ÖÖD majade disain edukas ka hotelliäris

Moodulmajas ei ole iseenesest midagi uut, ent ÖÖD majade disain haaras maailma tähelepanu mõne aastaga. Rahvusvaheline populaarsus on käinud käsikäes märkamisega koduturul, mistõttu on ÖÖD maju ostetud Eestis nii väljarentimiseks, sauna- ja külalistemajaks kui talveaiaks. ÖÖD peegelmajade enda kogemus renditurul on olnud aga üle ootuste positiivne,  seetõttu on võimalik juba kuu aja pärast rentida ÖÖD maja lisaks Jõelähtmele ka Tallinna lähedal Rannamõisas ning Lõuna-Eestis Käärikul.

Arhitektuur, Moodulmajad, ÖÖD maja, Andreas Tiik

Vendade Jaak ja Andreas Tiigi soovist linnast põgeneda ja looduses mugavalt puhata tekkis 2016. aastal esimene 18-ruutmeetrine ÖÖD peegelmaja. Neli aastat hiljem on ÖÖD jõudnud 12-sse riiki üle maailma, sh Islandile, Ghanasse ja USAsse, ning kogub üha suuremat tähelepanu ka kodumaiste klientide hulgas. Mõeldud peamiselt elamusturismi toetavaks hotelliäriks, on ÖÖD maju kokku müüdud sadakond. Esimene ÖÖD hotell Jõeranna paistab silma pea 100-protsendilise täituvusega ning on investeeringuna tasunud end mõne aastaga.

Arhitektuur, Moodulmajad, ÖÖD maja, Andreas Tiik

Suurest huvist ÖÖD majade rentimise järele (hetkel on üle Eesti võimalik rentida ÖÖD maju neljas erinevas kohas) on juba mõnda aega küpsemas olnud plaan laiendada ÖÖD hotellide valikut siinsamas Eestis, kuid seoses senise töömahuga ei ole see nii lihtsasti realiseerunud. Nõudlus ÖÖD kogemuse järele looduskaunites kohtades on julgustanud ÖÖDi avama uusi hotelle üle Eesti. Seetõttu on juba juunikuus võimalik rentida lisaks ÖÖD Jõelähtme hotellile majutust ka Rannamõisas ning Käärikul.

Arhitektuur, Moodulmajad, ÖÖD maja, Andreas Tiik

Uued majad rõõmustavad kindlasti paljusid kliente, kes on seni üsna tulutult püüdnud tabada vabasid päevasid ÖÖD Jõelähtme Airbnb graafikus. Kõik päevad on kuni septembrini broneeritud ning maikuus suveplaane tegevate inimeste mure on õigustatud.

“Kohtame sageli klientide pahameelt, et ÖÖD Jõelähtme maja 100% välja müüdud on”, kirjeldab praeguse hetke samal ajal rõõmsat ja tusatekitavat olukorda ÖÖDi tegevjuht Andreas Tiik. „Eelmisel suvel oli ÖÖD Jõeranna hotell märtsist oktoobrini 100% välja müüdud ning hoolimata Covid-19 viirusest on ka sel aastal nõudlus ÖÖD peegelmaja kogemuse järele suurem kui hetkel pakkuda suudame. Lausa kahju on inimestest, kes tegelikult väga ettenägelikult juba aprillikuus suveplaane teevad. Aga seni oleme pidanud paljudele kahjuks ära ütlema.“

Arhitektuur, Moodulmajad, ÖÖD maja, Andreas Tiik

Jaanipäevast alates saavad kliendid broneerida ÖÖD majasid aga lisaks Jõelähtmele ka Lõuna-Eestis Käärikul, kus juba sel nädalal pandi püsti kaks uut maja, ning Tallinna lähedal Rannamõisas. Mõlemad majad asuvad kauni looduse rüpes, mis annavad imelise võimaluse lülituda välja linnakärast, et siis laetud patareidega taas tööle ja igapäevaste toimetuste juurde naasta. Broneerimisvõimaluste kohta ilmub peagi täpsustav info ÖÖD Facebooki lehel.

Tutvu ÖÖD majaga City24 valmismajade kampaanias ning osale küsitluses – kõigi vastajate vahel loositakse välja ööbimine kaheks ööks ÖÖD Hotell Jõerannas, Käärikul või Rannamõisas. Vasta küsitlusele siin.

 

Milline on suurim üürikorteritega seotud probleem korteriühistutes?

29.05.2020

alt
alt

Mida jälgida elamukrundi valikul?

01.06.2020

Sarnased uudised

alt

Rail Baltica Ülemiste ühisterminali ehituseks läheb järgmisel aastal

alt

Aasta puitehitis on Saue vallamaja

alt

Hiiumaa pealinn sai uue keskväljaku

alt

Patarei Merekindluse arhitektuurikonkursi võitis ideekavand „Taevakaar“

alt

Valminud on Pärnu kolmanda silla eskiislahendus

alt

Pärnu endise Masinatehase territooriumist saab Seileri Kvartal

alt

Rakvere Vallimäel valmis unikaalne vabaõhukeskus

alt

Patarei Merekindlus avas kõigile uksed

alt

Rakveres avatakse uuenenud Vallimägi

Kõige populaarsemad

1

LVM laiendab müügihitiks kujunenud eramupiirkonda Kuressaare piiril

2

EfTEN Real Estate Fund III siseneb hooldekodude segmenti

3

Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

4

Kolmandas kvartalis ehitati uusi hooneid vähem

5

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

6

Hakka jaamaülemaks või jaamaülema naiseks

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla