Lasnamägi kui ideaalne äripiirkond

Lasnamäe on Tallinna linnaosa, mis asub mõlemal pool Tallinna–Narva maanteed ja jääb Vana-Narva maanteest lõuna poole. Linnaosa pindala on 27,5 km² ning Lasnamäe on Tallinna linnaosadest suurima elanike arvuga ~118 000 (Tallinn arvudes). Võiks isegi öelda, et tegemist on Eesti suurima linnaga.

Sisuturundus, Ärikinnisvara, Büroopinnad Lasnamäel, Lasnamäe, Tallinn, Taevakivi Ärihoone, Restate Property Advisors, Laopinnad Lasnamäel, Laopinnad Tallinnas, Büroopinnad Tallinnas

Linnaosana on Lasnamägi hästi kujunenud ning piirkonnad on sihtotstarbeliselt selgelt määratletud ning kergelt ligipääsetavad tänu Laagna ning Peterburi teele. Läbi aja on Lasnamägi muutunud kaasaegsemaks ning selgelt on näha kogukonna tarbimise ja loomisvõime tõusu. Täiustunud on ka elamispindade ning üldine elukeskkonna kvaliteet. Kuigi Lasnamäe on äärmiselt tugeva äripotensiaaliga linnaosa, mille tarbijaskond on Eesti suurim siis on juba aastaid Lasnamäe ärilist tähtsust alahinnatud. Kogukonna paikse elanikkonnaga kaasnenud vajadus arendada ka Lasnamäe ettevõtliku poolt on piirkonda loonud nõudluse äripindadeturul. Lasnamäge võiks New Yorkile sarnaselt nimetada Eesti võimaluste linnaks, kus on loodud head võimalused oma äri alustamiseks või laiendamiseks. Tarbijaskond on suur ning teenuste kvaliteedis ning toodete valikus on võimalik vägagi palju teha.

Eelmisel aastal rahvusvaheliste kinnisvarainvestorite poolt kõige perspektiivikamaks hinnatud segment - logistika (allikas: JLL) on ka Lasnamäel hästi arenenud ning e-kaubanduse pealetung on tõstnud nõudlust väiksematele universaalsetele pindadele, kuhu saab kombineerida lao-, kontori ja kaubanduspinnad.

Sisuturundus, Ärikinnisvara, Büroopinnad Lasnamäel, Lasnamäe, Tallinn, Taevakivi Ärihoone, Restate Property Advisors, Laopinnad Lasnamäel, Laopinnad Tallinnas, Büroopinnad Tallinnas

Üht sellist, universaalsetele pindadega ärihoonet rajatakse hetkel Taevakivi ja Osmussaare tänava ristis. Septembriks valmivas Taevakivi Ärihoones on paindlikkus ja funtsionaalsus võtmesõnadeks, sest üürnik saab enda vajaduste kohaselt erinevad ettevõtte funktsioonid pinnal ära jaotada ning seeläbi tagada märgatava kokkuhoiu logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt. Hoone hoiab piirkonna fookust keskendudes tootmisele ja logistikale ning paiknemine Peterburi tee ja Mustakivi tee ristmiku lähistel tagab kiire ligipääsu keskusele nii Peterburi tee kui ka Laagna tee kaudu.

Samal ajal pääseb Taevakivi tänaval asuvast ärimajast mugavalt Tallinna ringteele, vältides nii linnast läbi sõitmist teel Paldiskisse ja Keilasse või Tartu maanteele. Logistiliselt on mugav ühendus ka Maardu ja Muuga sadamaga. Lisaks algavad 2020. aasta kevadel ehitustööd Eesti tähtsaimal liiklussõlmel Väo-s, mis ehitatakse ümber kahetasandiliseks ristmikuks. Kahetasandiline ristmik parandab märgatavalt sealseid logistilisi tingimusi ning vähendab ummikuid.

Saadaval olevad stock-office tüüpi boksid algavad 370 ruutmeetrist ning lisaks on hoones saadaval üks 560 ruutmeetrine kaubanduspind.

Vii oma ettevõte järgmisele tasemele!

Äripindasid vahendab Restate Property Advisors

LVM: kinnisvaraekspert Arakast ehmatasid Kalamaja ühetoalised

06.02.2020

alt
alt

Uusarendus meelitab ostjaid 5-aastase ehitusgarantiiga

06.02.2020

Sarnased uudised

alt

Kas Barco ClickShare esitlusseadmest on teie ettevõttele kasu?

alt

Vanu bürooruume on võimalik lihtsasti uuendada

alt

Müügis on Tallinna vanalinna imeline pärl

alt

Algas lepingute sõlmimine Ülemiste City kõige uuema büroohoone pindadele

alt

India investorid soovivad Hiiumaale rajada kuni 40 miljoniga veeparki

alt

Kodutuuning – kompliment oma kodu armastavale inimesele

alt

Kriitiliste äride üürid räägitakse läbi

alt

Kus asub logistika kuldne koordinaat Eestis?

alt

Balti ärikinnisvaratehingud võivad ulatuda tänavu miljardi euroni

Kõige populaarsemad

1

Kriisis saavad esimesena pihta päevinäinud korterite müüjad

2

Kriis paneb inimesed mõtlema maale kolimisele

3

India investorid soovivad Hiiumaale rajada kuni 40 miljoniga veeparki

4

Notaribüroodel võimaldatakse jätkata tööd ka rangemate erimeetmete tingimustes

5

Unistus post-koroona kodust

6

Eksklusiivne – kolm uhiuut koduprojekti esimesena ainult City24.ee-s

Toimetaja valik

alt

Kinnisvaratehinguid tehakse ka tänases kriisiolukorras

alt

Kinnisvara ostuesindus on mõeldud neile, kes oma hambaid ise ei paranda

alt

Luminor: kinnisvara hinnamulli lõhkemist näha ei ole