Kadakamarja – rõõm rahulikust väikelinnast

Tallinna piiril asuv Saue linn esitleb end kui hea hariduse, suurepäraste sportimisvõimaluste, pikaajaliste kultuuritraditsioonide ning looduslähedase paigana. Sauele asub elama üha uusi ja uusi peresid, keda meelitab rahulik, hubane ning arenev elukeskkond.

Uusarendused, Uusarendused Harjumaal, Uued korterid Harjumaal, Perekorterid, Korterid Sauel, Triple Net Capital OÜ, Saue, Uued korterid Tallinna lähiümbruses, Kadakamarja Kodu, Uute korterite müük, Kadakamarja

Kõike seda pakub oma elanikele ka Triple Net Capitali poolt juhitud uuselamu projekt Kadakamarja Kodu, mille kolmas etapp kerkib Sauel aadressile Tule põik 5. Uute korterite hoolikalt valitud asukoht peegeldab hästi väikelinna parimaid omadusi – ligi 400-aastane looduslik tammik koos inglise stiilis mõisapargi, Keskuse pargi ning mitmete linnas laiuvate haljasalade ja sauelaste hoolitsetud koduaedadega moodustab ulatusliku roheala, kus peredel on rahulik ja turvaline elada.

Uutest kodudest kõigest 500 meetri kaugusel on Saue Gümnaasium koos ujula ja spordikeskusega, lähedal on discgolfi park ja seiklusrada. Lasteaed, kauplused, ühistranspordipeatused on tervisliku jalutuskäigu kaugusel. Kes ihkab argisemat elu või pealinna melu, see jõuab auto, bussi või rongiga Sauelt kiiresti Tallinna kesklinna.

Mugavad ja moodsad kortermajad

Kadakamarja Kodu kortermajad on praktilised ja energiasäästlikud. B-energiaklassiga kortereid iseloomustab Skandinaavialikult lihtne ja funktsionaalne arhitektuur: igal korteril on suured aknad ja klaaspiirdega rõdu, mis avardavad vaateid ja toovad tubadesse palju päevavalgust. Mugavust lisab lift.

Sellel sügisel alanud Kadakamarja Kodu kolmanda etapi arendus, viiekorruseline kortermaja aadressil Tule põik 5, omab kõiki näitajaid, mis muudavad elu mugavaks – nii on selles majas näiteks esimene korrus mõeldud külaliskorteritele ja panipaikadele ning soklikorrus parkimiseks.

Kodude valikus on avatud planeeringuga 1- kuni 4-toalised korterid, suurusega 29,1-81,9 ruutmeetrit. Korterite planeering on mugav ja funktsionaalne. Planeeringutes on arvestatud, et kodudes oleks ruumi kappidele ja sisse ehitatavatele garderoobidele.

Korterites on vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega venitlatsioon.

Kadakamarja põik 3 hoones on gaasiküttega katel. Tule põik 5 hoonel on energiasäästlik õhk-vesi soojuspumpadel toimiv küttesüsteem.

Uusarendused, Uusarendused Harjumaal, Uued korterid Harjumaal, Perekorterid, Korterid Sauel, Triple Net Capital OÜ, Saue, Uued korterid Tallinna lähiümbruses, Kadakamarja Kodu, Uute korterite müük, Kadakamarja

Koduostjad saavad valida kolme erineva värvilahendusega põranda ning vannitoa viimistluspaketi vahel. Eluruumide seinad on värvitud heledates toonides. Põrandamaterjaliks on stiilne ja vastupidav ühelipiline spoonparkett, esikus ning vannitoas keraamiline plaat. Korteri uksed on parketiga sarnases toonis. Vannitoa seintele paigaldatakse keraamiline plaat.

Panipaigad asuvad soklikorrusel. Parkimiskohad on jaotatud soklikorrusele ning maja ümbrusesse.

Kadakamarja Kodu arendaja Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarenduse ettevõte, mis alustas tegevust 2016. aastal. Ettevõtte arendab terviklikke eluskeskkondi koos ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Tallinna kesklinna piirkonnas Vektor, Peetri alevikus Kesk-Peetri ja Veskikodu ning Sauel Kadakamarja elamuarendus.

Loe rohkem Kadakamarja Kodust SIIT

Kütteperioodi algus tõstab päevakorda gaasiseadmete hooldamise vajaduse

08.10.2020

alt
alt

Kinnisvarategu 2019 on Reidi tee arendus

08.10.2020

Sarnased uudised

alt

Uuring: Merko on jätkuvalt mainekaim kinnisvaraarendaja

alt

Invego rajab Tiskreoja elurajooni juurde ulatusliku ridaelamukompleksi

alt

Uus parkimisnorm on löök koduostja rahakotile

alt

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

alt

Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

alt

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

alt

VAATA PILTE: Tiskreoja elurajoonis pandi müügile juba kümnes maja

alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

alt

Kaamos Kinnisvara ennustab elukondlikule turule positiivset kulgu

Kõige populaarsemad

1

Uus parkimisnorm on löök koduostja rahakotile

2

Segased signaalid kinnisvarasektoris

3

Kui palju kinnisvara Eestis kingitakse?

4

Raivo Aeg: on aeg lubada Eesti üüriturule paindlikkust

5

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Taevakaar“

6

Startis sügise suurim valmismajade kampaania

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla