Lennujaama kõrvale kerkib moodne stock-office ärikeskus

2021. aasta märtsiks on valmimas innovatiivsed A-energiaklassi, hästi läbimõeldud planeeringu ning madalate kõrvalkuludega stock-office tüüpi äripinnad AS Pakendikeskuse arendatavas Ülemiste United Stock Offices nime kandvas ärikeskuses.

Ärikinnisvara, Äripinnad, Laopinnad, Eventus Ehitus, Morten Tibar, Büroopinnad, Tallinn, Ärikinnisvara rent, Nordecon Betoon, Pakendikeskus AS, Uus Maa Pluss, Guru Projekt, Äripinnad Tallinnas

„Saadaval on pinnad suurusega 250-350 m2,“ kommenteerib äri- ja logistikakeskuse üürisuhete loomisega tegelev Uus Maa Pluss partner Morten Tibar. „Linnalähedased, nii öelda kõik ühes lahendused (kontor, esindussaal ja ladu) pinnad on täna kuum kaup.“

Ülemiste United Stock Offices pinnad teeb Tibari sõnul eriliseks asukoht, mis on Tallinna Lennujaama kõrval, täpselt linna piiril. Kõigest 2,9 km kaugusel on Tallinna ringtee, mis tagab suurepärase juurdepääsu kaubaveoks kõikidesse Eesti suurematesse linnadesse ja lähimatesse naaberriikidesse.

Teine oluline kasutegur Ülemiste United Stock-Office klientidele on, et juhul kui pakutavad pinnad jäävad oma lao osas väikseks, on võimalik soodsatel tingimustel ladustada kaupa samas hoones asuvas Pakendikeskuse logistikakeskuses, kust kauba väljastamine toimub vastavalt vajadusele üürniku lattu või kliendile.

Suur-Sõjamäe 37a kinnistule ehitatakse büroo- ja laohoone, ehitusaluse pinnaga 9632,0 m2, mille suurim osa on ettenähtud Pakendikeskus AS kaupluseks, kontoriks ja laoks. Väiksem, eraldi sissepääsudega kahekorruseline hooneosa on büroo-, kaupluse- ja rendipindade plokk (suletud netopindala kokku 10526,9 m²).

Projektiga nähakse ette parkimiskohad 90-le sõiduautole (sh. 2 invaparkla kohta). Laokompleksi sõiduautode parkla tänavapoolsesse külge nähakse ette 4 elektriautode laadimise punkti, samuti parkimiskohad jalgratastele. Lisaks suudab logistikakeskus teenindada samaaegselt 11 sadulveokit.

Kinnistusisesed liikumisteed on projekteeritud nii, et oleksid tagatud kaubikutele ohutud pöörderaadiused.

Ülemiste Keskus jääb ca 4,7 km kaugusele läänesuunas, Tallinna ringtee aga ca 2,9 km kaugusele idasuunas. Lähim ühistranspordipeatus on „Sõjamäe”, asub ca 250 m kaugusel Lagedi – Tallinn-Tartu maanteel. Seal peatuvad bussiliinid nr 7, 15 ja 103.

Ülemiste United Stock Office arendaja on Pakendikeskus AS, kliendisuhetega tegeleb Uus Maa Pluss. Objekti projekteeris Guru Projekt ning ehitajad on Nordecon Betoon ja Eventus Ehitus.

Kinnisvarasektor jõudis septembris koroonaeelsele tasemele

06.10.2020

alt
alt

LVM: majutus-toitlustuspindadel algas suurem omanikevahetus

07.10.2020

Sarnased uudised

alt

Ettevõtted otsivad võimalust bürooruumide ristkasutuseks

alt

5 asja, mille arvelt ei tohiks kontorit valides kokku hoida

alt

Ärikinnisvara nõudlus püsib lähiajal madalam

alt

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

alt

Lidli pood kerkib ka Tartu kesklinna

alt

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

alt

Algatati Estiko Grupi arendatava ärikvartali planeering

alt

Tartu kavandab Turu tänavale uut kaubandushoonet

alt

Kodukontor on tore küll, aga kes katab kulud?

Kõige populaarsemad

1

Kas eelistada kinkelepingut või testamenti?

2

Uusarendused leiavad praegu väga hästi ostjaid

3

Nõmme keskuse areng on sisse saanud uue hoo

4

Merko Ehitus käivitab 130 korteriga Metsatuka arendusprojekti Nõmmel

5

Soodsa üürihinna nautimise asemel tasub tegeleda kodu ostmisega

6

Pirita velodroomist võib saada spordikeskus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla