Kesk-Peetri: Mõnus elukeskkond suurlinna piiril

Tallinna ja Rae valla piiril asuv Peetri alevik on jõudsalt arenenud mõnusaks elukeskkonnaks, mis konkureerib vabalt pealinna vanemate eramurajoonidega nagu Nõmme ja Pirita. Lisaks hästi välja arendatud transpordi- ja teenuste taristule üllatab Peetri uusi elanikke hea logistilise asukoha ja kesklinna lähedusega – autoga jõuab alevikust Viru väljakule vaid tosina minutiga, poolele teele jäävad lennujaam, Ülemiste City ja Eesti suurim ning mitmekülgseim Ülemiste kaubanduskeskus.

Uusarendused, Uued korterid, Uued korterid Harjumaal, Kesk-Peetri, City24.ee, Peetri alevik

Pealinna ümbruses on vähe elamuarenduspiirkondi, mis oleks nii loomulikult ja harmooniliselt linnaga seotud nagu Peetri alevik. Polegi siis ime, et arendajad rajavad sinna ridamisi kaasaegseid elamispindu. Võtame näiteks Kesk-Peetri korteriarenduse, mille perekeskne lähenemine võimaldab rahulikus keskkonnas omada kodu nii noorel perel kui vanematel inimestel, kes ehk eelistavad kesklinna mürast eemalduda või oma laste naabruskonda kolida. Kesk-Peetri elamispindade valikus on kahe- kuni neljatoalised, praktilise planeeringuga ja avara rõduga kodud – seega on igaühel võimalik valida omale optimaalsed eluruumid.

Kesk-Peetri elukeskkonna arhitektuurne lahendus on loodud koostöös arhitekt Tõnis Saviga,  sisekujunduslikku nõu on jaganud sisearhitekt Reet Helisabeth Karm. Välis- ja sisearhitektuuris on lähtutud põhimõttest, et tegu oleks ajatu ning vastupidava koduga, mille väärtus ajas säiliks. 

Elukvartalit iseloomustab püüe tõelise kodukanditunde ja turvalise naabruskonna loomisele, sellepärast on kuus stiilset kortermaja madalad, vaid kolmekorruselised. Nendes asuvad korterid on hoolikalt läbi mõeldud planeeringutega, arvestades koduostja tänaseid ja homseid ootusi ning luues võimalikult nutikat ruumikasutust.

Esimese korruse korteritele lisavad avarust terrassid, kõrgemate korruste korteritel rõdud.

Majade vahele jääb turvaline autovaba puhkeala laste mänguväljakutega ja täiskasvanute fitness alaga.

Eluruumi avarust suurendab ka käesoleval aastal hoonete vahetusse lähedusse rajatav avar ja uudne rekreatsiooniala Peetri Park, mis on täis mitmekülgseid võimalusi kvaliteetseks ajaveetmiseks värskes õhus. Park jaotub aktiivsete ja passiivsete tegevustega aladeks –võimalused on teha aktiivselt sporti, kuid veeta aega ka rahulikumas meeleolus. Pargi südames hakkab paiknema omanäoline lasteväljak, mis jääb laste turvalisuse eesmärgil eraldatuks ülejäänud pargialast ja mille kujundamiseks on saadud inspiratsiooni lähedal asuvast lennujaamast.

Uusarendused, Uued korterid, Uued korterid Harjumaal, Kesk-Peetri, City24.ee, Peetri alevik

Kodude tehnilises kvaliteedis allahindlust ei tehta                

Kesk-Peetri hoonete energiaklass on B. See tagatakse avarate kolmekordsete selektiivklaasidega akende, tänapäevaste puituste ja soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga. Igasse korterisse on projekteeritud mehaaniline sissepuhke- ja väljatõmbesüsteem. Köökidesse on pliidi kubude jaoks projekteeritud eraldi ventilatsioonitorustik, mis juhib õhu katusele.

Kesk-Peetri kortermajades on õhk‐vesi soojuspumpadel töötav küttesüsteem. Korterites on mugav ja energiasäästlik vesipõrandaküte, mida saab reguleerida ruumipõhiselt.

Kortermajad on ühendatud vee- ja kanalisatsioonivõrku.

Panipaigad on valitud korteritele ja asuvad esimesel korrusel. Korterelamu elanikele mõeldud parkimiskohad asuvad omal kinnistul murukivi- ja asfaldikattega parkimisplatsil. 

Loe Kesk-Peetri korteriarendusest lähemalt SIIT.

Koroonaviirus suurendab ebakindlust kinnisvaraturul

17.03.2020

alt
alt

Kolm superkodu, kus oleks päris mõnus karantiini pidada

18.03.2020

Sarnased uudised

alt

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

alt

Kesk-Peetri korterid on pretsedenditult populaarsed

alt

Mida peaks klient teadma kinnisvara hindamisest uusarendusse kodu ostes?

alt

VAATA PILTE: Tiskreoja elurajoonis pandi müügile juba kümnes maja

alt

PILK PEALE: Tabasalus valmivad uued uhked ridaelamud ja avarad korterid

alt

Kaamos Kinnisvara ennustab elukondlikule turule positiivset kulgu

alt

Mis kriis? Uusarendusi müüakse mulluse tempoga!

alt

Hea elukeskkond, parkimiskoht ja panipaik hinnas - siin need kodud on!

alt

Kadakamarja – rõõm rahulikust väikelinnast

Kõige populaarsemad

1

Puhas sissekolimise rõõm ja luksus!

2

DEPO avab Tallinnas Eesti suurima aia- ja ehituskaupade poe

3

City24.ee toob reaalsed kliendid

4

Swedbanki peakontor kolib Hipodroomi kvartalisse

5

Andree Raid: Kinnisvarainvestorid, palun rahakott valmis panna!

6

Lumi Capital avas logistikakinnisvarale keskenduva ärisuuna

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla