Bureau Veritas tunnistas Ibise ja Swissôteli Eesti turvaliseimateks hotellideks

Maailma ühte suurimasse hotelliketti Accor kuuluvad IBIS Tallinn Center ja Swissôtel Tallinn pälvisid esimestena Eesti hotellidest rahvusvahelise ohutusmärgise ALLSAFE, mis garanteerib kõrgeimad puhastus- ja ohutusstandardid majutusasutustes ka koroonaajal. 

Ibis Tallinn Center

ALLSAFE märgist annab välja maailma juhtiv sertifitseerimisbüroo Bureau Veritas. Ibis ja Swissôtel on ainukesed majutusasutused Eestis, keda on auditeeritud ja kes on ALLSAFE märgise saanud. 

„Puhastus- ja ohutusmeetmete kasutuselevõtt majutusasutustes on praegu väga oluline, kuid ainult tegemisest ei piisa. Usalduse jaoks on vaja ametlikku kinnitust ja selle järele on täna ka nõudlust. Märgis on kinnituseks, et ettevõte tõesti sisuliselt ja järjepidevalt panustab. Accor hotellid Swissôtel ja Ibis on selles osas positiivselt silma paistnud,“ sõnas Bureau Veritas Eesti sertifitseerimise juhataja Andro Kivistik. 

Ibis Tallinn Center hotelli tegevjuht Madis Laid sõnas, et maksimaalse puhtuse ja ohutuse tagamisest majutusasutustes on saanud uus normaalsus. „Peame tegema lisakulutusi, et hoida hotell ohutuna ja turvalisena ning tagada kindlustunne, mida külastajad praegu eriti otsivad. See on ka üks põhjustest, miks majutushinnad ei saa tegelikult meeletult langeda,“ ütles Laid. 

Swissôteli tegevjuht Gilles Felgen tõdes, et praegusel ajal kirjutatakse puhtusestandard ning hügieeninõuded ümber ja sellest saab üks olulisemaid määrajaid majutuskoha valimisel. „Olles osa Accori grupist, kes on kiiresti initsiatiivi haaranud, saame turul olla teerajajad ALLSAFE standardite tutvustamisel. Meid külastades saavad kõik tunda end turvaliselt – nii hotellitoas, restoranis kui spaas,” rääkis Felgen. 

Mõlema hotelli juhid on tuleviku suhtes mõõdukalt optimistlikud ning olenemata sellest, et koroonaviirus on andnud kogu turismisektorile valusa löögi, ei plaani Accori hotellid Eestis oma uksi sulgeda.

„Tahaks muidugi loota, et koroonaviirus enam selliselt pead ei tõsta kui kevadel, kuid samas oleme ka võimalikuks uueks löögiks valmis. Hetkel ei tea keegi täpselt, mida lähikuud toovad, kuid isegi kui peame õppima koroonaviirusega elama, usun, et turism täielikult ei seisku. Oluline on osata muutunud oludega kohaneda,“ rääkis Ibis Tallinn Center hotelli tegevjuht Madis Laid.

„Tänaseks oleme kosunud ja olulise kogemuse võrra rikkamad. Meie töötajad kannavad kaitsemaske või kaitsevisiire, kuid lisaks sellele viime läbi põhjalikke puhastusprotseduure. ALLSAFE standardite järgimisega teeme endast oleneva, et tagada klientidele võimalikult ohutu külastuskogemus, ka keerulisematel aegadel,“ sõnas Swissôteli tegevjuht Gilles Felgen. 

ALLSAFE rahvusvahelised puhtuse ja ohu ennetamise standardid ning märgise lõi Accor hotelligrupp Covid-19 pandeemia tõttu klientide ja töötajate turvalise hotellis viibimise tagamiseks. Standardid on välja töötatud, auditeeritud ja atesteeritud koostöös sertifitseerimisbürooga Bureau Veritas, mis on juhtiv büroo ettevõtete testimise, inspekteerimise ja sertifitseerimise valdkonnas. 

Ohutuse- ja turvalisuse tagamiseks on Ibis ja Swissôtel kasutusele võtnud järgmised ohutusmeetmed:

  • Kogu meeskond on koolitatud COVID-19 viiruse kohta ohutusnõuete täitmise kui ka ohule reageerimise osas. 
  • Töötajad hoiavad kahemeetrist vahemaad üksteisest ja külalistest ning järgivad hügieeninõudeid, pestes ja desinfitseerides regulaarselt käsi.
  • Täiendavat tähelepanu pööratakse tubades tihti kasutatavate alade nagu lülitid, ukselingid, puldid, termopuldid jmt desinfitseerimisele.
  • Hoolikalt desinfitseeritakse üldalade tihedalt kasutatavaid pindasid nagu ukselingid, liftinupud, tualettruumid ning lobby, koosolekuruumide-, restorani-, baari- ja hommikusöögialad.
  • Käte desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad lobby- ja restoranialadel, ühekordsed kummikindad ja meditsiinilised maskid on saadaval vastuvõtulauas.
  • Vastuvõtuala on kaitstud läbipaistva klaasiga. Töötajad kannavad ühekordseid kindaid ja teenindavad üht külalist korraga.
  • Kõik võtmekaardid desinfitseeritakse ning kasutatud kaarte ei kasutata uuesti vähemalt 72 tunni jooksul.
  • Baaris ja restoranis desinfitseeritakse kõiki üldkasutatavaid alasid iga kahe tunni tagant. Menüüd ja lauad desinfitseeritakse pärast iga külalise lahkumist.Lisaks on nii restoranis, hommikusöögialas kui konverentsiruumides tehtud ümberkorraldused, et laudade vahel oleks vähemalt kaks meetrit vahet.

Pankrotihaldur müüb Rakvere Targa Maja hoonestusõigust

18.08.2020

alt
alt

Ülemiste City avas oma esimesed kodud

19.08.2020

Sarnased uudised

alt

Uus ehitisregister jõudis kasutajate ette

alt

Maa-ameti Satiladu toob värsked satelliidiandmed igal õhtul koju kätte

alt

Hoonete katuseid tuleb regulaarselt jääst ja lumest puhastada

alt

Maa-amet koondas ruumiandmed ja -teenused geoportaali

alt

Kolme aasta jooksul selguvad Pärnu jõeruumi kasutamise tulevikusuunad

alt

Kohanimeregistri kaardil saab nüüd vaadata nii mägede kui ka bussipeatuste nimesid

alt

Sadamate andmeid näeb nüüd ka Maa-ameti geoportaalist

alt

Kõnniteede rookimine kasvatab ebaõiglaselt korrusmajade niigi mitmekordistunud koristuskoormust

alt

Eesti linnade ja valdade kõrgemaid tipud said kaardile

Kõige populaarsemad

1

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

2

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

3

Lasnamäele rajatakse Tondiraba park

4

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

5

Paldiski kinnisvaraturu mootorid: töökohad ja hea ühendus Tallinnaga

6

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla