koostööl. Majade projekteerimisel on kasutatud põhjamaade standardeid ning nende ehitamisel on kasutatud vaid väga kvaliteetseid ja naturaalseid materjale. Suured klaaspinnad ja avatud vaated toovad tuppa valguse ja looduse. Puitu on kasutatakse nii sise- kui välisviimistluses, mis annab kodule hubasuse ja loob hoonest terviku. Happy Home elementmajad on hästi loodusesse sulanduvad ning ajas kestvad nii ehituskvaliteedilt kui ka arhitektuurilt. Ostes Happy Home ristkihtpuidust maja säästad loodust, hoiad oma tervist ja toetad Eesti disaini ja puidutööstust! Vaata Happy Home elementmaju siit.

Majad.ee Kõik ühest kohast!

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

Majad.ee pakub täisteenust maja projekteerimisest ja ehitusloa hankimisest kuni “võtmed kätte” lahenduseni. Sinu unistuste maja eskiisprojekt valmib ühe kuuga, võttes arvesse Sinu erisoove ja pakkudes välja parimaid lahendusi. Ehitusprotsess on kiire ning maja tootmine ja püstitamine valmib kuuga. Majad.ee valikus on nii klassikalisi kui modernseid maju, ühe- ja mitmepereelamuid, mis on funktsionaalsed ja energiatõhusad. Majad.ee poolt räägib soodne hind, selge, kindel ja fikseeritud eelarve, tippklassi kvaliteet ja täpsus ning kindel tarneaeg. Vaata majad.ee projekte siit.

TimberElement Puitkarkassil elementmjad projektist võtmeteni

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

TimberElement tegeleb puitkarkassil põhinevate majade projekteerimise, tootmise ja ehitamisega. Ettevõtte eesmärk on olla kliendikeskne ja väärtustada kliendi aega ja ideid ning leida lahendus ka kõige innovaatilisemale projektile. Elementmajade paigaldusel ja ehitamisel teostatakse tööd projektist kuni “võtmed kätte” lahenduseni, kuhu kuulub näiteks lubade taotlemine, vundamendi ehitus, elementmajade ehitus koos eriosadega ja siseviimistlustööd. TimberElement omab 20 aastat kogemust puitmajade ehitusel. Vaata TimberElement maju siit.

Kastelli majad Kvaliteetsed ja energiasäästlikud tehasemajad

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

Kastelli valikust leiate esteetilise välisilme ja läbimõeldud planeeringuga vastupidavad kodud, kus on tõeliselt mõnus elada. Kõik Kastelli majad ja suvilad valmistatakse keskonnaväärtusi austades jätkuvalt

tulevikule mõeldes. Majaehitajad on aastaid pidanud Kastellit tervikkvaliteedi poolest Soome parimaks tehasemajade tootjaks, millede kvaliteet ei kahane aastatega. Niiskuskindlad konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Eestis on Kastelli maju pakkunud juba üle 20 aasta ning seitse uut Kastelli kodu on nüüd avanud oma uksed virtuaaltuuriks. Vaata Kastelli maju siit.

City24, Valmismajad, Tehasemajade müük, Valmismajade müük

Riik kaotab eluasemelaenu intresside maksuvabastuse

30.04.2021

alt
alt

Majutusteenuse osutamine muutus firmade jaoks lihtsamaks

03.05.2021

Sarnased uudised

alt

Küsitlus: Tehasemaja on saanud eramuostjale arvestatavaks alternatiiviks

alt

Missugune on ehitamise tulevik? Hakkame elama puitmajades

alt

Platsiehitus versus elementmaja versus moodulmaja

alt

Loe humoorikaid näiteid kinnisvaramaakleritele antud tagasisidest

alt

Kui süda kuulub puitmajale

alt

Paljulubav ÖÖD – läbinisti eestimaine

alt

Startis sügise suurim valmismajade kampaania

alt

Uuring: Uue kodu soetamise soov püsib vaatamata koroonakriisile

Kõige populaarsemad

1

Uuring: naabritevaheline suhe peaks piirduma viisaka tervitamisega

2

Haaberstis jätkub kaasaegsete ja energiatõhusate ärihoonete arendus

3

Jah, meil on kinnisvarabuum!

4

Aktiivne eluasemelaenuturg sai juunis veidi jahutust

5

Kuressaare golfialale kavandatakse elamukvartalit

6

Kaamos tahab Lätis jõuda 10-protsendise turuosani

Toimetaja valik

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida

alt

Mida jälgida vana (maa)maja renoveerimisel?