Hiltoni hotellikett plaanib avada Tallinnas uue hotelli

Nimekas hotellikett Hilton sõlmis koostöölepingu, et avada Tallinnas juba teine, moodne kolme tärni hotell Hampton by Hilton, mille jaoks ehitatakse uus hoone Tartu maantee 49 asuva kunagise kino Eha ja praeguse kaubanduskeskuse asemele.

Hampton by Hilton Tallinn.

Hampton by Hilton on maailma üks tuntuim kõrgema keskklassi hotellibränd, millel on ligi 3000 hotelli 27 riigis üle maailma. Hamptoni külalised on valdavalt keskastmejuhid, ärireisijad, turistid ning lastega pered, kes tähtsustavad hotelli valikul ennekõike selle head asukohta ning mõistlikku hinda. Hotellikett panustab eelkõige mugavusele ja moodsatele disainlahendustele ning lähtub fookuspõhisest kontseptsioonist, pakkudes tavalisest mõneti tagasihoidlikumas mahus teenuseid, meelelahutust ja toitlustust, ehkki hommikusöök on Hampton by Hiltonis alati hinna sees.

Balti riikides esimese Hampton by Hilton hotelli operaatoriks saab Apex Alliance Hotel Management, mis hetkel opereerib Lätis, Leedus ja Rumeenias kuut erinevat Hiltoni ja Marriotti kaubamärgi hotelli. Ettevõtte eesmärk on kasvada Kesk- ja Ida-Euroopa suurimaks ja hinnatuimaks hotellioperaatoriks. Tänaseks on sõlmitud 15 koostöökokkulepet 9 uue hotelli avamiseks lähiajal.

Apex Alliance Hotel Management’i arendusdirektori Brigita Aleksandravičiūtė sõnul on Tallinn oluline sihtkoht, kuhu laieneda. „Erinevad mõõdikud näitavad siinsel hotelliturul positiivset kasvu, suuremat kui isegi Riias või Vilniuses. Lisaks kaalusime koos omanikega hoolikalt, milline hotellitüüp sobiks tulevasse asukohta kõige paremini. Oleme põhjalikult analüüsinud Tallinna praegust hotelliturgu ja jõudnud järeldusele, et siinsel turul on puudus just rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkide kolme tärni hotellidest ja Hampton by Hilton täidaks selle lünga ideaalselt. Hea meel on teatada, et oleme sõlminud koostöölepingu Eesti ettevõttega GVP Invest Estonia, et juba lähiajal avada Tallinna kesklinnas uus hotell.“

Hampton by Hiltoni tulevane asukoht on hea transpordiühendusega Tallinna ühe peatänava ääres, südalinnast ja paljudest turismiatraktsioonidest vaid jalutuskäigu kaugusel ning lähedal lennu- ja bussijaamale – kõik need faktorid olid konkreetse hotellitüübi ja kaubamärgi valikul määravad.

Kinnistu omanik ja arendaja GVP Invest Estonia plaanib uue kuuekordse hotelli ehitada praeguse amortiseerunud Eha keskuse asemele, kus hetkel tegutsevad kauplus, apteek ja alkoholipood. Hotellil on tänaseks valminud arhitekt Tõnis Tarbe eskiisprojekt, mis on hetkel Tallinna linnavalitsuses projekteerimistingimuste väljastamise menetluses.

Mitu kuupalka maksab eluase Eestis ja mujal?

25.10.2019

alt
alt

Rahvas otsustas: lemmikuusarendus on Tiskreoja elurajoon

29.10.2019

Sarnased uudised

alt

Ivar Vendelin ja Summus Capital omandasid Riias kaubanduskeskuse

alt

Ärikinnisvara: Olla või mitte olla?

alt

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

alt

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

alt

Ülemiste City uus rohehoone viib talendid Bali saarele

alt

Tehnopoli ehitatakse 8-korruseline mahukas ärimaja

alt

Pärnu Mai keskus läheb jälle enampakkumisele

alt

Vaata, mida kujutab endast Maakri HUB

alt

LHV Varahaldus ostab Jüril kolm kinnistut

Kõige populaarsemad

1

Uskumatu, aga see on Tallinna korter!

2

Vanemate büroopindadega läheb raskeks

3

Tulekahju võib alguse saada ka märjast küttepuust

4

Trigon Property Development vähendas üheksa kuuga kahjumit

5

Selgusid Raadi piirkonna visioonivõistluse tulemused

6

November tõi Tallinna korteritehingute rekordi

Toimetaja valik

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?