DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

Läti jaekaupluste kett DEPO avas oma esimese kauplus- lao Avala ärikvartalis Tallinnas. 25 000 ruutmeetri-suurune DEPO on nüüdseks Eesti suurim kodu- ja aia remont- ja ehituskaupade pood, kust leiab enam kui 100 000 erinevat toodet.

Ärikinnisvara, Priit Uustulnd, Ehituskaupade kauplused, Kaamos Kinnisvara, Avala ärikvartal, Depo, Ehituspoed Tallinnas, Kaubanduspinnad, Aiakaubad, Depo Tallinnas, Electra, Ehituskaubad, Ehituspoed

DEPO on Läti juhtiv ehitusmaterjalide pood-ladu, mille põhifookuseks on isetegemise lahendused. „Oleme ainus jaemüüja, kes on Baltikumis spetsialiseerunud do-it-yourself-lahendustele, pakkudes laia valikut tooteid kodu, aia, remondi ja ehituse jaoks. Meie kauplusest leiab igapäevaselt vähemalt 100 000 erinevat toodet. Lisaks poele on DEPO-l ka suur ladu, mis tähendab, et kõik kaubad on ostmise hetkel koheselt saadaval,“ selgitas DEPO kauplus-ladu turundusdirektor Rimants Jugans.

Avala kvartalit arendava Kaamos Kinnisvara tegevjuhi Priit Uustulndi sõnul on DEPO nende jaoks märgilise tähtsusega - see on esimene valminud hoone ärikvartalis, mis antakse üle rentnikule. Uustulnd avaldas lootust, et hea asukohaga kauplus Avala kvartalis võetakse klientide poolt kiiresti omaks.

Ta lisas, et kuigi DEPO hoone võib tunduda esmapilgul tavaline, siis ligi 25 000 m2  hoone teeb eriliseks keskkonnasõbralik katusematerjal, mis aitab neutraliseerida sõidukite heitgaasi emissiooni, ning DEPO hoone katusel laiub 15 000 ruutmeetri Tallinna suurim päikesepark, mis aitab katta 1/3 kogu planeeritava Avala ärikvartali energiatarbimisest.

Tallinna kesklinnas paiknev arendus, mis on aastaid oodanud oma väljundit, on viimase kahe aastaga võtnud täiesti uue ilme.  Lisaks DEPO kauplusele valmib Avala kvartalisse aasta lõpuks ka esimene 12-korruseline büroohoone Electra, mis juhindub targa maja kontseptsioonist ning pakub kesklinnas parimat elektriautode laadimisvõimalust. „DEPO hoone kõrval avatava büroohoone juurde rajame hetkel paarkümmend  elektriauto laadimiskohta ja nõudluse kasvades plaanime suurendada kohtade arvu 100-ni,“ tõi Uustulnd lisaks esile.

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

14.10.2020

alt
alt

EL võtab sihikule hoonete energiasäästlikkuse kasvatamise

15.10.2020

Sarnased uudised

alt

Ettevõtted otsivad võimalust bürooruumide ristkasutuseks

alt

5 asja, mille arvelt ei tohiks kontorit valides kokku hoida

alt

Ärikinnisvara nõudlus püsib lähiajal madalam

alt

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

alt

Lidli pood kerkib ka Tartu kesklinna

alt

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

alt

Algatati Estiko Grupi arendatava ärikvartali planeering

alt

Tartu kavandab Turu tänavale uut kaubandushoonet

alt

Kodukontor on tore küll, aga kes katab kulud?

Kõige populaarsemad

1

Kas eelistada kinkelepingut või testamenti?

2

Uusarendused leiavad praegu väga hästi ostjaid

3

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

4

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

5

Soodsa üürihinna nautimise asemel tasub tegeleda kodu ostmisega

6

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla