Kas Sina oled hooliv kodusisustaja?

Tühjast eluruumist sünnib päriselt kodu siis, kui sellesse on loodud isikupärane interjöör, mis teeb seal elava pererahva rõõmsaks ja kodus olemise nauditavaks. Pole tähtis, mis värvid on hetkel moes või et sa pole veendunud, millist stiili järgida. Sisustada tuleb südamega ja pidada meeles ammust tõde, et vähem on rohkem.

Kodudisain, Magamistoa mööbel, Magamistuba, Kodukujundus, Voodi, Sisekujundus, Voodite müük, Kaissu voodid, Mööbel, Kaissu

Ent enne, kui sukeldud lõputuna näivate valikute ja pakkumiste maailma, võta hetk ja mõtle, kas mööbel, mille plaanid viia oma koju, teenib sind ausalt ja kaunistab interjööri ka aastate pärast. Kas selles esemes on kestvat väärtust nii sisus kui vormis?
Eelkõige tasub põhjalikult uurida, millest on mööbel päriselt valmistatud, kuidas see on viimistletud, milline on kasutatud materjalide eluiga ja tootja garantii. 
Tõsi, hea disain, kestvad ja naturaalsed materjalid ning käsitöö maksavad enamasti kõrgemat hinda, ent tehtud kulutus on investeering aastateks, mitte kiireks tarbimiseks. 

Eestimaine mööblibränd Kaissu väärtustab aeglast tarbimist, toodete kestvust ja ökoloogiliselt vastutustundlikku tootmist. Mida see tähendab?

• Kasutame tugevaid, taastuvaid ja taaskasutatavaid materjale. Nii saab mööblit korduvalt “uuele ringile” saata ehk kellegi vana saab ikka ja jälle olla kellegi uus, olemata seejuures logisev või väsinud. Ja kui ühel päeval see mööbel enam uut omanikku ei leia, siis sellest vabanemine ei saasta loodust, vaid saab osaks sellest.

• Me ei järgi kiirelt muutuvaid trende vaid loome isikupärast disaini, mis täidab esmaklassiliselt eseme põhifunktsiooni, kaunistades seejuures ruumi ajast ja moevooludest sõltumata.

• Disainime minimalistlikke tooteid, mille konstruktsioon võimaldab need pakkida minimalistlikesse pakenditesse, tagades seejuures minimaalse ajakulu mööbli kasutuselevõtuks. Väiksemad pakendid tähendavad vähem tootmiseks ja transpordiks kuluvat ressurssi. See kõik omakorda tähendab väiksemat ökoloogilist jalajälge planeedile Maa.

• Kasutame tootmisjääke nutikalt, andes neile elu mõne uue ja kordumatu sisustus- või dekoratiivesemena.

Kaissu kollektsiooni säravaim toode voodi EHE eriliselt õhulise ja peene vormiga magamisase, millele vastupidavuse ning kasutusmugavuse annavad hästi valitud materjalid ja nutikas konstruktsioon. Voodi kokkupanekuks kulub ca 15 min. Metallist jalgade kinnitussüsteem on ühtlasi raami eri külgede omavaheliseks kinnituseks. Tekstiilist peatsiga mudelil on peatsikate lihtsalt pealetõmmatav ja puhastamiseks eemaldav.

Transpordipakendis toode on äärmiselt väike. See koosneb kolmest pakist maksimaalse kaaluga á 15 kg ja kogu voodi mahub transportimiseks isegi sõiduautosse. Ruumisäästliku ent kõneka disainiga voodi on saadaval kolmes erinevas konfiguratsioonis - ainult raam; tammepuidust peatsiga; tekstiilkattega peatsiga (s.h. mitmes erinevas toonis). 

Ostes Kaissu tooteid, oled sa hooliv kodusisustaja. Külasta e-poodi kaissupood.ee või uut showroomi aadressil Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn.

Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

12.10.2020

alt
alt

Üürisuhteid reguleeriv eelnõu saadeti esimesele lugemisele

12.10.2020

Sarnased uudised

alt

Kuidas sisustada jätkusuutlikult ning loodusega kooskõlas?

alt

Sisekujundaja 7 elutoa lemmikut

alt

Elamus elamust

alt

2021. aasta sisekujunduses: retro ja praktilisus naasevad

alt

Just seda maja on koduotsijad sel aastal meie portaalis kõige rohkem oma „Lemmikute“ nimekirja salvestanud

alt

Sisekujunduseksperdid: Selleks, et köögis oleks hea tegutseda, pead mõtlema ka kohvimasina asukohale

alt

Sul on kodus tühi tuba? Sisustame selle ära!

alt

Nõmmel müüakse pilkupüüdva ja kauni lahendusega eramut

alt

Oma magamisaluse valimine: kui voodi ja madrats on eraldiseisvad ja lahutamatud

Kõige populaarsemad

1

Renoveeritud Viljandi mõisa peahoones avatakse butiikhotell

2

Uuring: naabritevaheline suhe peaks piirduma viisaka tervitamisega

3

Arco Vara nõukogu otsustas teha jaeinvestoritele suunatud aktsiaemissiooni

4

Haaberstis jätkub kaasaegsete ja energiatõhusate ärihoonete arendus

5

Kuressaare golfialale kavandatakse elamukvartalit

6

Kaamos tahab Lätis jõuda 10-protsendise turuosani

Toimetaja valik

alt

Juurdepääsutee on krundi väärtuse oluline komponent

alt

Olulised põhjused, miks kaasomandit vältida

alt

Mida jälgida vana (maa)maja renoveerimisel?