Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

Fausto Capital renoveerib Tallinna kesklinnas Maakri tänaval asuva endise Postimehe meediamaja, mis hakkab ümberehituste järel kandma nime Maakri HUB. Uue ilme saavad hoone fassaad ja siselahendused ning majale ehitatakse peale kaks klaasist lisakorrust.

Ärikinnisvara, Büroohooned Tallinnas, Büroopinnad, Tallinn, Einar Niin, Büroopindade üür, Maakri HUB, Fausto Capital, Büroopinnad Tallinnas, Tallinna kesklinn

Maakri 23a asuva 17-korruselise ja 10 000 ruutmeetrise hoone arendaja Fausto Capital alustab ehitustöödega käesoleva aasta lõpus ning renoveerimine valmib plaanide järgi 2021 neljandas kvartalis  „Vaatamata koroonaviirusest tingitud üldisele raskele majanduslikule olukorrale on Fausto Capital otsustanud uue objekti ehituse koheselt käivitada,“ rääkis Fausto Capital müügijuht Einar Niin.

Niine sõnul on uut pinda otsivaid kliente praegu turul kindlasti vähem ja üürimisprotsess on pikem, kuid hea asukohaga ja kvaliteetsete üüripindade järgi on nõudlust. „Maakri HUB ankurrentniku leidmiseks käivad aktiivsed läbirääkimised mitme ettevõttega. Meie visiooniks on koondada Maakri HUB-i IT-ettevõtteid ning tekitada sinna selle valdkonna sünergiat. See ei välista majja ka teiste valdkondade ettevõtete kolimist,“ lisas Niin.

Hoone esimesele korrusele tuleb restoran ning üldkasutatav ala koosolekuteks. Büroode täpse ruumipaigutuse ja siseviimistluse lahendused töötatakse välja koostöös üürnikega. Maakri tänavale maja hoovi tuleb väike roheline oaas hubase valgustuse ja istumisalaga, kus korra aeg maha võtta. Kontor kesklinnas võimaldab kergliikluse kasutamist ning seetõttu rajatakse Maakri HUB-i jalgrattaparkla koos riietusruumidega ning tõukerataste laadimispunktid. Parkimise saab lahendada Europarklaid kasutades, kus on üürnikel võimalik oluliselt soodsama hinnaga parkida.

Varem Maakri 23a majas ankurrentnikuna tegutsenud Postimees Grupp kolis sel aastal Fausto Capitali teise suuremasse arendusse – Tartu maantee ääres paikneva endise paberivabriku kvartalisse rajatud ärilinnakusse Fahle Park, kuhu Fausto rajab esimses järgus 32 000-ruutmeetrit uut äripinda (bürood, restoranid, meelelahutus, teeninduspinnad). Fahle Park’i kogu arendusmaht on üle 120 000 ruutmeetri.

EfTEN Real Estate Fund III siseneb hooldekodude segmenti

23.11.2020

alt
alt

Hakka jaamaülemaks või jaamaülema naiseks

24.11.2020

Sarnased uudised

alt

Võru spaa ehitus võib alata kõige varem järgmise aasta lõpus

alt

Lidl avab esimesed kauplused Eestis selle aasta jooksul

alt

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

alt

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

alt

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

alt

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

alt

Mullu novembris külastas majutusettevõtteid üle poole võrra vähem turiste

alt

Sadamate andmeid näeb nüüd ka Maa-ameti geoportaalist

alt

Tartu vana veterinaarkooli kompleks otsib 625 000 euroga uut omanikku

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

3

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Luminor: koroonakriisi mõju kinnisvaraturule on möödas

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!