Kas sinu aed on suveks valmis?

Eesti suvi on kohal ning järjest enam inimesi veedab suveõhtuid väljas, seda eriti nüüd kui peame olema kodus ja suurtest rahvahulkadest distantsi hoidma. Paljudes aedades on grill juba esimeste soojade ilmadega kasutuses, et pere ja sõbrad saaks koguneda ning koos mõnusalt aega veeta. Kas sinu aed on suveks valmis? Järgnevalt toome välja mitmeid ideid ja nõuandeid, kuidas luua aias mõnus õhkkond iga ilma jaoks.

Sisuturundus, Nõuanne, Terrass, Klaasmaja, Aiamööbel, Aiakujundus, Remondilaen, Terrassi ehitamine, Ehituslaen, Terrassi rajamine, AedSäti terrass korda

Terrass on ideaalne koht, kus päikseliste päevade ajal pärast tööpäeva (või ka kodukontoris) aega veeta. Kui oled üks neist õnnelikest, kellel see on olemas, siis tead tunnet, mis sind valdab, kui pärast pikka töönädalat maha istud, et terrassil soojasid päikesekiiri tunda.

Terrassi eest tuleb aga hoolt kanda, just nagu kõige muu eest aias. Seega, kui oled aia korrastanud, siis vaata, kas terrass vajab puhastamist, hooldustöid või õlitamist. Korralik hooldus on vajalik selleks, et terrass oleks heas korras ja võimalikult kaua kestaks. Kui tööd on tehtud, siis sea aiamööbel valmis, et seal koos teistega säriseva grilli ja šašlõkilõhna kõrval maha istuda.

Kui sul veel pole terrassi, aga otsustad selle ehitada, siis pea meeles, et selline projekt võib olla raha- ja ajanõudlik, kuid tasuks saad koha, kus suve jooksul püsivalt aega veeta. Kui sul hetkel vabu vahendeid pole, siis sobiv laen ettevõtmise finantseerimiseks võib olla üheks lahenduseks.

Pikenda suve

Kui tunned, et suvi on liiga lühike ja soojamaareis pole kinniste piiride tõttu hetkel võimalik, siis on leidlikke võimalusi suve pikendamiseks. Hiljuti järjest enam populaarsust koguvad klaasmajad pakuvad võimalust nautida aiamõnusid ka siis, kui sügis läheneb ja õhtud on jahedad või kui jaanipäev on vihmane nagu Eesti suvele pahatihti kohane.

Klaasmajad meenutavad oma välimuselt kasvuhoonet, kuid nende funktsiooniks on ruum, kus istuda ning aega veeta. Klaasmaja võluks on, et seal oled justkui sees ja väljas ühekorraga, sest saad läbi klaasist seinte aia ilu imetleda. Kui lisad klaasmajja ka soojaallika, võid maja kasutada ka külmemate ilmadega.

Hubane aianurgake

Terrass ja klaasmaja pakuvad võimalust ühiseks ajaveetmiseks, kuid üksinduse nautimiseks on hea, kui on olemas ka vaiksem nurk. Leia eraldatud ala ning sea sinna pink või võrkkiik, kus saad raamatut lugeda või päevitada. Kui soovid, et see aianurk mahutaks ka teisi, siis sea sinna aiamööbel, mis mahutaks terve pere.

Ükskõik, millise projekti kasuks otsustad, tulemuseks on koht, mida saad aastate vältel nautida – isegi siis, kui välisreisid pole võimalikud.

Suur ülevaade: kus ja millise summa eest saab Tallinnas töökoha üürida?

16.06.2020

alt
alt

Kinnisvaraturul suurt pauku ei tule

16.06.2020

Sarnased uudised

alt

Kuidas pikendada nõudepesumasina eluiga?

alt

Millest sõltub sise- ja välisukse hind?

alt

Kui palju maksab maakütte paigaldus?

alt

Kuidas sisustada nõupidamisruum videokonverentside tarbeks õige tehnikaga?

alt

Millistel juhtudel tasub korter müüa koos sisustusega?

alt

Murutrimmerid - elektri- või bensiinitrimmer murupuhmaste eemaldamiseks

alt

4 kõige tavalisemat viga, mida kinnisvaraarendajad teevad rahastuse kaasamisel

alt

Õhupuhastaja valimine avatud köögiga korterisse

alt

Kuidas sisustada väikest vannituba?

Kõige populaarsemad

1

Merko käivitab Noblessneri sadamalinnakus uue korteriarendusprojekti

2

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

3

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

6

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!