Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

ÖÖD majas märkad kõike ja saad osaks Sind ümbritseva maailmaga. See pole suvaline hotellituba, kuhu viskad seljakoti ja tuled ainult magama, vaid kogemus ja nauding, kus peatub aeg ja sünnib elamus. Julge ja minimalistlik disain, läbimõeldud kontseptsioon ja mugavus on loonud ÖÖD majast hotelliomanike ja majutusäride huviobjekti üle kogu maailma. Miks mitte panna oma maatükk raha teenima – ÖÖD on investeering, mis tasub kahe aastaga! 

Sisuturundus, Uusarendused, ÖÖD, Investeerimine kinnisvarasse, Investeerimine, Kuumad pakkumised, Valmismajade tellimine, Moodulmajad, Suvemaja, Valmismajade müük, Valmismajad, Tehasemajad, ÖÖD Maja

ÖÖD on väikemaja lahendus, mis on spetsiaalselt loodud ja arendatud hotelliäri silmas pidades. Kogenud hotelliomanikud näevad ÖÖD maja targa võimalusena lisada väärtust nende olemasolevale ärile, samal ajal kui teised ÖÖD maja ostjad näevad seda tulusa võimalusena kiiresti ja edukalt alustada oma majutus- või Airbnb-tegevusega - ÖÖD turn-key majad võimaldavad seda lihtsasti. 

ÖÖD on loodud aastaringseks kasutuseks, mistõttu pakub ettevõtlikele inimestele, kes omavad maad või on seda ostmas, võimalust teenida kiiret ja jätkusuutlikku passiivset tulu. Majade asukohta saab lihtsasti muuta ning kuna maju on võimalik transportida nii valmiskujul kui materjalina, siis saab ÖÖD maja üles panna tõepoolest kuhu iganes. Pange nad proovile!  

ÖÖD hotell, mis asub Jõerannal, on olnud Airbnb’s majutusena üleval juba üle 1,5 aasta. Konkurents Airbnb majutusasutuste vahel on üsna tihe, mistõttu on tulu sageli madal ning harva saab rääkida tulusast investeeringust. ÖÖD maja puhul saab aga julgelt väita, et maja kontseptsioon ja unikaalne disain toovad kõrge tootluse. Seda kinnitab ka ÖÖD Airbnb hotelli 2018. aasta käive, mis ulatus ligi 45 tuhande euroni.  

Asudes linnast 20-minutilise autosõidu kaugusel, maksab ööbimine ÖÖD hotell Jõerannas 175 eurot – see on kolm korda kõrgem kui keskmine Airbnb majutuse hind Tallinna kesklinnas. Samal ajal on nõudlus suur ning hotelli täituvus lausa üle 70 protsendi! Suvekuudel said ÖÖD majas ööbida vaid väga varajased reageerijad – inimesed, kes tegid broneeringu juba varakevadel. Selliseid numbreid võimaldab teostada ÖÖD majade unikaalne disain ja kontseptsioon. 

ÖÖD Jõeranna ei ole ainus näide omataoliste seas. ÖÖD hotelle on Eestis veelgi ning üle maailma saab ÖÖD maju kogeda juba ka Islandil, Norras, Ghanas ja Californias. Kui enamik majutusasutusi on sunnitud vastama konkurentsile läbi hindade langetamise, siis ÖÖD majade omanikud on sarnastes tingimustes saanud lubada endale hindade tõstmist. Lisaks on ÖÖD majadel lai spekter erinevaid kasutusvaldkondi – saun, kohvik, kontor, talveaed, seminariruum, pop-up pood, mida kasutada hotellikompleksi täiendamisel või iseseivalt. Kindlasti tasub mõtetel lennata lasta ning mitte jääda vaid juba nimetatud ja teostatud ideede juurde.                                                           

ÖÖD saavutused 2018: 
  • Käive - 44 710€ 
  • Täituvus - 70%  
  • „5“-tärnilisi arvustusi - 40 
  • 82% külastajatest jagab ÖÖD kogemust sotsiaalmeedias # 
  • Superhost staatus 

Looduskauni Eesti tuntus kasvab maailmas pidevalt ning üha rohkem turiste näevad Eestit ihaldusväärse sihtkohana, seetõttu on turul palju ruumi erilistele ning kogemust pakkuvatele majutusvõimalustele. Tee ÖÖD majadega tutvust: www.oodhouse.com

Kristiine korterite hinnad jätkavad tõusutrendis

15.10.2019

alt
alt

Tallinna Keskturu arhitektuurikonkursi võitis KOKO Arhitektid

15.10.2019

Sarnased uudised

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Kaasaegne Liikuri Kvartal Lasnamäe alguses

alt

Nutikas Kolde Rannamaja on koduks aktiivsele inimesele

alt

Uus-Mustamäe mitmekesine naabruskond

alt

Haven Kakumäe – räämas sadamast unikaalseks elupaigaks

Kõige populaarsemad

1

Tallinna korteri hind kerkis ajaloo kõrgeimale tasemele

2

Uute korterite põud ei jäta ostjale kauplemisruumi

3

Uus korter pealinna: Kus on kõige rohkem uusarendusi?

4

Arco Vara: Korteriturul ei ole lähikuudel olulisi muutusi põhjust oodata

5

Airbnb toaüürijatelt oodatakse suuremat tulumaksu laekumist

6

Sündis kinnisvaraettevõte 1Partner Seven

Toimetaja valik

alt

Küsitlus: Parkimiskoht ja köögimööbel olgu uue korteri hinna sees!

alt

5 tähelepanekut 2019. aasta üüriturust

alt

Peidetud kinnisvarapärlid ehk kuhu investeerida?