Lasnamäel algab MotorCenter Tähesaju ehitus

YIT alustas Lasnamäel Tähesaju ärikvartalis ehitustegevust, mille tulemusena valmib 2021. aasta algul järjekorras juba kolmas autoteenustele ja kaubandusele keskenduv MotorCenter keskus.

Ärikinnisvara, Lasnamäe, Tallinn, YIT Eesti, City24.ee, MotorCenter, Indrek Jakobson, Kaubanduspinnad, Tähesaju MotoCenter

YIT ärikinnisvara arendusosakonna juhi Indrek Jakobsoni sõnul on tänaseks üürilepinguga kaetud juba 50% ärihoone ligi 3000 m² asuvast 11 üüripinnast ning veel 25% on kaetud broneeringutega.

„Huvi MotorCenteri pindade vastu on olnud vaatamata keerulisele kevadele väga suur ning tulevased üürnikud on aktiivselt ruumide lahenduse osas saanud kaasa rääkida. Õnneks ei tekitanud koroonakriis meie ehitusplaanides ka ulatuslikke viivitusi ning juba järgmise aasta kevadel ootavad Tähesaju MotorCenteris külastajaid autoteenindus, tehnoülevaatus, rehvitööde pakkuja, autopesula ning varuosade ja tööriistade kauplused,“ rääkis Jakobson.

Funktsionaalne auto-moto valdkonna tervikkompleks loob sobivad tingimused nii sõidukite teenindamiseks kui ka kaubandustegevuseks, ladustamiseks ja bürootööks. Kõik äripinnad on seetõttu varustatud suurte tõstväravatega, et tagada ligipääs läbisõidetavatele teeninduspindadele. Tähesaju keskuse teeb eriliseks see, et lisaks auto-moto teemalisele kontseptsioonile on selles hoones ka väiksemad stock-office tüüpi äripinnad.

Jakobsoni kinnitusel andis tõuke Tähesaju kvartalisse MotorCenteri rajamiseks Peetri ja Peterburi tee keskuste käivitamisest saadud eduelamus.

„Kaks esimest keskust on osutunud väga populaarseks ning külastajad on selle uudse teenuskontseptsiooni kiirelt omaks võtnud. Tegu on sisuliselt autoomanikele suunatud kaubanduskeskusega, kus ühe katuse alla on koondatud kõik auto hooldamiseks ja sõidukogemuse täiustamiseks vajalikud teenused,“ lisas ta.

Tähesaju ärikvartalis tegutsevate tugevate kaubandus- ja teenindusettevõtete nagu Bauhausi, Prisma, Selveri, Magaziini, Hortese ja teiste nimekate tegijate kohalolu saab Jakobsoni arvates olema Tähesaju MotorCenterile suureks boonuseks. „See, et meie kliendid saavad oma sõiduki teeninduse ajal külastada muid kauplusi või hoopis uisutama minna, loob MotorCenterile kahtlemata suure eelise killustatult üle linna tegutsevate sama teenust pakkuvate äride ees,“ nentis ta.

MotorCenter on Soomes välja töötatud edukas kontseptsioon, mille raames on põhjanaabrite juurde rajatud juba üle kümne teenuskeskuse. YIT esindaja kinnitusel ei jää Tähesaju MotorCenter kindlasti viimaseks omalaadseks Eestis – juba käivad läbirääkimised neljanda keskuse rajamiseks Tallinna.  

Miks valida kombineeritud pinnalahendusega ärihoone?

19.06.2020

alt
alt

Mais oli kinnisvaraturu aktiivsus ligi kolmandiku madalam kui aasta eest

22.06.2020

Sarnased uudised

alt

Fahle arendaja: kontori valikul otsitakse võimalust erineda, aga ka kasvada

alt

Olukord on halvendanud ennekõike ärikinnisvara valdkonnas

alt

5 tegurit, mis aitavad turbulentsetel aegadel hoida ärikinnisvara väärtust

alt

Siseturism aitas majutusäril püsida

alt

Tartu Kandi arenduse esimene hoone sai ehitusloa

alt

Viimsis valmib Eesti esimene sviitidega eakatekodu

alt

Ärikinnisvarafond Baltic Horizon Fund maksab investoritele 1,7 miljonit eurot

alt

Tallinna südalinnas avab uksed unikaalse majutuslahendusega hotell

alt

Paidesse kerkib Valgekivi ärikeskus

Kõige populaarsemad

1

Üüritulu deklareeritakse karmi sanktsiooni kartuses üha enam

2

Tallinna üüriturg vaevleb ülepakkumise käes

3

Peamised müüdid, mis kimbutavad koduostjaid

4

Uusarenduste müük kogub uuesti hoogu

5

Ehitusfirmad: kriisi mõjud jõuavad ehitussektorisse tuleval aastal

6

Allahindlused kinnisvaraturul – müüt või tegelikkus?

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla