Tallinna südalinnas avab uksed unikaalse majutuslahendusega hotell

Augusti alguses avab Tallinna südalinnas Porto Franco kvartalis uksed hotell Citybox, mis tähistab täiesti uue kontseptsiooniga Norra hotelliketi jõudmist Eestisse. Sadama lähedal asuv majutuskoht pakub külalistele inimkontaktivaba teenust ja taskukohast hinnalahendust.

Ärikinnisvara, Tallinna majutusasutused, Martin Hannus, Teele Lepp, Majutus Tallinnas, Tallinna hotellid, City24.ee, Citybox Tallinn, Hotellid Tallinnas, Majutusasutused

Cityboxi hotellis ei ole portjeesid, vanamoelisi televiisoreid ega toateenindust. See loob unikaalse võimaluse võõrustada külalisi modernsetes tubades väga taskukohase hinnaga, kuid mitte tuues ohvreid mugavuse arvelt – näiteks tasuta wifi levib üle hotelli.

Citybox Tallinn on iseteenindusega hotell, kus külaline saab ise teha sisse- ja väljaregistreerimise. Mõistagi ei tule tal seejuures oodata pikas järjekorras. Samas on oluline teada, et ehkki hotellis ei ole traditsioonilist vastuvõttu, ei jää ükski külaline meie juures iial abita – esmapilgul “nähtamatu” teenindaja on tegelikult kohapeal ööpäevaringselt olemas.

Citybox Tallinna hotelli tegevjuht Teele Lepp toob välja, et kõnealune majutusasutus on esimene sellise kontseptsiooniga hotell Eestis.

„Cityboxi põhimõtted on kooskõlas globaalsete trendidega, pakkudes külalistele mõõdukaid hindu ja rohkem iseseisvust. Taoline lähenemine sobib ideaalselt kaasaegsele külastajale. Meie kliendid ei vaja tubades värvilisi dekoratiivseid patju, minibaare ega kirjapaberikomplekte. Nad on siin, et saada linnas uusi kogemusi,“ ütleb Lepp.

Citybox ühendab endas kesklinna asukohast ja kaasaegsest atmosfäärist tuleneva hubasuse ja mugavuse.  „Tubade ööhinnad algavad 45 eurost. Nii pakume suurepärase peatuspaiga turistile, kes otsib hotelli, mis asub vaid jalutuskäigu kaugusel linna vaatamisväärsustest ja ärikeskusest, kuid jääb hinnatasemelt äärmiselt taskukohaseks,” rõhutab Lepp.

Uue hotelli interjööri kujundades on kasutatud Skandinaavia disaini. Külalisi ootavad 272 numbrituba (ühesed, kahesed, peretoad naridega ja kuus sviiti). Tubade sisustamisel on pööratud olulist rõhku ruumisäästlikkusele ja funktsionaalsusele, samuti pikaajalisusele nii stiili- kui materjalivalikul.

Citybox hotellil on veel üks selgelt eristuv omapära – ühiskasutatavad ruumid. Ühiskasutatavas köögis saavad külalised valmistada ja hoida isiklikke sööke-jooke.

Foto: Martin Hannus

Boheemlasekorter kusagil Herne poe „levialas“ pole enam tudengi unelm

24.07.2020

alt
alt

Ärikinnisvarafond Baltic Horizon Fund maksab investoritele 1,7 miljonit eurot

27.07.2020

Sarnased uudised

alt

Fahle arendaja: kontori valikul otsitakse võimalust erineda, aga ka kasvada

alt

Olukord on halvendanud ennekõike ärikinnisvara valdkonnas

alt

5 tegurit, mis aitavad turbulentsetel aegadel hoida ärikinnisvara väärtust

alt

Siseturism aitas majutusäril püsida

alt

Tartu Kandi arenduse esimene hoone sai ehitusloa

alt

Viimsis valmib Eesti esimene sviitidega eakatekodu

alt

Ärikinnisvarafond Baltic Horizon Fund maksab investoritele 1,7 miljonit eurot

alt

Paidesse kerkib Valgekivi ärikeskus

alt

Tartus algab Lidli kaupluse ehitus

Kõige populaarsemad

1

Üüritulu deklareeritakse karmi sanktsiooni kartuses üha enam

2

Tallinna üüriturg vaevleb ülepakkumise käes

3

Peamised müüdid, mis kimbutavad koduostjaid

4

Uusarenduste müük kogub uuesti hoogu

5

Ehitusfirmad: kriisi mõjud jõuavad ehitussektorisse tuleval aastal

6

Allahindlused kinnisvaraturul – müüt või tegelikkus?

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla