Lasnamäele Tähesaju Citysse kerkib uus ärihoonete kompleks

Novembrist alustasid Hammerhead OÜ ja Restate Property Advsiors uue ärihoone ehitust Tallinnas Lasnamäe äripargis Tähesaju Citys. Äripindasid kerkib kokku 15 000 ruutmeetri ulatuses, investeeringu kogumaht on üle 17 miljoni euro. Hooned ehitab Eventus Ehitus OÜ.

Ärikinnisvara, Äripinnad, Eventus Ehitus OÜ, Hammerhead OÜ, Kaubanduspindade rent, Tomas Salamäe, Hortes, Restate Property Advsiors, Kaubanduspinnad, Äripinnad Tallinnas, Tähesaju City, MotiCenter, Ardi Roosimaa, Lasnamäe, Tallinn, Lasnamäe äripunnad, Lasnamäe kaubanduspinnad Uue ärihoone asukoht Mustakivi tänava ja Laagna tee ristmikul on välja arenenud tugevaks kaubanduse ja logistika piirkonnaks, kus tegutsevad mitmed suured kaubandusettevõtted. Viimastel aastatel on sealne tegevus elavnenud - eelmisel aastal valmis Hortes, töös on MotorCenteri ning Lidli hooned. Hammerhead rajab piirkonda veel vähemalt kolm kaasaegset ärihoonet.

"Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kuid kaubanduse ja teenuste valik on endiselt alles välja kujunemas. Tähesaju City on juba täna kogu Lasnamäe suurim tõmbekeskus. Siiani aga ei ole sobivat asukohta väiksematele teenusepakkujatele, büroodele, kohalikele suunatud väiksematele kauplustele ja eelkõige toitlustusettevõtete jaoks. Seda nõudlust läkski rahuldama Tähesaju Kaksikuteks ristitud projekt, mis oleks kõiki hooneid ühendavaks lüliks," rääkis projektijuht Tomas Salamäe Restate Property Advsiorst. Ta lisas, et esimene hoone on tänaseks juba 75% välja üüritud, mis näitab, et huvi projekti vastu on suur.

Hoonetekompleksi tulevad kaubandus- ning teeninduspinnad, restoranid, spordiklubid, autokeskus, bürood ja laod.

"Tähesaju Kaksikud jätkab Hammerheadi põhitoote - LoftOffice-tüüpi moodsate ärihoonete kontseptsiooni, milles kaubanduse- ja büroofunktsioon liidetakse laopinnaga. E-kaubanduse kasv on tekitanud vajaduse autonoomsete aga hästi ligipääsetavate kaubandus- ja logistikapindade järele. Meie jaoks on oluline kliendi mugavus -  ta saab kõik teenused ühest kohast.

Hooned tulevad atraktiivsed ja väärikad jätkama Hammerheadi arendusprojektide pikka nimekirja," ütles Hammerhead OÜ nõukogu liige Ardi Roosimaa.

"Uued hooned toovad suurte monofunktsiooniga kaubamajade vahele pigem väikese ja keskmise suurusega kohalikke ettevõtteid, mis pakub neile võimalusi oma äri toomiseks Lasnamäe keskusesse. Uued hooned pakuvad Lasnamäe elanikele ühes kohas võimalusi nii töötamiseks, spordi tegemiseks, kui ka aja veetmiseks," märkis Roosimaa.

Uue ärihoonete kompleksi ehituse esimene etapp valmib 2021. aasta augustis.

Kaubandushoone arendajateks on Hammerhead OÜja  Restate Property Advisors, ehitustööde peatöövõtjaks on Eventus Ehitus OÜ.

Foto: Restate Property Advisors

Miks ma jäin soovitud üürikorterist ilma?

03.11.2020

alt
alt

Hiiumaa pealinn sai uue keskväljaku

05.11.2020

Sarnased uudised

alt

Merko ja BLRT ehitavad Noblessnerisse 148 korteriga äri- ja eluhoone

alt

Tallinna kaubamaja kõrvale ehitatakse kõrghoone

alt

Järvevana tee äärde kerkib omanäoline maja

alt

Veskimöldre eliitrajooni elanikele avati 4,3 miljoniline külapood

alt

Südasuve majutusäri toetas rekordarv siseturiste

alt

Prisma avas Tiskres supermarketi

alt

EfTEN tegi aegade suurima tehingu, ostes Riias bürookvartali

alt

Kristiine Keskus soovib keskuse juurde rajada büroosid ja kortereid

alt

Lasnamäele planeeritakse uut elu- ja ärikvartalit

Kõige populaarsemad

1

IT-miljonärid on ära ostnud pealinna suured ja kallid korterid

2

Pensioniraha voolab kinnisvarasektorist mööda

3

Elupindade nappuses Hiiumaa rajab Kõrgessaarde valla kortermaja

4

Esmaspäeval algab Arco Vara uute aktsiate märkimine

5

City24 Kuumad pakkumised – number 1 uusarenduste kampaania Eestis

6

Kuidas kinnisvara ostuks vastutustundlikult laenu võtta?

Toimetaja valik

alt

Kiire hinnakasv vähendas Tallinna korterite taskukohasust

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida