Miks valida kombineeritud pinnalahendusega ärihoone?

Stock- ja LoftOffice äripinnad on muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks ning nõudlus kombineeritud äripindade järele on jätkuvalt kasvutrendis. Kombineeritud lahendus toob ühe katuse alla lao-, büroo kui ka kaubanduspinna. Kuid miks kaaluda sellist lahendust?

Ärikinnisvara, kombineeritud pinnalahendus, Jana Christensen, StockOffice, K3, City24.ee, Restate

Paljud ettevõtted kaaluvad just sellist lahendust, sest kolimine kombineeritud lahendusega ruumidesse tagab ettevõtte säästu transpordiga seotud kuludelt, loob efektiivsema ning terviklikuma suhtluse ettevõtte osade vahel ning on mugavamaks lahenduseks töötajatele ja klientidele.

On ju loogiline, et iga ettevõtte prioriteediks on asju ajada võimalikult säästlikult nii rahalises kui keskkonda säästvas mõttes. Lisaks sellele on uuringud näidanud, et aina enam töötajaid peab palgast olulisemaks töötingimusi ning üldist heaolu töökeskkonnas. Olgu selleks siis moodne kontor, mugav transport töö ja kodu vahel, tasuta parkimisvõimalus, söögikohtade ja toidupoodide lähedus või hoopis moodsad valgustus-, ventilatsiooni- ja kütteseadmed.

Näiteks on Kadaka tee ääres asuv K3 ärihoone rajatud eesmärgiga koondada kogu ettevõtte äritegevus ühe katuse alla ning seeläbi säästa logistika-, personali-, kommunikatsiooni- ning kõrvalkuludelt. Hoone allkorrusel on valik vitriinakentega müügipindasid ning üleval korrusel laod ja kontorid. Hoone on ehitatud kaasaegsete ehitusnormide ning tehnoloogia kohaselt, mis tagavad kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu. K3 on rajatud pakkumaks terviklikku lahendust ning on loodud ennekõike kliendi vajadusi silmas pidades.

Kontseptsiooni loomisel oli üheks peamiseks faktoriks ümbruskonna ärisuunitluse toetamine ja puuduvale vajadusele pakkumise osutamine. Tänu oma asukohale ja äritegevust toetavale sünergiale meelitab Kadaka tee ja selle ümbrus iga päev kohale inimesi pea tervest Tallinnast ja selle lähiümbrusest. Kadaka äripiirkond on ajalooliselt olnud ka Mustamäe äritegevuse südameks. Sellest tulenevalt asub K3 just Kadaka äripiirkonna südames ning omab esinduslikku valgustatud klaasfassaadi, et jääda silma paljudele potensiaalsetele klientidele.

Tee oma ettevõttele tuleviku jaoks heategu, liiguta oma äri järgmisele tasemele ning taga kulude kokkuhoid ja töötajate rahulolu. Kolimisega kombineeritud pinnale ei kaota ettevõtte midagi, kuid võidab nii mõndagi.

Loe rohkem K3 ärihoonest siit.

Uus kaugtõestamise teenus on kinnisvaratehingutes tõestanud oma töökindlust

19.06.2020

alt
alt

Lasnamäel algab MotorCenter Tähesaju ehitus

22.06.2020

Sarnased uudised

alt

Fahle arendaja: kontori valikul otsitakse võimalust erineda, aga ka kasvada

alt

Olukord on halvendanud ennekõike ärikinnisvara valdkonnas

alt

5 tegurit, mis aitavad turbulentsetel aegadel hoida ärikinnisvara väärtust

alt

Siseturism aitas majutusäril püsida

alt

Tartu Kandi arenduse esimene hoone sai ehitusloa

alt

Viimsis valmib Eesti esimene sviitidega eakatekodu

alt

Ärikinnisvarafond Baltic Horizon Fund maksab investoritele 1,7 miljonit eurot

alt

Tallinna südalinnas avab uksed unikaalse majutuslahendusega hotell

alt

Paidesse kerkib Valgekivi ärikeskus

Kõige populaarsemad

1

Üüritulu deklareeritakse karmi sanktsiooni kartuses üha enam

2

Tallinna üüriturg vaevleb ülepakkumise käes

3

Peamised müüdid, mis kimbutavad koduostjaid

4

Uusarenduste müük kogub uuesti hoogu

5

Ehitusfirmad: kriisi mõjud jõuavad ehitussektorisse tuleval aastal

6

Allahindlused kinnisvaraturul – müüt või tegelikkus?

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla