Avati Eesti esimene hübriidhotell Oru Hub Hotell

Tänasest on avatud Oru Hub Hotell, mis toob Eestisse maailmas üha enam populaarsust koguva hübriidhotelli kontseptsiooni. Traditsioonilise hotellipidamisega jäeti Kadrioru veeres hüvasti 2019. aasta novembris, mil toonane Oru Hotell sulges renoveerimiseks uksed. Kuue kuu jooksul on läbi viidud põhjalik uuenduskuur nii teenustes, teeninduses kui interjööris, pakkumaks Eestis seni veel uudset lähenemist klientide muutunud ootustele ja vajadustele.

Ärikinnisvara, Aet Kiivet, Kätlin Ölluk, Kristel Mäenurm, Skillmill, Oru Hub Hotel, NOBE Design, Majutus Tallinnas, Tallinna hotellid, Oru hotell, Velvet, City24.ee, Majutusasutused, Edith Mihkelson

"Koht puhkamiseks, töötamiseks ja söömiseks - sellises järjekorras nagu ise soovid," iseloomustab äsja avatud hotelli selle tegevjuht Kristel Mäenurm. "Tahtsime, et Oru Hub Hotellist saaks koht, mis ühendaks endas hotellide, AirBnb ning ühistöökontorite parimaid omadusi – hea olemisega inspireeriv atmosfäär, mis pakuks seejuures hotellile omast võimalust lasta kellelgi teisel enda eest mõnusalt hoolt kanda," lisas Mäenurm.

Disainiagentuur Velveti eestvedamisel valmis uus sisearhitektuur Kätlin Ölluki ja Aet Kiivetiga (NOBE Design) ning uus teeninduskontseptsioon Edith Mihkelsoni abiga (SKILLMILL). 55 numbritoaga hotelli südameks on avatud ühisala, mille kujundus on inspireeritud hubasest ning boheemlaslikust verandast, mis loob ühtaegu nii mõnusa elutoa kui ka mugava koha töötamiseks. Ühistöö põhimõttel toimiv ala on varustatud kõige kaugtööks vajalikuga ülikiirest internetiühendusest loominguliste mõttenurkadeni, millele lisavad hubasust hea teenindus ning puhas toit.

"Oru Hub Hotell on Eesti esimene elustiilihotell, sest teame, et iga reis ei pruugi olla puhkus, vaid tihtipeale on eesmärgiks fokusseeritud töö. Vahel on aga vaja end lihtsalt välja puhata ning tunda, et sinu eest hoolitsetakse. Meie juures saab kõike seda teha: ühe katuse all, segamatult ja muretult," lisas Mäenurm.

Foto: Oru Hub Hotell

Arendajad teevad soodustusi mõõdukalt

15.05.2020

alt
alt

Tallinna korterite pakkumishinnad on üllatavalt püsivad

18.05.2020

Sarnased uudised

alt

Tartu Kandi arenduses peeti kahekordset sarikapidu

alt

Seli müüs Danske peahoone Bigbankile

alt

A. Lauteri tänavale kavandatakse kõrghoonet

alt

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

alt

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

alt

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

alt

Patarei Merekindluse hoovid saavad 5000-ruutmeetrise klaaskatuse

alt

Efteni kolmas fond tegi septembris rekordkäibe

alt

LVM: majutus-toitlustuspindadel algas suurem omanikevahetus

Kõige populaarsemad

1

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

2

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

3

City24.ee toob reaalsed kliendid

4

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

5

Andree Raid: Kinnisvarainvestorid, palun rahakott valmis panna!

6

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla