Kaamos Kinnisvara ennustab elukondlikule turule positiivset kulgu

Kaamos Kinnisvara on käivitanud mastaapse elukondliku kinnisvaraarenduse projekti Haaberstis, mille käigus rajatakse Harku järve kaldale 22 kortermaja ühtekokku 500 korteriga.

Uusarendused, Haabersti, Kaamos Kinnisvara, Uute korterite müük, Uued korterid Tallinnas, Vikimõisa, Anto Savi, Ivar Vahter

„Kui kevadel lõi Covid-19 viirus paljude koduostjate plaanid sassi, inimesed olid majanduse osas äraootaval seisukohal ning keeruline oli hinnata, mis suunas turg liigub, siis täna juba näeme, et inimeste ostuhuvi on taastunud, ennekõike just elukondlike arendusprojektide osas. Sellest johtuvalt oleme otsustanud alustada uhiuue Vikimõisa arendusega sel sügisel, eelmüük juba käib ning uue kodu huvilised teevad usinalt broneeringuid,“ kinnitas Kaamos Kinnisvara arendusjuht Ivar Vahter.

Vikimõisa arendus asub Haaberstis Rannamõisa tee ja Harku järve vahel paikneval alal. Kokku rajatakse 22 kolmekorruselist hoonet 2-, 3- ja 4-toaliste korteritega. 500 korteriga elurajooni arhitektuursete lahenduste autoriks on arhitektuurikonkursi võitnud arhitektuuribüroo BOA.

„Vikimõisa arhitektuursete lahenduste puhul lähtusime asukohast. Harku järve ja Vikimõisa metsa lähedus loovad elamiseks mõnusa keskkonna, mida aitavad nautida kõikide korterite kõrged laed ja suured aknad, tuues tuppa valgusküllust ja avarust. Lisaks on igal korteril oma rõdu ning esimese korruse korteritel ka suured terrassid,“ kirjeldas BOA arhitekt Anto Savi, rõhutades, et korterid on kvaliteetsed, funktsionaalsed ja läbimõeldud planeeringuga.

„Samuti oleme mõelnud selle peale, et koduostjatel oleks rohkem ruumi rohelusele ja ei oleks suuri lagedaid parkimisalasid ning seetõttu on enamus parkimist kavandatud hoonete alla. Plaan on rajada elukvartalit läbiv terviserada koos puhkealadega ning haljastuses kasutada viljapuid ja marjapõõsaid, mis muudaksid kogu keskkonna elanikele kodusemaks„ lisas arhitekt.

Rajatavad kortermajad vastavad A-energiaklassile. „Kõikide hoonete katustel asuvad päikesepaneelid, mis aitavad vähendada igakuiseid kommunaalkulusid. Tulevikule mõeldes oleme paigaldanud parkimiskohtadele elektriauto laadija võimaluse, lihtsustades seeläbi elektriautode kasutuselevõttu ka kortermajaelanike seas,“ lisas Kaamos Kinnisvara arendusjuht Ivar Vahter.

Elurajooni suurimaks eeliseks on kindlast vahetus naabruses paiknev Harku järv, kõrghaljastus, tervise- ja metsarajad ja mitmed mänguväljakud. Väärtus lisab kindlasti Rocca Al Mare piirkonna hästi arenenud infrastruktuur.

Kaamos Group on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb kinnisvaraarenduse, ehituse ja puidutööstusega nii Eestis kui lähiriikides. Kaamos Kinnisvara on juhtiv kinnisvaraarendaja, kes müüs eelmisel aastal ligi 230 korterit.

Kuhu kardetakse kodu osta?

09.10.2020

alt
alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

12.10.2020

Sarnased uudised

alt

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

alt

Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

alt

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

alt

VAATA PILTE: Tiskreoja elurajoonis pandi müügile juba kümnes maja

alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

alt

Mis kriis? Uusarendusi müüakse mulluse tempoga!

alt

Hea elukeskkond, parkimiskoht ja panipaik hinnas - siin need kodud on!

alt

Kadakamarja – rõõm rahulikust väikelinnast

alt

Tiskreoja elurajoonis on pandud spordi- ja mänguväljakutesse juba pea pool miljonit

Kõige populaarsemad

1

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

2

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

3

City24.ee toob reaalsed kliendid

4

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

5

Andree Raid: Kinnisvarainvestorid, palun rahakott valmis panna!

6

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla