1Partneri käive kasvas ligi 9 miljoni euroni

1Partner Kinnisvaragrupi 2019. aasta käive oli üle 8,7 miljoni euro, mis on varasema aastaga võrreldes 16 protsenti enam, ettevõtte viis aasta jooksul oma kaubamärgi ka Läti ja Leedu turule.

Kinnisvaraettevõtted, Martin Vahter, City24.ee, 1Partner Kinnisvara

“Olenemata majandustsüklist vaatavad paljud rahvusvahelised kinnisvaraarendajad ja investorid Balti riike ühtse regioonina ning eeldavad, et neid teenindab kõigis riikides sama kinnisvaraettevõte,” selgitas 1Partner Kinnisvaragrupi juhatuse esimees Martin Vahter laienemise peamisi tagamaid ning lisas, et lisaks tekkivale sünergiale klientide ootuste juhtimisel loodetakse ärilist efekti ka parimate praktikate jagamisest riikide vahel.

“1Partnerile oli see vahenduse osas kogu 16-aastase ajaloo parim aasta, mil tegime kokku üle kolme tuhande erineva tehingu ja hindamise," rääkis Vahter lisades, et tõenäoliselt jääb see tulemus sihiks ette mitmeks järgmisekski aastaks. "Arusaadavalt on tänavu kogu sektoris rõhk kulude kokkuhoiul ja nõrgemate tegijate jaoks võib küsimus olla isegi üldse ellujäämises," viitas Martin Vahter viimaste kuude muutustele ja nentis, et heal ajal kogutud varusid tuleb nüüd kasutada jahtunud perioodi edukaks üle elamiseks.

"Kõige kasumlikum oli eelmisel aastal kinnisvara vahendus- ja nõustamistegevus, suurima käibeosa andis ehitustegevus ja kiireimat kasvu näitasid grupi uued ettevõtted 1Partner Haldus ja 1Partner Seven," kirjeldas Martin Vahter, kelle sõnul kasvasid mullu kõigi ettevõtete tegevusmahud. Samas grupi kasum eelmisel aastal 14% vähenes. "Kuna laienemine uutele turgudele ja uutesse valdkondadesse tõi kaasa tuntava koguse ühekordseid kulusid, siis oli kasumi mõningane langus igati ootuspärane," nentis Vahter.

Üle poole grupi möödunud aasta käibest andnud 1Partner Ehituse käive kasvas aastaga 10%, tuntumatest objektidest valmisid mullu Põhjala pruulikoda ja Tallinna südalinnas valminud Notheli hotell.

2004. aastal Eestis asutatud 1Partner gruppi kuulub kolmes Balti riigis kinnisvara hindamise ja müügiga tegelev 1Partner Kinnisvara, 1Partner Arendus, 1Partner Ehitus ning 1Partner Haldus, ärikinnisvara nõustamiskeskus 1Partner Seven ja vahendusteenuse pakkuja 1Partner Kommertskinnisvara. 1Partner Kinnisvaragrupi 2018. aasta käive oli 7,5 miljonit eurot. Ettevõtte kolme riigi esindustes töötab 120 inimest.

Foto: Pixabay

Korteriühistul tuleks põhikirjas loobuda 100% häälteeenamuse nõudest

19.05.2020

alt
alt

Kinnisvaratehingute arv kukkus aprillis aastases võrdluses kolmandiku võrra

20.05.2020

Sarnased uudised

alt

Mainor Ülemiste kinnitas mulluseks puhaskasumiks 12,1 miljonit eurot

alt

Pro Kapitali kahjum süvenes esimeses kvartalis 4 miljonini

alt

Kuhu tõttad, maakleriamet?

alt

Tegevust alustas Uus Maa Central

alt

Riigi Kinnisvara maksab 40 miljonit eurot dividende

alt

Arco Vara kvartalikäive kasvas üle kahe korra 2,2 miljoni euroni

alt

Eestis sõlmiti ajaloo esimene 100 protsenti kontaktivaba kinnisvaratehing

alt

Arco Vara plaanib maksta dividendi 4 senti aktsia kohta

alt

Uus Maa avas frantsiisi Põhja-Tallinnas

Kõige populaarsemad

1

Riik suurendab väikeelamute omanikele mõeldud rekonstrueerimistoetust

2

Eraklientide käitumine ennustab lööki linnakorteritele

3

Kuhu tõttad, maakleriamet?

4

Uus elurajoon meelitab elanikke suure õunaaiaga

5

Millised muutused toimuvad büroopindadega?

6

Viljandimaal valmis kohaliku tööhõive soodustamiseks üürimaja

Toimetaja valik

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla

alt

Kinnisvaratehinguid tehakse ka tänases kriisiolukorras