VEKTOR: Vana kommivabriku uuenev naabrus pakub erilise üllatuse

Tallinna kesklinna on kerkimas stiilne ja luksuslik hoone, mis kätkeb endas nii kaubandus- ja büroopindu kui avarate panoraamvaadetega kortereid. Endise Kalevi kommivabriku naabrusesse rajatava VEKTORI arenduse unikaalse arhitektuurilise lahenduse on loonud Kadarik Tüür Arhitektid, sisekujunduses järgitakse moodsaid urbanistlikke lahendusi. Maja valmib 2022. aastal.

VEKTOR

VEKTOR loob piirkonda täiesti uue kvaliteedi nii äri- kui ka elukeskkonna mõistes ja pretendeerib kindlasti Kitseküla asumi keskuse tiitlile. Arenduses saavad olema ruumid moodsate poodide ja mugavaks eluks tarvilike teenuste jaoks. Samuti leiavad seal koha esinduslikud bürooruumid ja nende kohale jäävad avarad korterid. Kaubanduspinnad paiknevad projekti kohaselt esimesel korrusel, bürood 2.-4. korrusel ja korterid 5.-16. korrusel.

VEKTORI asukoht on nii tulevaste elanike kui kontoritöötajate jaoks logistilises mõttes ideaalne. Tööpäevasagina lõppedes jääb see arendus vana-ja südalinna melust piisavalt kaugele, et hinnata piirkonda rahulikuks. Samas aga on tänu suurepärastele ühistranspordiühendustele võimalik jõuda kiiresti linna erinevatesse punktidesse – elanike käsutuses on nii lähedal asuvad bussi-, trammi- kui rongiliinid. Taksosõit Vabaduse platsile võtab VEKTORIST näiteks vaid mõned minutid.

VEKTORISSE sobib kodu soetada neil, kes eelistavad pisut luksuslikumat, aktiivset ja linlikku elustiili mugavate transpordiühendustega ning lähedusse jäävate kultuuri-, meelelahutus- ning sportimisvõimalustega. Kindlasti on tegemist ka väga magusa kohaga üürikorteritesse investeerijate jaoks.

Seda kõike toetab uue maja funktsionaalne ja stiilne sisu – kõrged laed ning avarad aknad, kust avanevad võimsad vaated südalinna tornidele, merele ja Ülemiste järvele.

VEKTOR

Uute kodude sisearhitektuur, pakub nii skandinaavia minimalismi, prantsusepärast elegantsi kui ka luksuslikumat sumedust. Koduostjal on võimalik valida, kas soovib jõulisemat ja söekamat, heledamat ja pehmemat või rahuliku ning neutraalse põhjamaise joonega viimistluslahendust.

Visuaalset harmooniat toetavad VEKTORIS väga head tehnilised lahendused nagu tubade kaupa reguleeritav vesipõrandaküte, korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon ja jahutus, kaugloetavad arvestid, kiired liftid, turvaline panipaikade ja rattaparklaga maa-alune garaaž ning parkimismaja.

Hoone sees avaneb nutikalt liigendatud multifunktsionaalne keskkond, mis on kaasaegselt mugav, elegantne ja ökonoomne.

Multifunktsionaalses majas on privaatsus tagatud äripindadest eraldi paiknevate trepikodade, liftide ning parkimismajadega, milles on tulevikku vaatavalt olemas kohad elektriautode omanikele.

Elanikke ootab ka privaatne ja haljastatud, viiesaja ruutmeetrine talveaed-ühisala, mis on aastaringselt soe ja sisustatud roheliste taimedega ning mida läbib jalgtee koos privaatsete puhkenurkade ja pinkidega. Samuti on võimalik lõõgastuda lamamistoolide, puude ja põõsastega avatud katusepargis.

Turvalisuse tagamiseks on iga korter ning panipaikade üldala eraldi valvestatav. Hoone sissepääsud varustatakse video-fonolukuga, korterite fonopaneel videoekraaniga. Korterid on varustatud automaatse tulekahju signalisatsiooniga.

Loe projektist lähemalt SIIT .

Tallinna korterite müük ja hind pööras suuna jälle üles

10.03.2020

alt
alt

Üüriinvestorite ja külaliskorterite tõetund

11.03.2020

Sarnased uudised

alt

Liikuri Kvartal – moodne ja kaasaegne naabruskond Lasnamäe alguses

alt

Tabasalu südamesse tuleb üle 15 aasta uus elamukvartal

alt

Menukas Tiskreoja elurajoonis on uue kodu leidnud juba üle saja pere

alt

Ettevõtja asus Suure-Jaani tööstusparki elumaju ehitama

alt

Kesk-Peetri: Mõnus elukeskkond suurlinna piiril

alt

Tabasallu tuleb suur elamuarendus

alt

Tallinna ülemise tuletorni krundile kerkib uus elamurajoon

alt

Merko alustas Uus-Veerenni kolmanda etapi ehitust

Kõige populaarsemad

1

Ilusa kinnisvarakuu lõpetas kriis

2

Koroonakriis ei ole korterite müügihindu veel oluliselt kõigutanud

3

Kas kinnisvara eksperthinnang valmistas pettumuse?

4

Korterite pakkumishindade murenemine algas Mustamäelt

5

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla

6

Esimese korruse kaubanduspindade nõudlus on oluliselt kasvanud

Toimetaja valik

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla

alt

Kinnisvaratehinguid tehakse ka tänases kriisiolukorras

alt

Kinnisvara ostuesindus on mõeldud neile, kes oma hambaid ise ei paranda