Auhinnatud Happy Home pakub isikupärast disaini ja stressivaba majaehitust

Tihti peavad inimesed maja ehitust keeruliseks, aeganõudvaks ja stressirohkeks  protsessiks ja eelistavad juba valmis maja ostu. Pereettevõttena tegutsev Happy Home on orienteeritud ristkihtpuidust premium klassi eramute projekteerimisele ja ehitusele. Lisaks mitmeid auhindu pälvinud omanäolisele disainile pakuvad nad oma klientidele täisteenust. See tähendab, et maja saab tellida ehitusloast kuni kasutusloani ühest kohast.

Tehasemajad, Liisa Reesalu, Happy Home, Valmismajade tellimine, Tehasemajade müük, Valmismajade müük, Valmismajad

“Meilt maja ostes on kogu maja ehituse protsess väga lihtne. Tuleb vaid välja valida, milline maja meeldib ning krundile sobib ja asjaajamise ja ehituse korraldame meie ära. Meil on tööl nii arhitekt, kes korraldab kogu asjaajamise ehitusloa tarbeks kui ka ehitusjärelvalve, kes koostab kõik vajalikud aktid ning ehituse lõppedes vormistab paberid kasutusloa tarbeks. Loomulikult on inimesed erinevad ja seetõttu oleme väga paindlikud. Kes soovib võib meilt ainult maja paketi osta ja kõige muuga ise tegeleda",  seletab Happy Home müügijuht Liisa Reesalu.

Nelja kuuga ehitusloast võtmed-kätte lahenduseni

Happy Home majade ehitusaeg on väga kiire – hoone karp pannakse kokku 2–3 päevaga ja võtmed-kätte lahendus valmib kolme kuni nelja kuuga. Täna on võimalik valida nelja eristiilis tootesarja vahel, millel omakorda on valikus erinevad suurused ja planeeringud. Lemmikut valides ei pea pelgama, et teie kodu on kellegi teise koduga sarnane, sest iga maja valmib vastavalt tellija soovidele – kes soovib rohkem magamistube,  garaaži või autovarjualust, valida saab ka viimistlusmaterjale, küttesüsteemi jne.

Aegumatu funktsionalistliku arhitektuuriga maja Taani

Tehasemajad, Liisa Reesalu, Happy Home, Valmismajade tellimine, Tehasemajade müük, Valmismajade müük, Valmismajad

Elementmaja Taani suuruses 234m2 on Happy Home’i kõige eksklusiivsem maja, paeludes pilku oma eriliselt kõrgete lagede ja aegumatu funktsionalistliku arhitektuuri poolest. Kogu maja on läbivalt 3,8 meetri kõrguste lagedega, mis muudab hoone väga avaraks ja valgusküllaseks. Lastetoad on 1,5-kordsed, mis võimaldab teha teisele korrusele kas magamistoa või mängumaja.

Maja keskel on mitmeid valgustatud ja haljastatud sisehoove, mis toob looduse tuppa. Maja ümbritsevad konsoolid ja terrass on võrdsete mõõtmetega, mis loob mulje, justkui oleks maja kahe plaadi vahele ehitatud. Taani maja on saadaval erinevas suuruses ja planeeringutega. Maja suurused jäävad vahemikku 156m2-234 m2.

Aasta Tehasemaja parima eramu tiitli võitnud maja Jaapan

Tehasemajad, Liisa Reesalu, Happy Home, Valmismajade tellimine, Tehasemajade müük, Valmismajade müük, Valmismajad

Elementmaja Jaapan on eriline modernse jaapani sugemetega arhitektuuri poolest. Hoone keskel asub sisehoov, kus on valgustatud jaapani aed. Aeda ümbritsevad 3,75-meetrised klaasseinad, mis võimaldavad nautida aia ilu ka toas olles. 

Maja on võimalik tellida kolme kuni viie magamistoaga ja saadaval on ka garaažiga vesioon. Jaapani suurused jäävad vahemikku 179m2-231 m2

Moderne viilkatusega maja Island

Tehasemajad, Liisa Reesalu, Happy Home, Valmismajade tellimine, Tehasemajade müük, Valmismajade müük, Valmismajad

Maja Island on avar, kõrgete lagede, suurte klaasseinte ja funktsionaalse planeeringuga elamu, mis ühendab endas kõike, mida tänapäeva kodu puhul hinnatakse. Maja Isalnd koosneb justkui kahest majast. Modernsest räästasteta viilkatuse ja kõrge laega elutoa ja suure magamistoa plokist ja madalamast sauna ja lastetubade plokist. Maja südameks on elutuba, söögituba, köök, mille lae kõrgus on 5,6 meetrit ja mida ehib suur klaassein, mis annab nii valgust kui avarust. Nutika lahendusena saab kasutada klaasseina ees efektset puiduribi, mis pakub privaatsust ja kaitset liigse päikse eest. 

Maja Island suurused jäävad vahemikku 119-220 ruutmeetrit.

Funktsionaalne ja hubane maja Bremen

Maja Bremen on avar, kõrgete lagede, suurte klaasseinte ja funktsionaalse planeeringuga elamu. Majale annab valgust ja avarust elutoas asuv suur maast laeni klaassein, mille kõrgus ulatub kuni 4,3 meetrini. Elutoa laes on disainielemendina jäetud nähtavale katusetalad ja üks sein on heledaks lasuuritud ristkihtpuidust.

Rohkem infot Happy Home majade kohta leiate www.happyhome.ee

 

Taastatud raudtee tõstis väikeasula korterid rambivalgusesse

05.12.2019

alt
alt

Uued korterid on ja jäävad populaarseks

06.12.2019

Sarnased uudised

alt

Eesti väikemaja- ja saunatootja Iglucraft pälvis maineka USA disainiajakirja auhinna

alt

Kui süda kuulub puitmajale

alt

Paljulubav ÖÖD – läbinisti eestimaine

alt

Noore pere hea kogemus

alt

Startis sügise suurim valmismajade kampaania

alt

Eesti puitmajatootjad väärivad suuremat tunnustust

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Elementmaja on soodsam kui ise ehitamine või vanema maja renoveerimine

alt

Nordic COMPACT – nutikalt funktsionaalne kodulahendus

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

3

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!