Eesti üüriturul kinnitas kanda uus professionaalne üüribränd

Eesti suurim üürikorterite arendaja Scandium Kinnisvara lõi professionaalse üüribrändi Nestin Rent. Nestin on katusbränd üürikorterite portfellile, mis tähistab stiilseid sisustatud kortereid, head teenindust ja kogukonnatunnet.

Üürimine, Üür, Nestin Rent, Üürikorter, Üürnik, Üürileping, Üürile anda, Üüripinnad, Üüripinnad Tallinnas, Üürikorterid, Newton Stuudiod, Scandium Kinnisvara, Üürileandja, Maido Lüiste, Ildiko Siimon

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: “Üüribrändi lansseerimisega oleme avanud uue ärisuuna, mida peame väga oluliseks. Scandiumi portfelli on algusest peale kuulunud valik üürikortereid meie enda arendustest. Edaspidi plaanime arendada üha enam terviklikke üürimaju, mida jääme ise opereerima. Kandvaks jooneks saab olema co-living elustiil ehk lisaks kaasaaegsetele sisustatud eluruumidele pakume majades ühisalasid, kus elanikud saavad koos aega veeta.”

Nestin Rent esimene co-living elustiiliga üürimaja Newton Stuudiod Tallinnas Kadaka teel valmis septembris. Majas on 90  moodsat möbleeritud stuudiot, elanikele tasuta jõusaal, pinksiruum, pesumasinaruum, terrass, väline grillimisala ja kogukonnaaed. 

Ildiko Siimon, Scandium Kinnisvara co-living ärisuuna juht:“Nestini esimene maja Newton Stuudiod on elanike poolt väga hästi vastu võetud. Ruutmeetri poolest väikestel pindadel elamine on juba aastaid populaarsust kogunud, eriti noorte seas. Samuti on tõusuteel vajadus kogukonna ja inimläheduse järele. Co-living ühendab need kaks. Läbi ühiste majasiseste tegevuste tekib kogukonnatunne, mis on omaette väärtus. Newtonis oleme selle eesmärgi saavutanud. Elanikud tulevad igapäevaselt kokku, et ühiselt trenni teha, koos kokata või pinksi mängida. Tekkinud on uued sõpruskonnad ja tutvused, mis on tervitatav eriti nende jaoks, kes on õpingute või töökoha tõttu kodukohast eemal uut eluetappi alustamas."

Siimon: ”Co-living elustiili puhul peab paika reegel, et kui maja on kujundatud kindla mõtteviisiga, siis ta ka tõmbab ligi sama mõtteviisiga elanikke. Newtonis nii lühidalt kui pikemalt peatuvad noored inimesed on avatud, seltskondlikud ja nutikad. Nad on tervislike eluviisidega ja hindavad jõusaali olemasolu, prügisorteerimist ja istutuskastide kasutamise võimalust. Kõike seda neile ka pakume.” 

Lähitulevikus on Scandiumil plaanis lülitada Nestin Rendi alla valik kortereid peagi valmivast Tartu DUO Loftide arendusest. Uus terviklik üürimaja on kavandamisel Tallinnasse Laki tänavale.

Kas bürood jäävad tühjaks? Koroonakriisi tulemusel on Eestis 200 000 kaugtöö tegijat

16.12.2020

alt
alt

Eestis ja Leedus on eluasemehinnad tänavu tõusnud, Lätis langenud

17.12.2020

Sarnased uudised

alt

Kuidas muutuvad eluruumi üürileandja ja üürilevõtja suhted?

alt

Koroona-aasta tõi pealinna üüripakkumiste tulva

alt

Üürilepingu regulatsiooni muudatus paneb üürnikule suurema maksekoormuse

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

Saaremaal üüritakse välja imelist spaamaja

alt

Andree Raid: üürnikel on aeg sõlmida pikaajaline üürileping

alt

EfTENi uus fond kaasas Balti üürimajade turule investeerimiseks 33 miljonit eurot

alt

Heljo Pikhof: töö kaotanud üürnik peab saama hõlpsamalt üürilepingu üles öelda

alt

Miks ma jäin soovitud üürikorterist ilma?

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

3

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Luminor: koroonakriisi mõju kinnisvaraturule on möödas

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!