Tallinna südalinnas avab uksed unikaalse majutuslahendusega hotell

Augusti alguses avab Tallinna südalinnas Porto Franco kvartalis uksed hotell Citybox, mis tähistab täiesti uue kontseptsiooniga Norra hotelliketi jõudmist Eestisse. Sadama lähedal asuv majutuskoht pakub külalistele inimkontaktivaba teenust ja taskukohast hinnalahendust.

Ärikinnisvara, Tallinna majutusasutused, Martin Hannus, Teele Lepp, Majutus Tallinnas, Tallinna hotellid, City24.ee, Citybox Tallinn, Hotellid Tallinnas, Majutusasutused

Cityboxi hotellis ei ole portjeesid, vanamoelisi televiisoreid ega toateenindust. See loob unikaalse võimaluse võõrustada külalisi modernsetes tubades väga taskukohase hinnaga, kuid mitte tuues ohvreid mugavuse arvelt – näiteks tasuta wifi levib üle hotelli.

Citybox Tallinn on iseteenindusega hotell, kus külaline saab ise teha sisse- ja väljaregistreerimise. Mõistagi ei tule tal seejuures oodata pikas järjekorras. Samas on oluline teada, et ehkki hotellis ei ole traditsioonilist vastuvõttu, ei jää ükski külaline meie juures iial abita – esmapilgul “nähtamatu” teenindaja on tegelikult kohapeal ööpäevaringselt olemas.

Citybox Tallinna hotelli tegevjuht Teele Lepp toob välja, et kõnealune majutusasutus on esimene sellise kontseptsiooniga hotell Eestis.

„Cityboxi põhimõtted on kooskõlas globaalsete trendidega, pakkudes külalistele mõõdukaid hindu ja rohkem iseseisvust. Taoline lähenemine sobib ideaalselt kaasaegsele külastajale. Meie kliendid ei vaja tubades värvilisi dekoratiivseid patju, minibaare ega kirjapaberikomplekte. Nad on siin, et saada linnas uusi kogemusi,“ ütleb Lepp.

Citybox ühendab endas kesklinna asukohast ja kaasaegsest atmosfäärist tuleneva hubasuse ja mugavuse.  „Tubade ööhinnad algavad 45 eurost. Nii pakume suurepärase peatuspaiga turistile, kes otsib hotelli, mis asub vaid jalutuskäigu kaugusel linna vaatamisväärsustest ja ärikeskusest, kuid jääb hinnatasemelt äärmiselt taskukohaseks,” rõhutab Lepp.

Uue hotelli interjööri kujundades on kasutatud Skandinaavia disaini. Külalisi ootavad 272 numbrituba (ühesed, kahesed, peretoad naridega ja kuus sviiti). Tubade sisustamisel on pööratud olulist rõhku ruumisäästlikkusele ja funktsionaalsusele, samuti pikaajalisusele nii stiili- kui materjalivalikul.

Citybox hotellil on veel üks selgelt eristuv omapära – ühiskasutatavad ruumid. Ühiskasutatavas köögis saavad külalised valmistada ja hoida isiklikke sööke-jooke.

Foto: Martin Hannus

Boheemlasekorter kusagil Herne poe „levialas“ pole enam tudengi unelm

24.07.2020

alt
alt

Ärikinnisvarafond Baltic Horizon Fund maksab investoritele 1,7 miljonit eurot

27.07.2020

Sarnased uudised

alt

Lidl avab esimesed kauplused Eestis selle aasta jooksul

alt

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

alt

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

alt

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

alt

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

alt

Mullu novembris külastas majutusettevõtteid üle poole võrra vähem turiste

alt

Sadamate andmeid näeb nüüd ka Maa-ameti geoportaalist

alt

Tartu vana veterinaarkooli kompleks otsib 625 000 euroga uut omanikku

alt

Capital Mill ostab Pärnu Mai keskuse

Kõige populaarsemad

1

Merko käivitab Noblessneri sadamalinnakus uue korteriarendusprojekti

2

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

3

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

6

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!