DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

Läti jaekaupluste kett DEPO avas oma esimese kauplus- lao Avala ärikvartalis Tallinnas. 25 000 ruutmeetri-suurune DEPO on nüüdseks Eesti suurim kodu- ja aia remont- ja ehituskaupade pood, kust leiab enam kui 100 000 erinevat toodet.

Ärikinnisvara, Priit Uustulnd, Ehituskaupade kauplused, Kaamos Kinnisvara, Avala ärikvartal, Depo, Ehituspoed Tallinnas, Kaubanduspinnad, Aiakaubad, Depo Tallinnas, Electra, Ehituskaubad, Ehituspoed

DEPO on Läti juhtiv ehitusmaterjalide pood-ladu, mille põhifookuseks on isetegemise lahendused. „Oleme ainus jaemüüja, kes on Baltikumis spetsialiseerunud do-it-yourself-lahendustele, pakkudes laia valikut tooteid kodu, aia, remondi ja ehituse jaoks. Meie kauplusest leiab igapäevaselt vähemalt 100 000 erinevat toodet. Lisaks poele on DEPO-l ka suur ladu, mis tähendab, et kõik kaubad on ostmise hetkel koheselt saadaval,“ selgitas DEPO kauplus-ladu turundusdirektor Rimants Jugans.

Avala kvartalit arendava Kaamos Kinnisvara tegevjuhi Priit Uustulndi sõnul on DEPO nende jaoks märgilise tähtsusega - see on esimene valminud hoone ärikvartalis, mis antakse üle rentnikule. Uustulnd avaldas lootust, et hea asukohaga kauplus Avala kvartalis võetakse klientide poolt kiiresti omaks.

Ta lisas, et kuigi DEPO hoone võib tunduda esmapilgul tavaline, siis ligi 25 000 m2  hoone teeb eriliseks keskkonnasõbralik katusematerjal, mis aitab neutraliseerida sõidukite heitgaasi emissiooni, ning DEPO hoone katusel laiub 15 000 ruutmeetri Tallinna suurim päikesepark, mis aitab katta 1/3 kogu planeeritava Avala ärikvartali energiatarbimisest.

Tallinna kesklinnas paiknev arendus, mis on aastaid oodanud oma väljundit, on viimase kahe aastaga võtnud täiesti uue ilme.  Lisaks DEPO kauplusele valmib Avala kvartalisse aasta lõpuks ka esimene 12-korruseline büroohoone Electra, mis juhindub targa maja kontseptsioonist ning pakub kesklinnas parimat elektriautode laadimisvõimalust. „DEPO hoone kõrval avatava büroohoone juurde rajame hetkel paarkümmend  elektriauto laadimiskohta ja nõudluse kasvades plaanime suurendada kohtade arvu 100-ni,“ tõi Uustulnd lisaks esile.

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

14.10.2020

alt
alt

EL võtab sihikule hoonete energiasäästlikkuse kasvatamise

15.10.2020

Sarnased uudised

alt

Tartu Kandi arenduses peeti kahekordset sarikapidu

alt

Seli müüs Danske peahoone Bigbankile

alt

A. Lauteri tänavale kavandatakse kõrghoonet

alt

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

alt

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

alt

Patarei Merekindluse hoovid saavad 5000-ruutmeetrise klaaskatuse

alt

Efteni kolmas fond tegi septembris rekordkäibe

alt

LVM: majutus-toitlustuspindadel algas suurem omanikevahetus

alt

Lennujaama kõrvale kerkib moodne stock-office ärikeskus

Kõige populaarsemad

1

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

2

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

3

City24.ee toob reaalsed kliendid

4

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

5

Andree Raid: Kinnisvarainvestorid, palun rahakott valmis panna!

6

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla