Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

Tallinna linnapiiri vahetus lähedusest leiab üksikuid asumeid, mis oleks nii loomulikult ja harmooniliselt linnaga seotud nagu Peetri alevik. Seetõttu on Kesk-Peetri korteriarendus osutunud väga populaarseks perede, noorte esmakordsete koduostjate ja ka kinnisvarasse investeerijate seas. Uue kodu on praeguseks uusarendusse leidud juba üle 120 pere. 

Uusarendused, Uued korterid, Uued korterid Harjumaal, Kesk-Peetri, Triple Net Capital, Peetri alevik, Uute korterite müük

Uusi hubaseid kodusid kerkib ridamisi

Praeguseks on Triple Net Capitali juhitud Kesk-Peetri arendusprojektis  kuus kortermaja, kokku 126 korteriga. Nendele lisanduvad peatselt järgmised majad, mis on arhitektuurselt kenaks täienduseks senistele elamutele, jätkates Kesk-Peetri praktilist ja maitsekat stiili – kahe- kuni neljatoalised korterid on hoolikalt läbi mõeldud planeeringutega, luues võimalikult nutikat ruumikasutust. Korteritele lisavad avarust terrassid esimese korruse korteritel, kõigil teise ja kolmanda korruse korteritel rõdud. Korterid on suurte akendega ning valgusküllased.

Siseviimistluses jätkatakse seniste koduostjate lemmikuks kujunenud lahendustega ja materjalidega.

Hoonete energiaklass on B. See tagatakse avarate kolmekordsete selektiivklaasidega akende, tänapäevaste puituste ja soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga. Igasse korterisse on projekteeritud mehaaniline sissepuhke- ja väljatõmbesüsteem. Köökidesse on pliidi kubude jaoks projekteeritud eraldi ventilatsioonitorustik, mis juhib õhu katusele.

Asukoht, mis meelitab

Lisaks sellele, et Kesk-Peetri arenduse perekeskne lähenemine võimaldab rahulikus keskkonnas omada kodu nii noorel perel kui vanematel inimestel, on paljud Kesk-Peetri vastsed asukad tunnistanud, et uue kodu valikul sai lisaks kvaliteetsele elamispinnale otsustavaks asukoht. Tallinna ja Rae valla piirile jääv Peetri alevik on jõudsalt arenenud mõnusaks elukeskkonnaks, mis konkureerib vabalt pealinna vanemate eramurajoonidega nagu Nõmme ja Pirita. Lisaks hästi välja arendatud transpordi- ja teenuste taristule üllatab Peetri uusi elanikke hea logistilise asukoha ja kesklinna lähedusega – autoga jõuab alevikust Viru väljakule vaid tosina minutiga, poolele teele jäävad lennujaam, Ülemiste City ja Eesti suurim ning mitmekülgseim Ülemiste kaubanduskeskus.

Kesk-Peetri koduarenduse raames on tugevalt panustatud kohalikku infrastruktuuri arendusse ja parendusse. Autoteedele lisaks on tähelepanu pööratud ka kergliiklejatele ning tänavavalgustusele.

Oma park

Kesk-Peetri pakub peredele käepärast võimalust lõõgastuda lastega hoonete vahetusse lähedusse rajatud avaras ja uudses Peetri Pargis, mis on täis mitmekülgseid võimalusi kvaliteetseks ajaveetmiseks värskes õhus. Rekreatsiooniala jaotub aktiivsete ja passiivsete tegevustega aladeks – võimalused on teha aktiivselt sporti, kuid veeta aega ka rahulikumas meeleolus. Pargi südames hakkab paiknema omanäoline lasteväljak, mis jääb laste turvalisuse eesmärgil eraldatuks ülejäänud pargialast ja mille kujundamiseks on saadud inspiratsiooni lähedal asuvast lennujaamast.

Loe Kesk-Peetri korteriarendusest lähemalt SIIT

Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte arendab terviklikke eluskeskkondi koos ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Tallinna kesklinna piirkonnas Vektor, Peetri alevikus Kesk-Peetri ja Veskikodu ning Sauel Kadakamarja elamuarendus.

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

12.10.2020

alt
alt

Kas Sina oled hooliv kodusisustaja?

12.10.2020

Sarnased uudised

alt

Mullu valmis kõige rohkem eluruume 3-5 korruselistes majades

alt

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

alt

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

alt

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

alt

Arendaja lubab: Harku järve rand jääb linlastele avatuks

alt

Endover: uusarendustes terendab defitsiit

alt

Tartu uusarenduste müügiturg kasvas mullu kriisist hoolimata

alt

Ajalooline Lutheri Kvartal saab uue hingamise

alt

Endisest Tartu sidejaamast sai suurlinlik loftidega elumaja

Kõige populaarsemad

1

Alates 1. märtsist laieneb vingugaasianduri kohustus

2

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

3

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

4

Lasnamäele rajatakse Tondiraba park

5

Jaanuari tehinguaktiivsus oli mullusega võrreldaval tasemel

6

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla