Kaamos Kinnisvara ennustab elukondlikule turule positiivset kulgu

Kaamos Kinnisvara on käivitanud mastaapse elukondliku kinnisvaraarenduse projekti Haaberstis, mille käigus rajatakse Harku järve kaldale 22 kortermaja ühtekokku 500 korteriga.

Uusarendused, Haabersti, Kaamos Kinnisvara, Uute korterite müük, Uued korterid Tallinnas, Vikimõisa, Anto Savi, Ivar Vahter

„Kui kevadel lõi Covid-19 viirus paljude koduostjate plaanid sassi, inimesed olid majanduse osas äraootaval seisukohal ning keeruline oli hinnata, mis suunas turg liigub, siis täna juba näeme, et inimeste ostuhuvi on taastunud, ennekõike just elukondlike arendusprojektide osas. Sellest johtuvalt oleme otsustanud alustada uhiuue Vikimõisa arendusega sel sügisel, eelmüük juba käib ning uue kodu huvilised teevad usinalt broneeringuid,“ kinnitas Kaamos Kinnisvara arendusjuht Ivar Vahter.

Vikimõisa arendus asub Haaberstis Rannamõisa tee ja Harku järve vahel paikneval alal. Kokku rajatakse 22 kolmekorruselist hoonet 2-, 3- ja 4-toaliste korteritega. 500 korteriga elurajooni arhitektuursete lahenduste autoriks on arhitektuurikonkursi võitnud arhitektuuribüroo BOA.

„Vikimõisa arhitektuursete lahenduste puhul lähtusime asukohast. Harku järve ja Vikimõisa metsa lähedus loovad elamiseks mõnusa keskkonna, mida aitavad nautida kõikide korterite kõrged laed ja suured aknad, tuues tuppa valgusküllust ja avarust. Lisaks on igal korteril oma rõdu ning esimese korruse korteritel ka suured terrassid,“ kirjeldas BOA arhitekt Anto Savi, rõhutades, et korterid on kvaliteetsed, funktsionaalsed ja läbimõeldud planeeringuga.

„Samuti oleme mõelnud selle peale, et koduostjatel oleks rohkem ruumi rohelusele ja ei oleks suuri lagedaid parkimisalasid ning seetõttu on enamus parkimist kavandatud hoonete alla. Plaan on rajada elukvartalit läbiv terviserada koos puhkealadega ning haljastuses kasutada viljapuid ja marjapõõsaid, mis muudaksid kogu keskkonna elanikele kodusemaks„ lisas arhitekt.

Rajatavad kortermajad vastavad A-energiaklassile. „Kõikide hoonete katustel asuvad päikesepaneelid, mis aitavad vähendada igakuiseid kommunaalkulusid. Tulevikule mõeldes oleme paigaldanud parkimiskohtadele elektriauto laadija võimaluse, lihtsustades seeläbi elektriautode kasutuselevõttu ka kortermajaelanike seas,“ lisas Kaamos Kinnisvara arendusjuht Ivar Vahter.

Elurajooni suurimaks eeliseks on kindlast vahetus naabruses paiknev Harku järv, kõrghaljastus, tervise- ja metsarajad ja mitmed mänguväljakud. Väärtus lisab kindlasti Rocca Al Mare piirkonna hästi arenenud infrastruktuur.

Kaamos Group on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb kinnisvaraarenduse, ehituse ja puidutööstusega nii Eestis kui lähiriikides. Kaamos Kinnisvara on juhtiv kinnisvaraarendaja, kes müüs eelmisel aastal ligi 230 korterit.

Kuhu kardetakse kodu osta?

09.10.2020

alt
alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

12.10.2020

Sarnased uudised

alt

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

alt

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

alt

Arendaja lubab: Harku järve rand jääb linlastele avatuks

alt

Endover: uusarendustes terendab defitsiit

alt

Tartu uusarenduste müügiturg kasvas mullu kriisist hoolimata

alt

Ajalooline Lutheri Kvartal saab uue hingamise

alt

Endisest Tartu sidejaamast sai suurlinlik loftidega elumaja

alt

Algab mastaapse Liivalaia äri- ja elukvartali ehitus

alt

Arco Vara tütarettevõte sõlmis lepingu maa ostuks Harku järve kaldal

Kõige populaarsemad

1

Eesti kalleimad kinnisvaratehingud 2020

2

Arendaja lubab: Harku järve rand jääb linlastele avatuks

3

Arco Vara tütarettevõte võitis Merimetsas asuva riigimaa oksjoni

4

Külmaperiood on ideaalne aeg kinnisvara ostmiseks

5

Algatati Estiko Grupi arendatava ärikvartali planeering

6

Tartu algatas planeeringu Emajõe ehituskeeluvööndi vähendamiseks

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla