Miks valida kombineeritud pinnalahendusega ärihoone?

Stock- ja LoftOffice äripinnad on muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks ning nõudlus kombineeritud äripindade järele on jätkuvalt kasvutrendis. Kombineeritud lahendus toob ühe katuse alla lao-, büroo kui ka kaubanduspinna. Kuid miks kaaluda sellist lahendust?

Ärikinnisvara, kombineeritud pinnalahendus, Jana Christensen, StockOffice, K3, City24.ee, Restate

Paljud ettevõtted kaaluvad just sellist lahendust, sest kolimine kombineeritud lahendusega ruumidesse tagab ettevõtte säästu transpordiga seotud kuludelt, loob efektiivsema ning terviklikuma suhtluse ettevõtte osade vahel ning on mugavamaks lahenduseks töötajatele ja klientidele.

On ju loogiline, et iga ettevõtte prioriteediks on asju ajada võimalikult säästlikult nii rahalises kui keskkonda säästvas mõttes. Lisaks sellele on uuringud näidanud, et aina enam töötajaid peab palgast olulisemaks töötingimusi ning üldist heaolu töökeskkonnas. Olgu selleks siis moodne kontor, mugav transport töö ja kodu vahel, tasuta parkimisvõimalus, söögikohtade ja toidupoodide lähedus või hoopis moodsad valgustus-, ventilatsiooni- ja kütteseadmed.

Näiteks on Kadaka tee ääres asuv K3 ärihoone rajatud eesmärgiga koondada kogu ettevõtte äritegevus ühe katuse alla ning seeläbi säästa logistika-, personali-, kommunikatsiooni- ning kõrvalkuludelt. Hoone allkorrusel on valik vitriinakentega müügipindasid ning üleval korrusel laod ja kontorid. Hoone on ehitatud kaasaegsete ehitusnormide ning tehnoloogia kohaselt, mis tagavad kõrge energiasäästlikkuse ja märkimisväärse püsikulude kokkuhoiu. K3 on rajatud pakkumaks terviklikku lahendust ning on loodud ennekõike kliendi vajadusi silmas pidades.

Kontseptsiooni loomisel oli üheks peamiseks faktoriks ümbruskonna ärisuunitluse toetamine ja puuduvale vajadusele pakkumise osutamine. Tänu oma asukohale ja äritegevust toetavale sünergiale meelitab Kadaka tee ja selle ümbrus iga päev kohale inimesi pea tervest Tallinnast ja selle lähiümbrusest. Kadaka äripiirkond on ajalooliselt olnud ka Mustamäe äritegevuse südameks. Sellest tulenevalt asub K3 just Kadaka äripiirkonna südames ning omab esinduslikku valgustatud klaasfassaadi, et jääda silma paljudele potensiaalsetele klientidele.

Tee oma ettevõttele tuleviku jaoks heategu, liiguta oma äri järgmisele tasemele ning taga kulude kokkuhoid ja töötajate rahulolu. Kolimisega kombineeritud pinnale ei kaota ettevõtte midagi, kuid võidab nii mõndagi.

Loe rohkem K3 ärihoonest siit.

Uus kaugtõestamise teenus on kinnisvaratehingutes tõestanud oma töökindlust

19.06.2020

alt
alt

Lasnamäel algab MotorCenter Tähesaju ehitus

22.06.2020

Sarnased uudised

alt

Lidl avab esimesed kauplused Eestis selle aasta jooksul

alt

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

alt

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

alt

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

alt

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

alt

Mullu novembris külastas majutusettevõtteid üle poole võrra vähem turiste

alt

Sadamate andmeid näeb nüüd ka Maa-ameti geoportaalist

alt

Tartu vana veterinaarkooli kompleks otsib 625 000 euroga uut omanikku

alt

Capital Mill ostab Pärnu Mai keskuse

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

3

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!