Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

Tallinna linnapiiri vahetus lähedusest leiab üksikuid asumeid, mis oleks nii loomulikult ja harmooniliselt linnaga seotud nagu Peetri alevik. Seetõttu on Kesk-Peetri korteriarendus osutunud väga populaarseks perede, noorte esmakordsete koduostjate ja ka kinnisvarasse investeerijate seas. Uue kodu on praeguseks uusarendusse leidud juba üle 120 pere. 

Uusarendused, Uued korterid, Uued korterid Harjumaal, Kesk-Peetri, Triple Net Capital, Peetri alevik, Uute korterite müük

Uusi hubaseid kodusid kerkib ridamisi

Praeguseks on Triple Net Capitali juhitud Kesk-Peetri arendusprojektis  kuus kortermaja, kokku 126 korteriga. Nendele lisanduvad peatselt järgmised majad, mis on arhitektuurselt kenaks täienduseks senistele elamutele, jätkates Kesk-Peetri praktilist ja maitsekat stiili – kahe- kuni neljatoalised korterid on hoolikalt läbi mõeldud planeeringutega, luues võimalikult nutikat ruumikasutust. Korteritele lisavad avarust terrassid esimese korruse korteritel, kõigil teise ja kolmanda korruse korteritel rõdud. Korterid on suurte akendega ning valgusküllased.

Siseviimistluses jätkatakse seniste koduostjate lemmikuks kujunenud lahendustega ja materjalidega.

Hoonete energiaklass on B. See tagatakse avarate kolmekordsete selektiivklaasidega akende, tänapäevaste puituste ja soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga. Igasse korterisse on projekteeritud mehaaniline sissepuhke- ja väljatõmbesüsteem. Köökidesse on pliidi kubude jaoks projekteeritud eraldi ventilatsioonitorustik, mis juhib õhu katusele.

Asukoht, mis meelitab

Lisaks sellele, et Kesk-Peetri arenduse perekeskne lähenemine võimaldab rahulikus keskkonnas omada kodu nii noorel perel kui vanematel inimestel, on paljud Kesk-Peetri vastsed asukad tunnistanud, et uue kodu valikul sai lisaks kvaliteetsele elamispinnale otsustavaks asukoht. Tallinna ja Rae valla piirile jääv Peetri alevik on jõudsalt arenenud mõnusaks elukeskkonnaks, mis konkureerib vabalt pealinna vanemate eramurajoonidega nagu Nõmme ja Pirita. Lisaks hästi välja arendatud transpordi- ja teenuste taristule üllatab Peetri uusi elanikke hea logistilise asukoha ja kesklinna lähedusega – autoga jõuab alevikust Viru väljakule vaid tosina minutiga, poolele teele jäävad lennujaam, Ülemiste City ja Eesti suurim ning mitmekülgseim Ülemiste kaubanduskeskus.

Kesk-Peetri koduarenduse raames on tugevalt panustatud kohalikku infrastruktuuri arendusse ja parendusse. Autoteedele lisaks on tähelepanu pööratud ka kergliiklejatele ning tänavavalgustusele.

Oma park

Kesk-Peetri pakub peredele käepärast võimalust lõõgastuda lastega hoonete vahetusse lähedusse rajatud avaras ja uudses Peetri Pargis, mis on täis mitmekülgseid võimalusi kvaliteetseks ajaveetmiseks värskes õhus. Rekreatsiooniala jaotub aktiivsete ja passiivsete tegevustega aladeks – võimalused on teha aktiivselt sporti, kuid veeta aega ka rahulikumas meeleolus. Pargi südames hakkab paiknema omanäoline lasteväljak, mis jääb laste turvalisuse eesmärgil eraldatuks ülejäänud pargialast ja mille kujundamiseks on saadud inspiratsiooni lähedal asuvast lennujaamast.

Loe Kesk-Peetri korteriarendusest lähemalt SIIT

Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte arendab terviklikke eluskeskkondi koos ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Tallinna kesklinna piirkonnas Vektor, Peetri alevikus Kesk-Peetri ja Veskikodu ning Sauel Kadakamarja elamuarendus.

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

12.10.2020

alt
alt

Kas Sina oled hooliv kodusisustaja?

12.10.2020

Sarnased uudised

alt

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

alt

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

alt

VAATA PILTE: Tiskreoja elurajoonis pandi müügile juba kümnes maja

alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

alt

Kaamos Kinnisvara ennustab elukondlikule turule positiivset kulgu

alt

Mis kriis? Uusarendusi müüakse mulluse tempoga!

alt

Hea elukeskkond, parkimiskoht ja panipaik hinnas - siin need kodud on!

alt

Kadakamarja – rõõm rahulikust väikelinnast

alt

Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit

Kõige populaarsemad

1

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

2

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

3

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

4

Andree Raid: Kinnisvarainvestorid, palun rahakott valmis panna!

5

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

6

Kui palju maksavad elamud päris-päris maal?

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla