Lasnamäel algab MotorCenter Tähesaju ehitus

YIT alustas Lasnamäel Tähesaju ärikvartalis ehitustegevust, mille tulemusena valmib 2021. aasta algul järjekorras juba kolmas autoteenustele ja kaubandusele keskenduv MotorCenter keskus.

Ärikinnisvara, Lasnamäe, Tallinn, YIT Eesti, City24.ee, MotorCenter, Indrek Jakobson, Kaubanduspinnad, Tähesaju MotoCenter

YIT ärikinnisvara arendusosakonna juhi Indrek Jakobsoni sõnul on tänaseks üürilepinguga kaetud juba 50% ärihoone ligi 3000 m² asuvast 11 üüripinnast ning veel 25% on kaetud broneeringutega.

„Huvi MotorCenteri pindade vastu on olnud vaatamata keerulisele kevadele väga suur ning tulevased üürnikud on aktiivselt ruumide lahenduse osas saanud kaasa rääkida. Õnneks ei tekitanud koroonakriis meie ehitusplaanides ka ulatuslikke viivitusi ning juba järgmise aasta kevadel ootavad Tähesaju MotorCenteris külastajaid autoteenindus, tehnoülevaatus, rehvitööde pakkuja, autopesula ning varuosade ja tööriistade kauplused,“ rääkis Jakobson.

Funktsionaalne auto-moto valdkonna tervikkompleks loob sobivad tingimused nii sõidukite teenindamiseks kui ka kaubandustegevuseks, ladustamiseks ja bürootööks. Kõik äripinnad on seetõttu varustatud suurte tõstväravatega, et tagada ligipääs läbisõidetavatele teeninduspindadele. Tähesaju keskuse teeb eriliseks see, et lisaks auto-moto teemalisele kontseptsioonile on selles hoones ka väiksemad stock-office tüüpi äripinnad.

Jakobsoni kinnitusel andis tõuke Tähesaju kvartalisse MotorCenteri rajamiseks Peetri ja Peterburi tee keskuste käivitamisest saadud eduelamus.

„Kaks esimest keskust on osutunud väga populaarseks ning külastajad on selle uudse teenuskontseptsiooni kiirelt omaks võtnud. Tegu on sisuliselt autoomanikele suunatud kaubanduskeskusega, kus ühe katuse alla on koondatud kõik auto hooldamiseks ja sõidukogemuse täiustamiseks vajalikud teenused,“ lisas ta.

Tähesaju ärikvartalis tegutsevate tugevate kaubandus- ja teenindusettevõtete nagu Bauhausi, Prisma, Selveri, Magaziini, Hortese ja teiste nimekate tegijate kohalolu saab Jakobsoni arvates olema Tähesaju MotorCenterile suureks boonuseks. „See, et meie kliendid saavad oma sõiduki teeninduse ajal külastada muid kauplusi või hoopis uisutama minna, loob MotorCenterile kahtlemata suure eelise killustatult üle linna tegutsevate sama teenust pakkuvate äride ees,“ nentis ta.

MotorCenter on Soomes välja töötatud edukas kontseptsioon, mille raames on põhjanaabrite juurde rajatud juba üle kümne teenuskeskuse. YIT esindaja kinnitusel ei jää Tähesaju MotorCenter kindlasti viimaseks omalaadseks Eestis – juba käivad läbirääkimised neljanda keskuse rajamiseks Tallinna.  

Miks valida kombineeritud pinnalahendusega ärihoone?

19.06.2020

alt
alt

Mais oli kinnisvaraturu aktiivsus ligi kolmandiku madalam kui aasta eest

22.06.2020

Sarnased uudised

alt

Lidl avab esimesed kauplused Eestis selle aasta jooksul

alt

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

alt

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

alt

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

alt

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

alt

Mullu novembris külastas majutusettevõtteid üle poole võrra vähem turiste

alt

Sadamate andmeid näeb nüüd ka Maa-ameti geoportaalist

alt

Tartu vana veterinaarkooli kompleks otsib 625 000 euroga uut omanikku

alt

Capital Mill ostab Pärnu Mai keskuse

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

3

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!