Lasnamäele Tähesaju Citysse kerkib uus ärihoonete kompleks

Novembrist alustasid Hammerhead OÜ ja Restate Property Advsiors uue ärihoone ehitust Tallinnas Lasnamäe äripargis Tähesaju Citys. Äripindasid kerkib kokku 15 000 ruutmeetri ulatuses, investeeringu kogumaht on üle 17 miljoni euro. Hooned ehitab Eventus Ehitus OÜ.

Ärikinnisvara, Äripinnad, Eventus Ehitus OÜ, Hammerhead OÜ, Kaubanduspindade rent, Tomas Salamäe, Hortes, Restate Property Advsiors, Kaubanduspinnad, Äripinnad Tallinnas, Tähesaju City, MotiCenter, Ardi Roosimaa, Lasnamäe, Tallinn, Lasnamäe äripunnad, Lasnamäe kaubanduspinnad Uue ärihoone asukoht Mustakivi tänava ja Laagna tee ristmikul on välja arenenud tugevaks kaubanduse ja logistika piirkonnaks, kus tegutsevad mitmed suured kaubandusettevõtted. Viimastel aastatel on sealne tegevus elavnenud - eelmisel aastal valmis Hortes, töös on MotorCenteri ning Lidli hooned. Hammerhead rajab piirkonda veel vähemalt kolm kaasaegset ärihoonet.

"Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kuid kaubanduse ja teenuste valik on endiselt alles välja kujunemas. Tähesaju City on juba täna kogu Lasnamäe suurim tõmbekeskus. Siiani aga ei ole sobivat asukohta väiksematele teenusepakkujatele, büroodele, kohalikele suunatud väiksematele kauplustele ja eelkõige toitlustusettevõtete jaoks. Seda nõudlust läkski rahuldama Tähesaju Kaksikuteks ristitud projekt, mis oleks kõiki hooneid ühendavaks lüliks," rääkis projektijuht Tomas Salamäe Restate Property Advsiorst. Ta lisas, et esimene hoone on tänaseks juba 75% välja üüritud, mis näitab, et huvi projekti vastu on suur.

Hoonetekompleksi tulevad kaubandus- ning teeninduspinnad, restoranid, spordiklubid, autokeskus, bürood ja laod.

"Tähesaju Kaksikud jätkab Hammerheadi põhitoote - LoftOffice-tüüpi moodsate ärihoonete kontseptsiooni, milles kaubanduse- ja büroofunktsioon liidetakse laopinnaga. E-kaubanduse kasv on tekitanud vajaduse autonoomsete aga hästi ligipääsetavate kaubandus- ja logistikapindade järele. Meie jaoks on oluline kliendi mugavus -  ta saab kõik teenused ühest kohast.

Hooned tulevad atraktiivsed ja väärikad jätkama Hammerheadi arendusprojektide pikka nimekirja," ütles Hammerhead OÜ nõukogu liige Ardi Roosimaa.

"Uued hooned toovad suurte monofunktsiooniga kaubamajade vahele pigem väikese ja keskmise suurusega kohalikke ettevõtteid, mis pakub neile võimalusi oma äri toomiseks Lasnamäe keskusesse. Uued hooned pakuvad Lasnamäe elanikele ühes kohas võimalusi nii töötamiseks, spordi tegemiseks, kui ka aja veetmiseks," märkis Roosimaa.

Uue ärihoonete kompleksi ehituse esimene etapp valmib 2021. aasta augustis.

Kaubandushoone arendajateks on Hammerhead OÜja  Restate Property Advisors, ehitustööde peatöövõtjaks on Eventus Ehitus OÜ.

Foto: Restate Property Advisors

Miks ma jäin soovitud üürikorterist ilma?

03.11.2020

alt
alt

Hiiumaa pealinn sai uue keskväljaku

05.11.2020

Sarnased uudised

alt

Ivar Vendelin ja Summus Capital omandasid Riias kaubanduskeskuse

alt

Ärikinnisvara: Olla või mitte olla?

alt

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

alt

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

alt

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

alt

Tehnopoli ehitatakse 8-korruseline mahukas ärimaja

alt

Pärnu Mai keskus läheb jälle enampakkumisele

alt

Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

alt

LHV Varahaldus ostab Jüril kolm kinnistut

Kõige populaarsemad

1

Uskumatu, aga see on Tallinna korter!

2

Kriis annab Tallinna kinnisvarasektorile hoogu juurde

3

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

4

Tulekahju võib alguse saada ka märjast küttepuust

5

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

6

Selgusid Raadi piirkonna visioonivõistluse tulemused

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla