Kadakamarja – rõõm rahulikust väikelinnast

Tallinna piiril asuv Saue linn esitleb end kui hea hariduse, suurepäraste sportimisvõimaluste, pikaajaliste kultuuritraditsioonide ning looduslähedase paigana. Sauele asub elama üha uusi ja uusi peresid, keda meelitab rahulik, hubane ning arenev elukeskkond.

Uusarendused, Uusarendused Harjumaal, Uued korterid Harjumaal, Perekorterid, Korterid Sauel, Triple Net Capital OÜ, Saue, Uued korterid Tallinna lähiümbruses, Kadakamarja Kodu, Uute korterite müük, Kadakamarja

Kõike seda pakub oma elanikele ka Triple Net Capitali poolt juhitud uuselamu projekt Kadakamarja Kodu, mille kolmas etapp kerkib Sauel aadressile Tule põik 5. Uute korterite hoolikalt valitud asukoht peegeldab hästi väikelinna parimaid omadusi – ligi 400-aastane looduslik tammik koos inglise stiilis mõisapargi, Keskuse pargi ning mitmete linnas laiuvate haljasalade ja sauelaste hoolitsetud koduaedadega moodustab ulatusliku roheala, kus peredel on rahulik ja turvaline elada.

Uutest kodudest kõigest 500 meetri kaugusel on Saue Gümnaasium koos ujula ja spordikeskusega, lähedal on discgolfi park ja seiklusrada. Lasteaed, kauplused, ühistranspordipeatused on tervisliku jalutuskäigu kaugusel. Kes ihkab argisemat elu või pealinna melu, see jõuab auto, bussi või rongiga Sauelt kiiresti Tallinna kesklinna.

Mugavad ja moodsad kortermajad

Kadakamarja Kodu kortermajad on praktilised ja energiasäästlikud. B-energiaklassiga kortereid iseloomustab Skandinaavialikult lihtne ja funktsionaalne arhitektuur: igal korteril on suured aknad ja klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift.

Sellel sügisel alanud Kadakamarja Kodu kolmanda etapi arendus, viiekorruseline kortermaja aadressil Tule põik 5, omab kõiki näitajaid, mis muudavad elu mugavaks – nii on selles majas näiteks esimene korrus mõeldud külaliskorteritele ja panipaikadele ning soklikorrus parkimiseks.

Kodude valikus on avatud planeeringuga 1- kuni 4-toalised korterid, suurusega 29,1-81,9 ruutmeetrit. Korterite planeering on mugav ja funktsionaalne. Planeeringutes on arvestatud, et kodudes oleks ruumi kappidele ja sisse ehitatavatele garderoobidele.

Korterites on vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega venitlatsioon.

Kadakamarja põik 3 hoones on gaasiküttega katel. Tule põik 5 hoonel on energiasäästlik õhk-vesi soojuspumpadel toimiv küttesüsteem.

Uusarendused, Uusarendused Harjumaal, Uued korterid Harjumaal, Perekorterid, Korterid Sauel, Triple Net Capital OÜ, Saue, Uued korterid Tallinna lähiümbruses, Kadakamarja Kodu, Uute korterite müük, Kadakamarja

Koduostjad saavad valida kolme erineva värvilahendusega põranda ning vannitoa viimistluspaketi vahel. Eluruumide seinad on värvitud heledates toonides. Põrandamaterjaliks on stiilne ja vastupidav ühelipiline spoonparkett, esikus ning vannitoas keraamiline plaat. Korteri uksed on parketiga sarnases toonis. Vannitoa seintele paigaldatakse keraamiline plaat.

Panipaigad asuvad soklikorrusel. Parkimiskohad on jaotatud soklikorrusele ning maja ümbrusesse.

Kadakamarja Kodu arendaja Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte arendab terviklikke eluskeskkondi koos ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Tallinna kesklinna piirkonnas Vektor, Peetri alevikus Kesk-Peetri ja Veskikodu ning Sauel Kadakamarja elamuarendus.

Loe rohkem Kadakamarja Kodust SIIT

Kütteperioodi algus tõstab päevakorda gaasiseadmete hooldamise vajaduse

08.10.2020

alt
alt

Kinnisvarategu 2019 on Reidi tee arendus

08.10.2020

Sarnased uudised

alt

Mustamäe uus tulemine

alt

LVM müüs kahe kuuga läbi neli uut kortermaja

alt

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

alt

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

alt

Mullu valmis kõige rohkem eluruume 3-5 korruselistes majades

alt

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

alt

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

alt

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

alt

Arendaja lubab: Harku järve rand jääb linlastele avatuks

Kõige populaarsemad

1

Kas eelistada kinkelepingut või testamenti?

2

Uusarendused leiavad praegu väga hästi ostjaid

3

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

4

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

5

Soodsa üürihinna nautimise asemel tasub tegeleda kodu ostmisega

6

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla