Tartu Kandi arenduses peeti kahekordset sarikapidu

14. oktoobril tähistati Tartus, Kandi arenduses sarikapidu. Arendaja Kaarsilla Kinnisvara ja hoonete ehituse peatöövõtja Embach Ehituse koostöös jõuti tulemuseni, kus samaaegselt sai pidada lausa kahe hoone sarikapidu korraga.

Ärikinnisvara, Anne Vaismaa, Martin Mark, Allan Tull, Andres Salusaar, Kandi arendus, Tartu, Vana-Kandi tee, Kaarsilla Kinnisvara OÜ, Anne Strati Arhitektuuribüroo, P.P. Ehitusjärelvalve, Embach Ehitus OÜ, Äripinnad Tartus, Viljar Jänes, Monika Teder, Kevin Sepp

Oma kõnes tänas Embach Ehituse juhatuse esimees Andres Salusaar Kaarsilla Kinnisvara jätkuva usalduse eest ja tunnustas ettevõtte esindajaid julguse eest, olenemata kriisiajast ja hetkeolukorrast, kahe maja üheaegne ehitus ette võtta. Tänusõnad edastas ka Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht Made Vares kes tänas oma kõnes laabuva koostöö eest nii peatöövõjat, hoonete projekteerijat Anne Vaismaad Anne Strati Arhitektuuribüroost, P.P. Ehitusjärelvalve esindajaid kui ka kõiki projektiga seotud alltöövõtjaid.

Sarikate külge kinnitatud pärjad toodi alla üheaegselt. Vana-Kandi tee 1 hoonele kinnitatud pärja tõid alla Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes ja Embach Ehituse projektijuht Martin Mark. Vana-Kandi tee 2 hoone pärga käisid alla toomas Kaarsilla Kinnisvara müügijuht Allan Tull ja Embach Ehituse tööjuht Kevin Sepp.

Kui esimese, Vana-Kandi tee 1 asuva hoone suunitlus on eeskätt auto-, moto- ja muu tehnika müügi või teenindusega tegelevad ettevõtted siis enam kui pool Vana-Kandi tee 2 hoonest saab olema koduks metallitöötlusega tegelevale ettevõttele. Hooned on sobilikud ka laopinda vajavatele ettevõtetele.

Vana-Kandi tee 1 hoone peaks esialgsetele plaanidele tuginedes valmima käesoleva aasta novembris. Vana-Kandi tee 2 valmimistähtaeg jääb tuleva aasta jaanuari keskpaika.

Kaarsilla Kinnisvara OÜ on 1996. aastal loodud Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on äri- ja kaubanduspindade üürimine, haldamine ning arendamine. Ettevõttel on Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas kokku 74 000 ruutmeetrit üüritavat pinda sh. ligi 42 000 ruutmeetrit kaubanduspinda, 30 000 ruutmeetrit büroopinda ja 2 000 m 2 laopinda.

Fotod: Monika Teder

Kui palju maksavad elamud päris-päris maal?

16.10.2020

alt
alt

Esimesel poolaastal vähenesid Eestis ehitusmahud 2 protsenti

19.10.2020

Sarnased uudised

alt

Ivar Vendelin ja Summus Capital omandasid Riias kaubanduskeskuse

alt

Ärikinnisvara: Olla või mitte olla?

alt

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

alt

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

alt

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

alt

Tehnopoli ehitatakse 8-korruseline mahukas ärimaja

alt

Pärnu Mai keskus läheb jälle enampakkumisele

alt

Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

alt

LHV Varahaldus ostab Jüril kolm kinnistut

Kõige populaarsemad

1

Uskumatu, aga see on Tallinna korter!

2

Kriis annab Tallinna kinnisvarasektorile hoogu juurde

3

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

4

Tulekahju võib alguse saada ka märjast küttepuust

5

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

6

Selgusid Raadi piirkonna visioonivõistluse tulemused

Toimetaja valik

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?