Tallinna kesklinna lisandub 80 uut kodu

Liven AS tütarfirma Liven Kodu 15 OÜ ja AS Maru Ehitus sõlmisid ehituslepingu maksumusega 7 miljonit eurot, mille tulemusena rajatakse Tallinna kesklinna 3 maja 80 korteri ning äripindadega. Väike Tallinna nimeline kinnisvaraarendus valmib 2021. aasta lõpul.

Uusarendused, Liven Kodu 15 OÜ, Sander Treijar, Tallinn, Nord Projekt AS, Uued kodud Tallinnas, Taimo Murer, Uued korterid Tallinnas, Maru Ehitus, Andero Laur, Liven AS

Tallinna kinnisvara hetkeseis näitab tarbija jätkuvat valmidust soetada kinnisvara, mida luues keskendutakse lahenduste terviklikkusele ja kuhu on detailideni integreeritud ostja vajadused. „Kuigi kevadine eriolukord mõjutas ehituse kavandatud ajakava ja selle algus nihkus mõned kuud edasi sügisesse, on müügitempo alates suve keskpaigast kasvanud kiiremini, kui oskasime planeerida,“ sõnas Liven AS-i tegevjuht Andero Laur. „50% kodudest on tänaseks juba broneeritud ja müüdud, mis annab tunnistust sellest, et hoolimata aeg-ajalt kõlavatest pessimistlikest prognoosidest, ootavad koduostjad uusi kvaliteetseid arendusi. Inimeste kindlustunne taastunud ja julgetakse teha tulevikku vaatavaid otsuseid," lisas tegevjuht.

Ehitaja valikul peeti silmas partneri usaldusväärsust kvaliteetse lõpptulemuse saavutamisel. „Maru Ehitus on osalenud mitmel meie hankel ja on hea meel lõpuks jõuda meie esimese omavahelise lepinguni. Nende juhtimisel on valminud mitmeid tähelepanuväärseid ja esinduslikke ehitisi. 20. aasta pikkune ajalugu räägib iseenda eest. Usun, et suudame´üheskoos olla kinnisvaraturu kvaliteediliidrid,“ ütles Laur.

AS Maru Ehituse juhatuse esimees Taimo Murer kinnitas, et Liven AS on kogenud tellija. „Liven on turul tuntud ja hinnatud tegija, keda iseloomustavad kõrge nõudlikkus ehituse kvaliteedi osas, põnevad ja väljakutsuvad projektid. Meil on hea meel olla nende partner arenduses, mis toob Tallinna kesklinna 80 uut kodu,“ märkis Murer.

Liven AS-i tegevjuhi Andero Lauri sõnul on kevadine eriolukord suunanud inimeste väärtusi ning aina enam tuntakse huvi kodude vastu, mis võimaldaks ka kesklinnas nautida privaatsust. „Väike Tallinn lähtub soovist seda pakkuda. Samas on südalinn tõeliselt lähedal ning ümbruskonnast leiab mitmeid koole ja lasteaedu, mis muudab projekti hinnatud elupaigaks,“ tõdes Laur.

Arendaja pikaajaline kogemus ja põhjalik kliendiprofiilide kaardistamine on võimaldanud luua Väike Tallinna projektis lahendusi, mille puhul korterite plaanidele pilku heites tekib hetkega äratundmine. Kõrgete lagedega kodudele, mille siselahendused on välja töötanud Ace of Space sisearhitektid, saab tulevane omanik anda lõpliku iseloomu enda valitud siseviimistlusega. „Meie soov on pakkuda laia valikut siseviimistluse võimalustest, mille hulka kuuluvad ka kardinad, mööbel ja valgustid.

Lähtume terviklikkusest, et kodu oleks sinna kolides päriselt valmis,“ selgitas Andero Laur.

Väike Tallinna majade arhitekt on Sander Treijar, Nord Projekt AS-ist.

Ehitustööd algavad oktoobri alguses ning lõppevad 2021. aasta lõpus.

Prisma avab tuleval aastal Tallinnas kolm kauplust

16.09.2020

alt
alt

Mustamäel avati moodne üürimaja

16.09.2020

Sarnased uudised

alt

Tabasalu südames algas saja koduga elurajooni ehitus

alt

Merko alustas Pikaliiva kvartalis järgmiste kortermajade ehitust

alt

Koplisse kavandatakse jahisadamat

alt

Turul on krundiprojektide uputus

alt

Noblessneri sadamalinnak võitis Baltimaade mainekaima kinnisvaraauhinna

alt

Merko käivitab Pikaliiva korteriarenduse neljanda etapi

alt

400 koduga uus elurajoon sai esimesed elanikud

alt

Pärnu endise Masinatehase territooriumist saab Seileri Kvartal

alt

Ülemiste City avas oma esimesed kodud

Kõige populaarsemad

1

Kas korteriühistu tohib paigaldada jälgimiskaamerat?

2

Üüriturg pole sugugi nii põhjas kui arvatakse

3

Eluasemelaenuturu aktiivsus on taastumas

4

Fahle Park plaanib end linnarahvale järjest enam avada

5

Hoone ja seadmete kulumine pole kindlustusjuhtum

6

Uuring: Eesti elanike kodune elektriohutus jätab soovida

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla