Eesti väikemaja- ja saunatootja Iglucraft pälvis maineka USA disainiajakirja auhinna

Tunnustatud USA arhitektuuriajakiri Dwell valis Iglucrafti majad ja saunad moodulehitiste kategoorias 2020. aasta kõige loomingulisemate disainide hulka.

Tehasemajad, Mary Teras, Iglucraft, Priit Kallas, Saunad, Saunade müük, Saunade projekteerimine, Väikemajad, Saunade ehitamine, Eesti saunad

Dwell on 2000. aastal USAs loodud disainiajakiri, mille eesmärk on viia kokku disainiprofessionaalid ja -entusiastid loomaks keskkonda praktilistele disainilahendustele ja ideedele, mis kõnetaks samaaegselt nii arhitekte kui disainiaustajaid. Dwell’i veebilehte külastab üle 1,4 miljoni unikaalse lugeja kuus ning 6 korda aastas avaldatava trükiväljaande tiraaž on üle 250 000 eksemplari.

Disainiauhindu jagab ajakiri igal aastal. Tunnustatud ekspertide ning lugejate hääled antakse projektidele, milles kõneleb innovatsioon ja loomingulisus. Lisaks Eesti ettevõttele Iglucraft oli nominentidena välja toodud 8 sarnaste kriteeriumite alusel hinnatud projekti üle maailma – Jaapanist, Austraaliast, Rootsist, Tšiilist ning USAst.

Ajakiri tutvustas Eesti ettevõtte tooteid kui võluvaid ja muinasjutulisi ning tõi esile ettevõtte päritolu, käsitööna valmivad majad ja saunad, ning toodete ehitamisel kasutatava sajanditevanuse laastutehnoloogia, mis on ühendatud tänapäevaste teadmiste ja käsitööga.

„Oleme tõeliselt uhked, et maailmakuulsad väljaandeid meid märkavad ning sellise tunnustuse vääriliseks on pidanud. Oleme kõvasti tööd teinud, et tooted oleks kvaliteetsed ja huvitavad ning et inimesed igas maailma paigas näeks, et just see maja või see saun on ideaalne koht, kus aeg maha võtta ning endasse vaadata. Just selleks Iglucraft tooted loodud ongi,“ sõnas Iglucrafti tegevjuht Priit Kallas.

„Nomineeritud olid lisaks meile maailmas väga tunnustatud ning juba varasemalt disainiauhindadega pärjatud väikemajatootjad, mistõttu on antud auhind meile kindlasti suur au,“ lisas Iglucraft turundusjuht Mary Teras.

Iglucraft brändi alt turustatakse käsitööna valmivaid väikemajasid, kodukontoreid ja saunu. Ettevõtte mudelivalikus on 5 erinevat maja-, 3 kodukontori- ja 3 saunamudelit, järjest suurema osa toomtismahust moodustavad aga eritellimused.

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

20.01.2021

alt
alt

Ehitushinnad hakkasid neljandas kvartalis tõusma

21.01.2021

Sarnased uudised

alt

Kui süda kuulub puitmajale

alt

Paljulubav ÖÖD – läbinisti eestimaine

alt

Noore pere hea kogemus

alt

Startis sügise suurim valmismajade kampaania

alt

Eesti puitmajatootjad väärivad suuremat tunnustust

alt

Auhinnatud Happy Home pakub isikupärast disaini ja stressivaba majaehitust

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Elementmaja on soodsam kui ise ehitamine või vanema maja renoveerimine

alt

Nordic COMPACT – nutikalt funktsionaalne kodulahendus

Kõige populaarsemad

1

Kas eelistada kinkelepingut või testamenti?

2

Uusarendused leiavad praegu väga hästi ostjaid

3

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

4

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

5

Soodsa üürihinna nautimise asemel tasub tegeleda kodu ostmisega

6

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla