VEKTOR: Vana kommivabriku uuenev naabrus pakub erilise üllatuse

Tallinna kesklinna on kerkimas stiilne ja luksuslik hoone, mis kätkeb endas nii kaubandus- ja büroopindu kui avarate panoraamvaadetega kortereid. Endise Kalevi kommivabriku naabrusesse rajatava VEKTORI arenduse unikaalse arhitektuurilise lahenduse on loonud Kadarik Tüür Arhitektid, sisekujunduses järgitakse moodsaid urbanistlikke lahendusi. Maja valmib 2022. aastal.

VEKTOR

VEKTOR loob piirkonda täiesti uue kvaliteedi nii äri- kui ka elukeskkonna mõistes ja pretendeerib kindlasti Kitseküla asumi keskuse tiitlile. Arenduses saavad olema ruumid moodsate poodide ja mugavaks eluks tarvilike teenuste jaoks. Samuti leiavad seal koha esinduslikud bürooruumid ja nende kohale jäävad avarad korterid. Kaubanduspinnad paiknevad projekti kohaselt esimesel korrusel, bürood 2.-4. korrusel ja korterid 5.-16. korrusel.

VEKTORI asukoht on nii tulevaste elanike kui kontoritöötajate jaoks logistilises mõttes ideaalne. Tööpäevasagina lõppedes jääb see arendus vana-ja südalinna melust piisavalt kaugele, et hinnata piirkonda rahulikuks. Samas aga on tänu suurepärastele ühistranspordiühendustele võimalik jõuda kiiresti linna erinevatesse punktidesse – elanike käsutuses on nii lähedal asuvad bussi-, trammi- kui rongiliinid. Taksosõit Vabaduse platsile võtab VEKTORIST näiteks vaid mõned minutid.

VEKTORISSE sobib kodu soetada neil, kes eelistavad pisut luksuslikumat, aktiivset ja linlikku elustiili mugavate transpordiühendustega ning lähedusse jäävate kultuuri-, meelelahutus- ning sportimisvõimalustega. Kindlasti on tegemist ka väga magusa kohaga üürikorteritesse investeerijate jaoks.

Seda kõike toetab uue maja funktsionaalne ja stiilne sisu – kõrged laed ning avarad aknad, kust avanevad võimsad vaated südalinna tornidele, merele ja Ülemiste järvele.

VEKTOR

Uute kodude sisearhitektuur, pakub nii skandinaavia minimalismi, prantsusepärast elegantsi kui ka luksuslikumat sumedust. Koduostjal on võimalik valida, kas soovib jõulisemat ja söekamat, heledamat ja pehmemat või rahuliku ning neutraalse põhjamaise joonega viimistluslahendust.

Visuaalset harmooniat toetavad VEKTORIS väga head tehnilised lahendused nagu tubade kaupa reguleeritav vesipõrandaküte, korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon ja jahutus, kaugloetavad arvestid, kiired liftid, turvaline panipaikade ja rattaparklaga maa-alune garaaž ning parkimismaja.

Hoone sees avaneb nutikalt liigendatud multifunktsionaalne keskkond, mis on kaasaegselt mugav, elegantne ja ökonoomne.

Multifunktsionaalses majas on privaatsus tagatud äripindadest eraldi paiknevate trepikodade, liftide ning parkimismajadega, milles on tulevikku vaatavalt olemas kohad elektriautode omanikele.

Elanikke ootab ka privaatne ja haljastatud, viiesaja ruutmeetrine talveaed-ühisala, mis on aastaringselt soe ja sisustatud roheliste taimedega ning mida läbib jalgtee koos privaatsete puhkenurkade ja pinkidega. Samuti on võimalik lõõgastuda lamamistoolide, puude ja põõsastega avatud katusepargis.

Turvalisuse tagamiseks on iga korter ning panipaikade üldala eraldi valvestatav. Hoone sissepääsud varustatakse video-fonolukuga, korterite fonopaneel videoekraaniga. Korterid on varustatud automaatse tulekahju signalisatsiooniga.

Loe projektist lähemalt SIIT .

Tallinna korterite müük ja hind pööras suuna jälle üles

10.03.2020

alt
alt

Üüriinvestorite ja külaliskorterite tõetund

11.03.2020

Sarnased uudised

alt

Mullu valmis kõige rohkem eluruume 3-5 korruselistes majades

alt

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

alt

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

alt

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

alt

Arendaja lubab: Harku järve rand jääb linlastele avatuks

alt

Endover: uusarendustes terendab defitsiit

alt

Tartu uusarenduste müügiturg kasvas mullu kriisist hoolimata

alt

Ajalooline Lutheri Kvartal saab uue hingamise

alt

Endisest Tartu sidejaamast sai suurlinlik loftidega elumaja

Kõige populaarsemad

1

Alates 1. märtsist laieneb vingugaasianduri kohustus

2

Uutele hoonetele peab paigaldama elektriautode laadimistaristu

3

Jaanuari tehinguaktiivsus oli mullusega võrreldaval tasemel

4

Lasnamäele rajatakse Tondiraba park

5

Luksustooted käivad paljudele uusarenduste asukatele üle jõu

6

Paldiski kinnisvaraturu mootorid: töökohad ja hea ühendus Tallinnaga

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla