Mustamäel avati moodne üürimaja

Eile, 15. septembril avati Mustamäel Tehnopoli kõrval kaasaaegne üürimaja Newton Stuudiod. Majas on 90 sisustatud üürikorterit, mis on mõeldud nii lähedal õppivatele tudengitele kui ka lühemalt linnas viibivatele spetsialistidele. Maja teeb unikaalseks co-livingkontseptsioon – elanikele on loodud mugavad võimalused koos ajaveetmiseks ja kogukonnatunde tekkimiseks.

Üürimine, Üürikorterid Tallinnas, Nestin Rent, Andreas Jupits, Stark Ehitus, Üürile anda, Üürimaja, Kauss Arhitektuur OÜ, Üürimajad, Üürikorterid, Newton Stuudiod, Scandium Kinnisvara, Mustamäe, Kalle Aron, Marek Metslaid, Ildiko Siimon

Scandium Kinnisvara arendatud Newton Stuudiotes on nelja tüüpi üüristuudiod – elada saab nii üksi kui ka kahekesi, paarina või sõbraga. Lisaks üürikorteritele leiab Newtonist elanikele mõeldud jõusaali, pinksi- ja telekaala ning pesupesemisruumi. Õues on hubane terrass, pargiala, jalgrattaparkla, tõukerataste laadimiskoht ja kogukonnaaia-stiilis potipõllundus. Süvendatud esimesel korrusel asub autoparkla. 

Maja muudab eriliseks selle suunitlus co-livingkontseptsioonile. Co-livingtähistab eesmärgipärast kogukonna loomist majja, kus ööbivad sarnase mõttelaadi või hoiakuga inimesed. Newtonisse on selleks loodud erinevad ühisruumid nagu lauatennise ruum, jõusaal ja kogukonnaaed. Lisaks toimuvad majas elanikele suunatud üritused ja koosolemised alates lauamänguõhtutest lõpetades teemapidude ja filmivaatamistega.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara partner ja arendusjuht: “Scandiumil on alati olnud tavaks luua üürimajadesse ühisalasid, kus inimesed saavad aja kokkuhoiu ja mugavuse mõttes olulised tegemised tehtud. Co-living kontseptsiooni silmas pidades oleme läinud sammu kaugemale ja mõelnud ka ruumidele, mis tooksid inimesed kokku, pakuksid meelelahutust ja võimalust kaaselanikega tutvuda. Eesmärk on pakkuda Tallinnasse alles kolivatele noortele inimestele kogukonda ja edaspidi ka sõpruskonda, kellega luua uusi startupe, edendada Eesti ettevõtlust ja läbi viia maailmamuutvaid projekte.”

Ildiko Siimon, Scandium Kinnisvara co-living ärisuuna juht: “Kokkuvõtvalt on Newtoni näol tegemist uudse majutuskontseptsiooniga. Ööbida saab siin nii kaua kui vaja – olgu üks nädal või mitu aastat. Kõik stuudiod on täielikult sisustatud, muutes sissekolimise kiireks ja mugavaks. Kappides on olemas isegi söögitegemiseks vajaminev, üle maja levivast internetist rääkimata. Maja haldurina hoolitseme ka selle eest, et siin toimuksid regulaarselt huvitavad sündmused ja co-livingkontseptsioon saaks Eestis tõeliselt tuule tiibadesse.”

Newton Stuudiod koos kõigi üürikorteritega jääb Scandium Kinnisvara portfelli tütarettevõtte Nestin Rent halduses. Maja arhitektid on Kauss Arhitektid ning peatöövõttu teostas Stark Ehitus.

Fotod Andreas Jupits ja Marek Metslaid

Tallinna kesklinna lisandub 80 uut kodu

16.09.2020

alt
alt

Pärnu Mai keskus ei leidnud taas oksjonil omanikku

16.09.2020

Sarnased uudised

alt

Üüriturg pole sugugi nii põhjas kui arvatakse

alt

Üüriturul pääseb nüüd paremini löögile ka väikelaste ja lemmikloomadega

alt

Suurtegija siseneb uue fondiga elukondlike üürimajade turule

alt

Kodu valimine: kas üürida või osta?

alt

Uuring: üürihindade langusega on selleks korraks kõik

alt

Tallinna üüriturg vaevleb ülepakkumise käes

alt

Üüritulu deklareeritakse karmi sanktsiooni kartuses üha enam

alt

Varajane tudengikorterite palavik vähendab kaugemate õppurite valikuid

Kõige populaarsemad

1

Kas korteriühistu tohib paigaldada jälgimiskaamerat?

2

Fahle Park plaanib end linnarahvale järjest enam avada

3

Uuring: Eesti elanike kodune elektriohutus jätab soovida

4

Tabasalu südames algas saja koduga elurajooni ehitus

5

Enne kütteperioodi algust lase spetsialistil korstent kontrollida

6

Kaks bürood liituvad Arco Vara City nime all Arco Vara frantsiisiga

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla